Přejít na obsah


Fotka

prvoaprílové keše


Nejlepší odpověď Roman_Jaromer , 02 duben 2016 - 6:18

Přesně jak to píše Trhač.

 

Docela mě překvapuje, jak může tolik lidí odsuzovat postoj, že by se mělo hrát podle pravidel.

Aprílový žertík by měl být jen na Apríla, ale měl by skončit.

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
176 odpovědí na toto téma

#101 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2016 - 13:54

Já tedy především nechápu PROČ to vůbec někoho irituje, ale to se asi s mh.mail a Balin50 shoduju...


  • 2

#102 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2016 - 14:24

Baline, podle tvého posledního příspěvku to vypadá, že se v tomhle spíš shodujeme než naopak.


  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#103 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2016 - 19:27

Tak jsem se v tom zneuziti apriloveho zertiku vuci challenge kesim nemylil. Treba takova world traveler je toho krasnym prikladem. A ted otazka, je to poctive ci nikoli? Podle pravidel to asi nepoctive neni, vuci ostatnim kacerum, kteri to splnili prave tim cestovanim, presne naopak.  http://coord.info/GC4QA56

 

Ze by zpusob GS, jak nalozit s challenge kesemi? :D

Já bejt Zaglobou, tak mě omejou...

 

Ke kauze tutěch keší jako takových, mě to přijde jako hloupost, ale když si to někdo chce logovat... Mě by to jakožto šílenýmu statistikofilovi neskutečně vadilo mít to zalogovaný. A k tomu podvodu... Oni jsou ti lidé zapsaní v nějaké krabičce? No o tom pochybuju. GS jde tak trochu sám proti sobě, ale OK, měl to bejt aprílovej žertík (ačkoliv mě to třeba vtipný nepřijde vůbec).


  • 6

#104 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2016 - 21:03

Je pěkné, jak si v této cause "April the First" každý najdeme to, co si v ní najít chceme. Mě to například naprosto jasně potvrzuje, jak jsou všechny ty na vyplňování všelikých tabulek založené challenge cache nesmyslné. ;)


  • 1

#105 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 336 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2016 - 21:04

Svůj testovací FI log na jedné EC, která neměla podmínky jsem smazal, neb dodnes tam zůstával, bohužel Suvenýr ze státu Illinois mi zůstal, takže klasická nedotaženost jakékoliv nové věci od GS.

Zalogovat si EC na druhé straně zeměkoule, pokud neměla podmínku je podle mne asi na hraně. Zalogovat cokoliv jiného, co vyžaduje zápis ve fyzickém logbooku (což jak se tu omílá jako jediná podmínka) byl nesmysl i na apríla.

 

Ale to je každého věc - publikování i listingy mi vtipné přišly, logování FI už ne. A to je asi tak vše co k tomu mohu říci, vše další by bylo jen opakování.


  • 3

#106 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2016 - 22:05

Žertík skončil.

 

https://www.geocachi...sion-of-search/


Tento příspěvek byl upraven od k-lord: 04 duben 2016 - 22:13

  • 2

#107 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2016 - 22:38

JJ, všechny archivované+zablokované a některé logy už jsou konvertované na WN.
  • 0

#108 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2016 - 23:21

Co se me tyka tak to cely povazuju za hodne blbej vtipek. Ale v jednom smeru byl dobrej. Ukazal nam zase co je kdo zac. Pro zajimavost, na projectu jde udelat zebricek nalezcu podle bookmark listu. Muzete naklikat bookmark a zjistit kdo na nem ma foundy a kolik. Doporucuji, je to zajimavy. Kolik myslite ze ma vitez? Cekali byste na 66 kesich 66 foundu? Omyl, vitez (v CR) ma na 66 kesich dokonce 77 FI. Nekomu nestaci ani tech 66. Nekteri zas tady do krve obhajovali svoje pravo zalogovat, jini zasli az tak daleko ze logli challenge, dokonce davno po Aprilu. Doufam ze Zagloba to bez zavahani smazne, protoze podminku splnenou nejen ze nemaji, ale nikdy nemeli, i kdyz si myslej ze jo. Musim rict ze vetsina lidi na seznamu me neprekvapuje, ale asi 3 nicky tam jsou, ktery ja bych tam fakt necekal. A jeste jedna zajimavost co dokresluje charakter nekterych osobnosti. Jiste si pamatujete jak se Prahou nedavno (vlastne uz 2x) prohnal ErikSi a zalogoval nejen to co zfinalkaril, ale i to co ani nenasel nebo co ani neexistovalo. A hadejte kdo vyhral v Nemecku? No ErikSi to nebyl. Byl v Nemecku az ctvrtej, s "pouhejma" 85 FI. Chce to dobrej zaludek. Ale leckdo ho ma.


  • 7

#109 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 0:41

Mám krásný případ toho, kam vede praxe Ať si každý hraje, jak chce. Mám noční keš, která je v podzemí a k jeho otevření je zapotřebí najít klíč. Lidi se s tím ale nepárali a těžký poklop odsunuli tak, aby se tam mohli protáhnout. A výsledek? Rozmočená dřevěná bedna plná plísně a rezavé osvětlení, které jsem tam dělal na pohybové čidlo. Keška půjde do archivu a může si tam někdo pěstovat žampiony.

 

Aaa, dalsi diskuter... co je ti do tohol., jak se lovci dostanou ke kesi? Jsou v logbooku? Jsou, tak co... ja uz mam na jednu T4,5 pripravene naradi, nebot normalne tam jde vlezt jen vodou a staci pacidlo a majzlik a kladivo a bude... co je tohle porad za modu moralizovat o otm ze nekdo to udelal jina ka treba i lip nez ja a mne se to nelibi? Tohle zaprdene cechackovstvi mne fakt stve...


  • -23

#110 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 0:46

Takže logování těch aprílových keší považuješ za podvod? No tak v tom se asi neshodneme.

Hmm, aprilove kese jsou najednou wn... a co... no, byla to sranda, ne? Co vas porad vede k tomu rejpat do nekeho, kdo se tim bavi? Neverim, ze by se nasel enkdo kdo v cely msvym zivte, at uz kacerskem nebo normalnim byl porad Poctivy... chjo...


  • -9

#111 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 0:52

Co se me tyka tak to cely povazuju za hodne blbej vtipek. Ale v jednom smeru byl dobrej. Ukazal nam zase co je kdo zac. Pro zajimavost, na projectu jde udelat zebricek nalezcu podle bookmark listu. Muzete naklikat bookmark a zjistit kdo na nem ma foundy a kolik. Doporucuji, je to zajimavy. Kolik myslite ze ma vitez? Cekali byste na 66 kesich 66 foundu? Omyl, vitez (v CR) ma na 66 kesich dokonce 77 FI. Nekomu nestaci ani tech 66. Nekteri zas tady do krve obhajovali svoje pravo zalogovat, jini zasli az tak daleko ze logli challenge, dokonce davno po Aprilu. Doufam ze Zagloba to bez zavahani smazne, protoze podminku splnenou nejen ze nemaji, ale nikdy nemeli, i kdyz si myslej ze jo. Musim rict ze vetsina lidi na seznamu me neprekvapuje, ale asi 3 nicky tam jsou, ktery ja bych tam fakt necekal. A jeste jedna zajimavost co dokresluje charakter nekterych osobnosti. Jiste si pamatujete jak se Prahou nedavno (vlastne uz 2x) prohnal ErikSi a zalogoval nejen to co zfinalkaril, ale i to co ani nenasel nebo co ani neexistovalo. A hadejte kdo vyhral v Nemecku? No ErikSi to nebyl. Byl v Nemecku az ctvrtej, s "pouhejma" 85 FI. Chce to dobrej zaludek. Ale leckdo ho ma.

Ja si to logoval pro srandu... jak jsem psal v logu, misto lusteni mysterk do zasoby jsem si cetl povedene listingy a logoval... a co? :) Porad to je jen hra... pravda, world traweler jsem si lognul diky tomuhle, ale co uz... normalne tu challenge splnim v lete, kdy se chystam na dalsi kontinent... ale kdyz to gs umoznil.... neniliz pravda, diky ruznym diram v systemu se deje lecos, od predshaneni FTF, prez finalky az po Trhace a jeho uzasne lovy... :) A to je prave to koreni hry, kdyby to bylo porad podle guidelines, nebyla by to nuda? O cem by jste se tu bavili? No nic, no... :)


  • -12

#112 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 1:04

@seedcorp - ty ale pleteš 2 rozdílné věci dohromady! Jedno byl žertík, (o kterém se vědělo), že dopadne WN. Na toto téma, kdo si zalogoval už nemá cenu diskutovat, ani kdyby tam ty FI zůstaly. Ale druhá věc je, že těmi žertovnými logy loguješ regulérní keše a ještě sám přiznáváš, že to byl zrovna jediný způsob, jak obejít pravidla (podmínku) - prostě že zrovna těď si mohl udělat ten podvod. Keci, že to splníš v létě, TVL, tak proč si nepočkal??

Pepa na místě aspoň pohodil CWGčko a napsal jaký bylo počasí, ale ty tam prostě ani nedojdeš.

 

A jestli jdeš s kladivem a majzlíkem na keš, tak seš hovado. Tohle nemá omluvu. Pokud zkusíš argumentovat BF, tak to je o něčem jiným a ne o ničení keše / okolí.


  • 16

#113 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 6:28

Osobně si myslím, že spousta lidí bude hledat, kde jim zmizelo těch 66 FI logů. Pro někoho přijde ten černý apríl 4.4.

Kolik lidí čte Facebook GS či toto fórum?


  • 0

#114 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 7:02

Co se me tyka tak to cely povazuju za hodne blbej vtipek. Ale v jednom smeru byl dobrej. Ukazal nam zase co je kdo zac. Pro zajimavost, na projectu jde udelat zebricek nalezcu podle bookmark listu. Muzete naklikat bookmark a zjistit kdo na nem ma foundy a kolik. Doporucuji, je to zajimavy. Kolik myslite ze ma vitez? Cekali byste na 66 kesich 66 foundu? Omyl, vitez (v CR) ma na 66 kesich dokonce 77 FI. Nekomu nestaci ani tech 66. Nekteri zas tady do krve obhajovali svoje pravo zalogovat, jini zasli az tak daleko ze logli challenge, dokonce davno po Aprilu. Doufam ze Zagloba to bez zavahani smazne, protoze podminku splnenou nejen ze nemaji, ale nikdy nemeli, i kdyz si myslej ze jo. Musim rict ze vetsina lidi na seznamu me neprekvapuje, ale asi 3 nicky tam jsou, ktery ja bych tam fakt necekal. A jeste jedna zajimavost co dokresluje charakter nekterych osobnosti. Jiste si pamatujete jak se Prahou nedavno (vlastne uz 2x) prohnal ErikSi a zalogoval nejen to co zfinalkaril, ale i to co ani nenasel nebo co ani neexistovalo. A hadejte kdo vyhral v Nemecku? No ErikSi to nebyl. Byl v Nemecku az ctvrtej, s "pouhejma" 85 FI. Chce to dobrej zaludek. Ale leckdo ho ma.

Rozumím tomu, že to považuješ za blbej vtípek, který se tě dotýká ohledně tvých challenge. Rozumím i tomu, že si pro svou potřebu zjistíš, kdo to využil pro jejich "splnění". Ale uveřejňovat je tu jmenovitě, to už mi přijde malinko za hranou. Kdo má zájem nechť si je zjistí sám.

 

Jsou v logbooku? Jsou, tak co... ja uz mam na jednu T4,5 pripravene naradi, nebot normalne tam jde vlezt jen vodou a staci pacidlo a majzlik a kladivo a bude...

Seedcorp: To si snad děláš srandu ne ? Dopustit se kvůli keši de facto vloupání, to už je trochu moc.

------------------------------------------------------------

V každém případě GS svým vtípkem připravil materiál pro moc zajímavý sociologický průzkum...

 

BTW: Po přeznačení pokusného logu na WN se mi statistiky vrátily do normálu, až na suvenýr státu Washington. Já se tam snad budu muset alespoň na otočku vypravit, abych měl klid :rolleyes: .


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 05 duben 2016 - 7:08

  • 2

#115 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 7:34

Jojo, pořád ještě si myslím, že to byla celkem zábavná taškařice :D. Ti kdo to zalogovali stopadesátkrát, byli po zásluze potrestáni tím, že zbytečně psali 150 logů, který jsou jim teď naprd. Ti, kdo s tím experimntovali ze zvědavosti a nebo pro srandu a nemínili si logy trvale ponechat, se teď za trest nemůžou zbavit nějakejch blbejch suvenýrů. A ti, kdo se nad tím zbytečně rozčilovali a pohoršovali, si zbytečně zkazili náladu a možná poněkud zkrátili život, přičemž se stejně nakonec přesvědčili, že šlo o ho... :D


  • 9

#116 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 7:38

Opravdu si myslíte, že to někdo (kromě vás) bral vážně ? Co jsem tak namátkou četl logy, tak tam většina byla ve stulu že je to povedený žertík a že to jsou parádní listingy. Osobně by mne docela naštvalo kdyby to nepřeklopili, mazat logy by byla docela otravná práce ;-)
  • 5

#117 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 7:44

Opravdu si myslíte, že to někdo (kromě vás) bral vážně ? Co jsem tak namátkou četl logy, tak tam většina byla ve stulu že je to povedený žertík a že to jsou parádní listingy. Osobně by mne docela naštvalo kdyby to nepřeklopili, mazat logy by byla docela otravná práce ;-)

súhlas

celý ten cirkus bol zbytočný

osobne som to bral ako žart a aj kolegovia zo skupiny

správna adresa kde ste sa mali sťažovať je táto

http://forums.groundspeak.com/GC/


  • 1

#118 Hudra

Hudra

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 8:02

venku je krasne a koukam , tady se uz melou hadi v kadi - tahnete ven a prestante se hadat


  • 2

.....


#119 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 8:19

venku je krasne a koukam , tady se uz melou hadi v kadi - tahnete ven a prestante se hadat

A ty přestaň hudrat! :D :D :D


  • 2

#120 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 8:44

Suvenýry by měly zmizet taky, stačí číst:

 

 

[April 4,2016] Note: By end of day, all Found It logs on the space geocaches will be converted to notes and any souvenirs awarded for logging a space geocache will be removed. All of the space geocaches will be archived, but you will still be able to view them from this Bookmark List.

https://www.geocachi...sion-of-search/


  • 1




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama