Přejít na obsah


Fotka

Velikost slozky userdata


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 fille.n15

fille.n15

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2016 - 21:29

Ahoj,

 

chtel bych se zeptat, jestli je nejaka moznost automatickeho promazani slozky userdata.

Momentalne mi zabira cca 550 MB a to se mi zda malicko moc, kdyz to pouzivam de facto jen na statistiky ve statoru.

 

Nevim jestli tam nezustala treba nejaka zbytecna data od pluginu, ktere jsem kdysi zkousel a pak odstranil. Na rucni promazani si moc netroufam, nerad bych si znicil nastaveni statoru, se kterym se delal hodne dlouho :)

 

Resim to z duvodu toho, ze bych si to chtel hlavne kvuli tem statistikam zalohovat pred aktualizacemi a s touto velikosti to trva dlouho.

 

Diky.


  • 0

#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2016 - 22:03

Především se podívej, kolik záložních databází máš. Běžně stačí jedna, ale myslím že implicitní nastavení je tři.

Nástroje / Nastavení / Databáze

Jo, a pokud chceš nějakou radu, tak je dobré mít nastavený svůj profil.

Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 27 březen 2016 - 22:04

  • 0

#3 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2016 - 8:08

Vysvetleni, co je ktery soubor, najdes tady.

 

Tezko muze existovat neco na automaticke promazani, kdyz nikdo nemuze tusit, co si ukladas/vytvaris. Tak napriklad databaze (*.db3), filtry (*.ggf) nebo seznamy (*.ggt) si muzes udelat sam jakekoli a nikdo nemuze vedet, zda to byly jen pokusy pouzite jednou nebo je potrebujes trvale. Rucni udrzbu adresare za tebe proste nikdo udelat nemuze. Ale nez s ni zacnes, udelej si zalohu, at mas kam pripadne pozdeji sahnout.

 

Udelej si prehled souboru podle velikosti. Podle me budou nejvetsi *.db3 a *.imc. Databaze bodu (*.db3) se nedotykej, ale smele muzes vymazat vsechny *.imc soubory, GG si je udela postupne sam, jak je bude potrebovat.

 

Na rozdil od Arne1 si nemyslim, ze by jedina zalozni databaze byla dostatecna. Uz jsem zazil opravdu mnoho place uzivatelu pro ztracena data. Jedina zalozni databaze znamena, ze se ti prepise kazdy den, kdy spustis GG. Nic starsiho k dispozici nebude, pokud si neudelas vlastni zalohu. Ale je to pochopitelne tvoje volba.

 

Stator ma vsechna nastaveni ve svem adresari (script\Stator), promazani zakladniho datoveho adresare by je ho tedy nemelo dotknout. Kazdy plugin by mel mit svuj vlastni podadresar v adresari script. Pokud jsi plugin ciste odinstaloval, jeho podadresar by mel zmizet. Pokud nezmizel, muzes jej smazat rucne. Ovsem pozor na zavislosti - ve spravci pluginu pak budou videt nevyresene zavislosti a budes muset smazany plugin vratit.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#4 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2016 - 15:20

btw,550MB neni zadna velikost,moje hlavni db pro GG ma aktualne 520MB (Cela CR). Pokud pri zalohovani odfiltrujes db3 soubory,tak by tomohlopomoct....


  • 0

tarmara.png


#5 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2016 - 15:01

btw něco lze odmazat tímto: http://geoget.ararat...kript:cleartemp


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama