Přejít na obsah


Fotka

prvoaprílové keše


Nejlepší odpověď Roman_Jaromer , 02 duben 2016 - 6:18

Přesně jak to píše Trhač.

 

Docela mě překvapuje, jak může tolik lidí odsuzovat postoj, že by se mělo hrát podle pravidel.

Aprílový žertík by měl být jen na Apríla, ale měl by skončit.

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
176 odpovědí na toto téma

#41 Str.Fido

Str.Fido

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 22:29

Bývaly doby, kdy se člověk na apríla zasmál, protože to nějaký vtip mělo. Dnes ne.


Promin rypnuti..... hlasa ten, co ma zalogovano?

Tento příspěvek byl upraven od Str.Fido: 01 duben 2016 - 22:31

  • 1

#42 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 22:46

Jsou tady patnáctikilometrové keše. třeba GC50911 , GC3HG8P nebo ještě delší GC57FQD , GC31FWD a naproti tomu spousta zaokapovek a jedna každá je za jediný bod. Pořádek v tom neudělá ani project-gc. Tak co kdo chcete vlastně srovnávat :wacko: . Pár keší "zadarmo" v tom nehraje roli.

 

Ani to (post)pubertální porovnávání pindíků nevypoví nic o tom, jak kvalitní a spokojený život kdo prožije...


  • 5

#43 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 22:53

Promin rypnuti..... hlasa ten, co ma zalogovano?

nevím do čeho rejpeš, to bylo na místní dnešní "keše"


  • 0

#44 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 23:26

Já jsem si díky tomu alespoň odladil skript pro zobrazování mapky USA ve statistikách. A zítra se uvidí.

 

Všechno špatný je pro něco dobrý. Já jsem si zkusmo zalogoval od každýho typu jeden kus. Jen jsem teda nečekal tu zákeřnost, že každá keš je nastavená na jinou zemi což znamená, že jsem dostal do profilu suvenýry za šest zemí a teď doufám, že zmizej :D 


  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#45 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 23:53

A díky tomu jsem si všimnul, že v GeoGetu v malých vlaječkách chybí Antarktida :-)
  • 2

#46 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2016 - 0:47

Njn, na apríla by třeba bylo možno hrát fotbal rukama, proč ne. Ale bylo by trapné, kdyby ty výsledky měly platit ještě druhého dubna a změnily ligovou tabulku. Hra má smysl jen tehdy, když dodržuje vlastní pravidla.


  • 11

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#47 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2016 - 6:18   Nejlepší odpověď

Přesně jak to píše Trhač.

 

Docela mě překvapuje, jak může tolik lidí odsuzovat postoj, že by se mělo hrát podle pravidel.

Aprílový žertík by měl být jen na Apríla, ale měl by skončit.


  • 3

#48 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2016 - 7:24

Přesně jak to píše Trhač.

 

Docela mě překvapuje, jak může tolik lidí odsuzovat postoj, že by se mělo hrát podle pravidel.

Aprílový žertík by měl být jen na Apríla, ale měl by skončit.

Jestli to má být reakce na mne, tak posouváš význam toho co jsem napsal. Pravidla neodsuzuju, jenom chci říct, že poměřování pomocí bodů, tedy skóre v tabulce nálezů není nic, podle čeho by se dalo říct, kdo je "lepší" nebo "horší" kačer.

A občas i ve fotbale padne gól rukou a platí, třeba i na MS, Maradona by mohl vyprávět. A zrovna tam o to pořadí šlo.

 

Takže tím chci jen říct, že je mi úplně jedno, jestli těm lidem ty "aprílové" body zůstanou nebo ne ...


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 02 duben 2016 - 7:34

  • 3

#49 milan.k

milan.k

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2016 - 7:36

Myslím si, že spousta lidí tu vychází z chybné premisy, že geocaching je nějaká soutěž a nějaké body slouží k porovnávání, jaký je kdo lovec.
Osobně si toto úplně nemyslím, každému se na GC líbí něco jiného, je úžasně rozmanitý a obrovské rozdíly mezi jednotlivými kešemi prostě nejdou zprůměrovat do jednoho čísla.
Pokud tyto keše od stolu udělají někomu radost a má s nimi spojený aprílový zážitek, tak ať si je klidně loguje, o co jde ? Mě to fakt nevadí :-).

Na druhou stranu musím přiznat, že já osobně jsem je nelogoval. DT tabulku nemám vyplněnou a dokončit si ji tímto způsobem (stejně jako suvenýry za státy, kde jsem nelovil) nechci. Když se mi v poslední době podařilo sem tam nějaké to políčko vyplnit, tak jsem z toho měl vždycky parádní zážitek, o tohle se nechci připravit.

Každopádně keše jsou regulérně publikované, evidentně podporované HQ, tak o co jde ? Pokud se někomu z libovolného důvodu nelíbí (jako mně), tak ať je prostě ignoruje. Nechápu, v čem je problém.
  • 12

#50 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2016 - 7:45

:D Jaké příznivce myslíš? Můžeš je vyjmenovat? Patrně toho víš víc než já a nebo střílíš od boku. Vysvětlení? To je jednoduché. Odpovídal jsem ti na to že nazýváš, ty kterým se tohle nelíbí, závistivci. Nic víc za tím nehledej. Ono za tím totiž nic jiného není.

 

No nejspíš ty, kteří ohodnotili ten příspěvek který nedává smysl a který jsi tu vyplodil, palcem nahoru. Jmenovitě si to můžeš snad přečíst sám nebo pokud mě pošleš přes SZ svoje telefonní číslo, tak ti zavolám a klidně ti to přečtu. Opisovat se s tím nebudu.

 

Já jsem ale nic vysvětlovat nechtěl a nepotřeboval, já pouze okomentoval tu nelogickou hloupost co jsi napsal.


  • 0

#51 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2016 - 7:50

Tak si rikam, jestli to neni vtip spise vuci majitelum challenge kesi na D/T tabulky. :lol: To by treba takovy Modrak mohl ted mit vice logu na svych matrixovkach. I kdyby totiz byly nasledne smazany, v dobe logu mel kacer splneno. :D


Tento příspěvek byl upraven od k-lord: 02 duben 2016 - 8:31

  • 4

#52 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2016 - 8:12

Já třeba pořád nechápu, proč tu všichni používají pojem "body"? Vždyť v profilu všichni máme počet nalezených keší, nikoliv počet bodů. 

 

Ale no tak, není potřeba slovíčkařit, všichni vědí, že slovem body je myšlen počet odlovených a zalogovaných keší, akorát slovo "body" se dá napsat daleko rychleji a navíc se i daleko líp skloňuje.

 

...ačkoli chápu, že jsou kačeři, které baví hrát geocaching ve smyslu "nasbírat víc bodů než ostatní"

 

Já su tak šťastné,...

že se mě to netýká. Vzhledem k tomu, že ještě teď nemám dologovaný všechny keše odlovený v roce 2013 a dál, tak mě nikdo z toho nemůže podezírat.


  • 0

#53 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2016 - 8:18

Mohl bys nám, co je nám závist cizí, prosím osvětlit význam tohoto slovního spojení? Ať to čtu jak to to čtu, tak mi to smysl tvého slovního spojení naprosto uniká. Ty jsi závistivec proto, že si někoho vážíš? Ty jo, tak buď hulíš fakt dobrej matroš, nebo seš zralej na hospitalizaci někde na psychině. To bude schíza jak vyšitá...

 

Je super, že tady máš plno příznivců, kteří dokáží ocenit sebevětší kravinu kterou napíšeš...

 

 

No nejspíš ty, kteří ohodnotili ten příspěvek který nedává smysl a který jsi tu vyplodil, palcem nahoru. Jmenovitě si to můžeš snad přečíst sám nebo pokud mě pošleš přes SZ svoje telefonní číslo, tak ti zavolám a klidně ti to přečtu. Opisovat se s tím nebudu.

 

Já jsem ale nic vysvětlovat nechtěl a nepotřeboval, já pouze okomentoval tu nelogickou hloupost co jsi napsal.

 

 

Neboj já číst umím. ;)  Ale ty jsi patrně zapomněl, co jsi napsal v předešlém příspěvku. V jednom příspěvku chceš osvětlit co jsem napsal v druhém napíšeš, že jsi nic vysvětlit nechtěl. Tady zase nechápu tvé myšlenkové pochody já.

Hele , nechci se tady s tebou hádat, každý si najde to své, podle sebe správné odůvodnění, proč to dělá. Já napsal svůj názor a za ním si stojím. A k těm palcům. Víš že by mi vůbec nevadilo, kdyby byla tahle tuhle fičura odstraněna. V mnoho případech totiž vůbec o ničem nevypovídá. Ale to už je na jiné téma. 


  • 0

#54 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2016 - 8:38

Ale no tak, není potřeba slovíčkařit, všichni vědí, že slovem body je myšlen počet odlovených a zalogovaných keší, akorát slovo "body" se dá napsat daleko rychleji a navíc se i daleko líp skloňuje.

A to ještě existují body vypočtené součtem D*T !

http://project-gc.co...stics/TopPoints

nebo podle mne spravedlivější varianta se součinem

http://project-gc.co...MDCachingPoints

Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 02 duben 2016 - 8:47

  • 0

#55 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2016 - 9:12

2 tomy22: V první reakcí jsem použil pouze řečnickej slovní obrat tak, aby sis uvědomil tu nelogickou hloupost co jsi napsal. Co jsi prostřednictvím svého příspěvku asi přibližně chtěl sdělit, jsem pochopitelně pochopil, možná jsem momentálně zaostalej, ale nejsem debil. Popravě, jsem čekal úplně jinou reakci - nejspíš něco v sebekritickém duchu. Leč bohužel, té jsem se nedočkal a vysvětlovat co jsi tím myslel, to opravdu nepotřebuji...

Co se týče té fičúry, tak tu bych se snažil za každou cenu zachovat. Aspoň je na první pohled vidět kdo, s kým, jak, proč? Příspěvek nemusí úplně dávat smysl ale úplně stačí, že ho vypotil ten nebo ten. Krásně to ukazuje osobní sympatie a antipatie zdejší komunity i to, kdo jak (ne)přemýšlí.


  • -1

#56 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2016 - 10:10

Po aprílu už je dávno i v USA a zatím to drží, logovat jde i dnes...


  • 0

#57 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2016 - 13:33

Tak kdo to tady rozštípne a zaloguje to všechno? Zatím se ani největší obhájci neodhodlali...

zalogoval som všetko už včera.

možno to bude niekomu vadiť ale mne to je jedno. Nehram sa na DT a pod. Jednoducho zbieram krabky, toto bol prvý apríl od GS, GS tvorí pravidlá, GS tie keše vytvoril a publikoval takže názor moralistov ma nezaujíma. NIekto hrá na pravidlá, niekto na tabulky a niekto len tak.

A čo.


  • -2

#58 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2016 - 14:32

No a nic  ;) , část nás prostě hraje jen tak pro radost A ZÁROVEŇ se snaží hrát podle pravidel. :) 

Je to stejné jako u Člověče nezlob se - taky tam neposunu figurku, když se spoluhráč nedívá. A když o někom vím, že podvádí, tak mě s ním hra prostě nebaví = v gc se s některými lidmi nevydám na výpravu. 


  • 9

#59 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2016 - 18:12

Tak logy nakonec na kesich zustanou a kese jako takove taky. Dojde jen ke zmene logu na write note.


  • 4

#60 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2016 - 18:31

Tak logy nakonec na kesich zustanou a kese jako takove taky. Dojde jen ke zmene logu na write note.

 

Kde ses to docetl ?


  • 0

NOTE2 - Android - online Locus - offline Locus :oF

moje DRACI zbirka

muj WEB
 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka