Přejít na obsah


Fotka

prvoaprílové keše


Nejlepší odpověď Roman_Jaromer , 02 duben 2016 - 6:18

Přesně jak to píše Trhač.

 

Docela mě překvapuje, jak může tolik lidí odsuzovat postoj, že by se mělo hrát podle pravidel.

Aprílový žertík by měl být jen na Apríla, ale měl by skončit.

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
176 odpovědí na toto téma

#141 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 0:30

@seedcorp - ty ale pleteš 2 rozdílné věci dohromady! Jedno byl žertík, (o kterém se vědělo), že dopadne WN. Na toto téma, kdo si zalogoval už nemá cenu diskutovat, ani kdyby tam ty FI zůstaly. Ale druhá věc je, že těmi žertovnými logy loguješ regulérní keše a ještě sám přiznáváš, že to byl zrovna jediný způsob, jak obejít pravidla (podmínku) - prostě že zrovna těď si mohl udělat ten podvod. Keci, že to splníš v létě, TVL, tak proč si nepočkal??

Pepa na místě aspoň pohodil CWGčko a napsal jaký bylo počasí, ale ty tam prostě ani nedojdeš.

 

A jestli jdeš s kladivem a majzlíkem na keš, tak seš hovado. Tohle nemá omluvu. Pokud zkusíš argumentovat BF, tak to je o něčem jiným a ne o ničení keše / okolí.

No jiste, navic si beru jeste pivko a pajcr... sam Dusin a proc teda potom porad mizej kese kvuliva niceni? Juchuj....


  • 0

#142 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 0:33

Buď neumíš porozumět psanému textu nebo nevím, co si o tobě myslet. Příjde ti fakt, že logování aprílových keší nepovažuji za podvod, jako rejpání?

 

K dalším tvým komentářům se není potřeba už ani vyjadřovat. Tím si klesl na úplné kačerské dno. Právě takoví jako ty jsou morem této hry. Docela nechápu ani tvou drzost, z jakou si tady obhajuješ to svoje ničení keší.

Ojoj, dno.. to ma vyhodu, ze nemuzes klesnout nize... neni to fajn? :) Mne se ten termin kacerske dno fakt libi..... co to je? Kde to je? jak se tam dostat? Pominuli ze tam prej sem.... hehe...


  • 0

#143 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 0:35

No Seedcorpe musím trochu zareagovat.Spíš mě vysvětli jak je možné,že v Praze se nás ne eventech potkává dost často poměrně hojný počet a přijde mě,že jsou tam samí bezvadní a fajnoví kolegové.Kde se asi schovávají tihle grafomani a rejpalové že nepřijdou mezi nás.

Je jim asi jasný,že kdyby začali zvracet tyhle nesmysly na eventu tak by byli za pěkné trotly !!! :D  :D  :D

Zvrfaceni nesmyslu je bohuzel/bohudik jen internetovy fenomen... nidko mi nikdy nic nevycetl do oci na jakemkoli mem evnetu a to ze jich mam v praze dost. Porad vsechny tyhle rejpaly lakam a t prijdou a dame si pivko a pokec z oci do oci. A skutek utek. Nicmene dneska jsem byl na eventu a mel jsem slunecni bryle... nacez se jeden nejmenovany kacer zeptal uz jsi potkal Modraka? :) Hehe....


  • 0

#144 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 0:37

Já jen čekám, kdy se ze sousloví "fair play" stane nadávka...

Oj, pravda, zapomel jsem diky logum na aprila zalogovat taxofotovo world T5 traveler... chjo, to mne mrzi....nu coz, budu to muste udelat poctive... :) Jo, btw, co je poctive? Definice npkc?


  • 0

#145 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 0:41

Pět stránek plkání o tom co je to apríl.Honibodi versus zapřísáhlí Mirci Dušíni.Se proberte. apríl je o tom udělat si z někoho srandu. Někteří pracně logují 66 vesmírných kešek,jiní se rozčilují že není zápis v logbooku. Dle mého vás Zeměplk dostal všechny. Apríííl

Porad mne udivuje kolik lidi si najde cas na plky o nicem... a pak porad vsude slysim ze lidi nemaj penize, cas, zivot, cokoli atd.... z diskutujicich je tu snad jen jeden clovek, ktereho znam a vim ze existuje realne.. nejsou ostatni jen banda trolu? Nejsem ja troll? nepotrebuju zamek na klavesnici po 10 pivu? Kdo vi, se lavie, a vubec, mrda... na to.... :) 


  • 0

#146 jonathane1

jonathane1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 205 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 5:51

Pět stránek plkání o tom co je to apríl.Honibodi versus zapřísáhlí Mirci Dušíni.Se proberte. apríl je o tom udělat si z někoho srandu. Někteří pracně logují 66 vesmírných kešek,jiní se rozčilují že není zápis v logbooku. Dle mého vás Zeměplk dostal všechny. Apríííl


Asi tak Millanu....ostatni zvasty jestli logovat ci nikoliv, estli je to spravne ci nikoliv, 8 stranek hoven....ja logoval april a co, me nekdo z Dusinu bude tlouct?
  • 0

#147 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 6:12

To bych nedělal. Kdysi jsem tak použil Rudé právo a z nějakého článku na titulní straně se mi zadřelo písmenko ř všemi konečky, i háček a ta bolest byla k nevydržení :D .


To je uplne v pohode. Seznam, pokud si pamatuji, odsahuje nicky podvodnicku (nebo jak rikaji oni recesistu) a nicky neobsahuji diakritiku. Takze Ř nehrozi. Mnohem vetsi bzunda by pro me byla, kdyby GS vsem podvodne zalogovanym na dva tri dny zrusil ucet s vysvetlenim, ze nebude potporovat logovani nenalezenych kesi.
  • 0

#148 jonathane1

jonathane1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 205 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 6:29

Mnohem vetsi bzunda by pro me byla, kdyby GS vsem podvodne zalogovanym na dva tri dny zrusil ucet s vysvetlenim, ze nebude potporovat logovani nenalezenych kesi.


To sotva a z ceho by Ti soudruzi z juesej zili?
  • 0

#149 jonathane1

jonathane1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 205 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 6:32

Jdu radsi lovit....mame tu novou serii.....tak hrrrr na ni.....
  • 0

#150 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 7:43

Když to tak pro sebe shrnu, tak tu je několik aspektu:

1) Aprílová publikace nenalezitelných keší někde v oceánu s vesmírnou tématikou GS.

2) Logování FI nenalezených keší (Tady už je otázka, jestli to opravdu byl "apríl" protože spousta lidí toto zalogovala až po aprílu, někteří vícekrát a pokud chtěli "apríl" zalogovat, mohli toto zalogovat i přes WN a neporušovat pravidla.

3) Logování některých u challenge atp. na základě splnění challenge díky FI logů na těchto keších

4) Diskuze na téma "je či není FI log na takové keši správný".

5) Odsuzování postoje, že by se mělo hrát dle pravidel.

 

A co si o tom všem myslím já?

U 1) Samotné vytvoření keší je pěkný apríl. Ovšem jejich logování jako FI

2) už mi jako apríl nepřijde. Zvlášť v tom případě, kdy nikdo nevěděl, že logy budou převedeny na WN (tato informace se tady objevila až o dost později a pochybuji, že by prvního to věděli ti, co logovali). Většina z těch, co by toto chtěli zalogovat jako apríl, by zalogovali 1-2 keše, nedali by si práci, aby zalogovali všech 66 keší. Možná se i pár takových našlo, ale řekl bych, že v tom bylo i to, nahnat si pár nálezů zadarmo...

3) už je pěkná zhovadilost.

O 4) tu diskutujeme oněch 8 stran, ale občas se mi zdá, že se to tu spíše odehrává v rovině - jsou to moje body a pokud se to někomu nelíbí, vždyť nikomu tím hru nekazím, vždyť je to naprosto jedno, kdo si co zaloguje! Jděte raději lovit a nekecejte nám do toho, jak lovíme my. Po nás potopa.

5) Vlastně to souvisí s tím, co jsem napsal k předchozímu bodu. Ano, asi jsem moralista. Neříkám, že jsem někdy nepřecházel na červenou, vlastnoručně jsem se zapsal do všech krabiček, když lovíme ve dvou, tak to občas přenechám manželce, ať nás zapíše atp., ale každopádně jsem u keše a zalogovaný. A neříkám, že pravidla se mají porušovat.

 

A seedcorpe k těm eventům - pokud s někým nesouhlasím, klidně mu to řeknu i do očí, když na to na eventu dojde řada. Mám však zkušenosti, že na eventu buď se mluví o něčem jiném, nebo se na tyto diskuze už dávno zapomene... Přiznám se také, že hospodské eventy nejsou zrovna můj šálek kávy, takže do Prahy na ně kvůli povídání nad fórem těch 160 km nepojedu:-)


  • 7

#151 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 8:01

Ach jo. Jen k bodu 5. Pořád to překrucuješ. Nevšimnul jsem si, že by tady někdo odsuzoval hraní podle pravidel (Seedcorpovo trolování nepočítám). Jen se tady pár lidí vyjádřilo, že je to aprílová sranda, která zase skončí. I když asi někteří logující doufali, že jim tam ty body zůstanou, ale ti se tady nevyjadřovali...

 

A k té čtyřce: spíš mi to přijde z druhé strany ve smyslu apríl neapríl, jak se ty keše vůbec kdo opovažuje logovat!


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 06 duben 2016 - 8:04

  • 2

#152 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 8:09

Tipovací soutěž:
Vydrží toto vlákno do 1.května?
  • 9

Co nevidím, nahmatám . . .


#153 modry adept & Peggy

modry adept & Peggy

    Modry adept & Peggy

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 14:16

Se seznamem jsem si vytrel pr@el. To taky nemuzu ????

To můžeš...ale za podrápanou pr@del to nestojí...  :-D


  • 0

#154 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 17:47

Romane já jsem si třeba zalogoval 5keší (po 1ks od druhu) stylem kopírovat-vlozit ze zvědavosti, co se bude dít. Když se nic nedělo, sám jsem logy přehodil na WN. Ani jsem se ještě nestihl podívat, jestli i v tomhle případě zmizely suvenýry za země, co jsem dostal za ty keše. Doufám že zmizely, a teď za musím pryč takže to zjištění nechám "na nekdy". Bral jsem to jako Apríl a čekal reakci která neprichazela tak jsem to vyřešil po svým. Ať si říká kdo chce co chce. ;)
  • 2

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#155 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 18:15

 Když se nic nedělo, sám jsem logy přehodil na WN. Ani jsem se ještě nestihl podívat, jestli i v tomhle případě zmizely suvenýry za země, co jsem dostal za ty keše. Doufám že zmizely, a teď za musím pryč takže to zjištění nechám "na nekdy". Bral jsem to jako Apríl a čekal reakci která neprichazela tak jsem to vyřešil po svým. A

Já to s tou jednou udělal taky tak a Washington mi tam zůstal :unsure: .


  • 0

#156 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 18:33

Já tam ten jeden emerickej v poledne ještě měla, a teďko zmizel. Někdo tu už, myslím, psal, že se mu střídavě objevuje a mizí. Ale stejně mam už dva roky ještě jeden takovej z Oregonu kvůlivá putovní keši.


  • -1

#157 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 18:54

Tipovací soutěž:
Vydrží toto vlákno do 1.května?

 

Tipovací soutěž:

Odstraní GS do 1. května suvenýry, které přidělil na základě aprílových logů?


  • 0

#158 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 18:57

Tipovací soutěž:
Odstraní GS do 1. května suvenýry, které přidělil na základě aprílových logů?

Na KsichtoKnize slibují že budou pryč...
  • 0

#159 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 19:20

Já to s tou jednou udělal taky tak a Washington mi tam zůstal :unsure: .

....a ty mu říkáš Washington, jo ?


  • 3

*


#160 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 19:24

....a ty mu říkáš Washington, jo ?

woe :D . Psal jsem o suvenýru. Btw, , už je taky pryč. V GS se asi lekli kolik zájezdů budou muset platit :D .


  • 3




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama