Přejít na obsah


Fotka

prvoaprílové keše


Nejlepší odpověď Roman_Jaromer , 02 duben 2016 - 6:18

Přesně jak to píše Trhač.

 

Docela mě překvapuje, jak může tolik lidí odsuzovat postoj, že by se mělo hrát podle pravidel.

Aprílový žertík by měl být jen na Apríla, ale měl by skončit.

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
176 odpovědí na toto téma

#161 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 20:07

Keše už zmizely, suvenýry mi zmizely už včera, pobavil jsem se, stálo to za to a zůstala mi zajímavá statistika v samostatné databázi v geogetu. Akorát nechápu, co někteří budou dělat s tím seznamem lidí, na kterém jsou lidé, kteří si keše zalogovali v Česku? Asi nad ním budou po večerech onanovat, ale to se mi nelíbí, je na něm i můj nick a já jsem zásadně proti, aby někdo dělal seznam s mým nickem a onanoval nad ním.  :ph34r:  :P

A kdeže je ten zmiňovaný seznam k mání? Rád bych zjistil, jestli na mě náhodou nezapomněli...  :)

 

Tipovací soutěž:

Odstraní GS do 1. května suvenýry, které přidělil na základě aprílových logů?

Mně už Turecko zmizelo, přitom ještě dopoledne tam bylo...


  • 0

#162 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 20:26

Tak potvrzuju, suvenýry jsou v čudu. Tak aspoň že tentokrát to bylo "vymyšlené" do konce.


  • 2

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#163 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 22:36

Jo, můj Illinois už je taky pryč, bála jsem se, jestli mi tam nezbyde, když ve chvíli překlopení logu jsem ho měla ve stavu hide, a když jste tu psali, že suvenýry mizej, pořád mi tam zůstával. Já si nakonec zalogovala jednu earthku, čekala jsem, že za to bude ten prvoaprilovej suvenýrek - tyhle obrázky já ráda. No ale nic není...


  • 1

#164 mulik team

mulik team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2016 - 9:06

Tak nám aprílovejma keškama prošel i náš TB Šmoula Mrzout  :D


  • 3

#165 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 377 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2016 - 19:41

Hmm. zajimava kauza. Take jsem si na aprila jednu z nich zalogoval jako FI (hura jsem na seznamu). Kdyz to druhy den nebylo pryc, tak jsem log smazal a doufal jsem ze zmizi i suvenyr. Bral bych jako srandu / april i to, ze to toho prvniho zaloguje nekdo vsechno. Co jsem nechapal bylo, ze ty kese logovali lide jeste 3. To uz april asi nebyl. Zase na druhou stranu: tech logu bylo docela malo. Kdyz jsem se koukal, tak tam bylo asi 5200 logu.

 

Co je pro me ovsem neakceptovatelne je to, ze nekdo na zaklade techto logu zaloguje jine kese, ktere jiz v rezimu april nefunguji. Za sebe si rikam: at logem klidne opaji dal, ale ma to bohuzel 2 aspekty:

1. je ten, ze to kazi hru dalsim, kteri se snazi danou vec splnit poctive (snad kazdy musi citit jistou demotivujici linku)

2. je ten, ze je to hodne bezohledne vuci ownerovi te dane kese.

Uznavam, ze oboje je pouze nejaky aspekt slusnosti a ohleduplnosti (asi i poctivosti), ale nejak jsem citil ze to tyhle aspekty ve hre vetsinou jde. Na druhou stranu kdyz si vzpomenu na podil "poctivych" vuci "nepoctivym" logum na jedne z mych kesi, .........


  • 14

#166 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2016 - 7:35

... Zase na druhou stranu: tech logu bylo docela malo. Kdyz jsem se koukal, tak tam bylo asi 5200 logu...

To je na druhou stranu poměrně dobrá zpráva. Na světě je jenom 5 200 kačerů, kteří si klidně zalogují keš, na které v životě nebyli a nikdy ani nebudou.


  • 2

#167 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2016 - 8:56

To je na druhou stranu poměrně dobrá zpráva. Na světě je jenom 5 200 kačerů, kteří si klidně zalogují keš, na které v životě nebyli a nikdy ani nebudou.

Jak víš, že u toho byli klidní ? Někteří se třeba třepali jako sulc, protože věděli že logování apríla je nezákonné a že jim to pak Novom tvrdě spočítá
  • 4

#168 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2016 - 9:16

To je na druhou stranu poměrně dobrá zpráva. Na světě je jenom 5 200 kačerů, kteří si klidně zalogují keš, na které v životě nebyli a nikdy ani nebudou.

Navrhuješ tedy těch 5200 kačerů, i ownery oněch keší, kteří je navedli porušit Pravidla Svatá, upálit na hranicích pro výstrahu ostatním jakožto nenapravitelné kacíře ? :ph34r:


  • 4

#169 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2016 - 14:57

To je na druhou stranu poměrně dobrá zpráva. Na světě je jenom 5 200 kačerů, kteří si klidně zalogují keš, na které v životě nebyli a nikdy ani nebudou.

5201, já byl tou dobou v Nepálu a nevěděl jsem o tom. :D

 

TVL, jak dlouho se v tom  ještě budete patlat? Kauza ukázala, že tady máme ještě větší hovada, než je mistr Jonea (který aspoň pohodí CWG a napíše meteozpávu). Konkrétně myslím, abych jen planě neteoretizoval, střelce Seedcorpa, který se ani kladiva nezalekne a za všelogovače např. Hansmatta, který zaloguje cokoli, co kdy mělo GC kód (viz. travel chal., TFTC 63 a další).

 

Ale co, dokud jen logují, co v databázi našli. jejich boj, popřípadě jejich riziko na eventu. Ale to kladivo a páčidlo...


  • 1

#170 lubbez

lubbez

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 527 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2016 - 17:14

No musím říct, že ze začátku to byla docela sranda, číst příspěvky v tomhle vláknu. Když pak Modrák vytáhnul statistiku a publikoval ji tady vč. komentáře, trochu mi zatrnulo. Co je vlastě komu do toho, jestli si nějakej hejhula zaloguje nějakou keš. Pokud budu její owner, je to jasné. Pokud nebude zapsanej v logbooku tak ho s radostí smažu. Tady ale jde o keše, kterých owneři nejste, tak kde je problém? Vždyť to byla sranda od GS a podle mě, docela povedená. Minimálně v České kotlině má neuvěřitelný ohlas.


  • 2
Kde je vůle, tam je cesta.
Udělátka na kešky, GEO díly: www.geotools.cz

#171 netvor

netvor

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2016 - 17:53

 Co je vlastě komu do toho, jestli si nějakej hejhula zaloguje nějakou keš.

Co je vlastně komu do toho, jestli si nějakej hejhula zničí nějakou keš.

Co je vlastně komu do toho, jestli si nějakej hejhula vykrade nějakou keš.

Co je vlastně komu do toho, jestli...

 

 

Tady ale jde o keše, kterých owneři nejste, tak kde je problém? 

To je fakt takhle jednoduchý?


  • 1

#172 lubbez

lubbez

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 527 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2016 - 18:23

Chytrej jak radio, psal jsem o kradení nebo snad o ničení? A přesně tak nejsi owner té keše, tak to nech laskavě na něm ať si to vyřeší. Je to přesně takhle jednoduché.
  • 0
Kde je vůle, tam je cesta.
Udělátka na kešky, GEO díly: www.geotools.cz

#173 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2016 - 19:01

5201, já byl tou dobou v Nepálu a nevěděl jsem o tom. :D

 

TVL, jak dlouho se v tom  ještě budete patlat? Kauza ukázala, že tady máme ještě větší hovada, než je mistr Jonea (který aspoň pohodí CWG a napíše meteozpávu). Konkrétně myslím, abych jen planě neteoretizoval, střelce Seedcorpa, který se ani kladiva nezalekne a za všelogovače např. Hansmatta, který zaloguje cokoli, co kdy mělo GC kód (viz. travel chal., TFTC 63 a další).

 

Ale co, dokud jen logují, co v databázi našli. jejich boj, popřípadě jejich riziko na eventu. Ale to kladivo a páčidlo...

Huste, sem se uz bal ze tema zemrelo.... kladivem na ne... :) Ja pisu obecne vsude, ze se mi princip challengi nelibi obecne a neni mi stydno dosahnout logu na danne challegi jakymkoli zpusobem... :) Nicmene mam v okoli veci, co jsou naprosto nedostupne i s timhle, namatkou mit 3k kesi za rok... ja jsem na max 1500. A jak to ted na to? Kdo mi poradi? Jo, ignorelist znam, ale cista mapa je cista mapa... (Pro sledujici, co jsem se tak dozvedel na poslednim evetu, ma dneska jen 10ks hostomice Fabian 10.) Hehe.


  • -1

#174 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2016 - 19:03

Navrhuješ tedy těch 5200 kačerů, i ownery oněch keší, kteří je navedli porušit Pravidla Svatá, upálit na hranicích pro výstrahu ostatním jakožto nenapravitelné kacíře ? :ph34r:

Neeee, v žádném případě, být na místě GS, v aprílu bych pokračovala a do konce tak oblíbeného měsíce těmhle aktivním všelogovačům blokla účty, ať si po námaze s logováním oněch 66 nebo kolika keší trochu orazí. :D 

Ale dopřála bych odpočinek jen těm, co se opravdu snažili a logli alespoň polovinu publikovaných - kdo se flákal a zalogoval jen něco málo, ten by měl "odpočinek" jen na pár dnů. S troškaři, kteří testovali třeba na 1-3 bych se nezabývala, ale ostatním bych nějaké pokračování aprílu dopřála. ;)  :D

Se mi zdá, jestli bych neměla poprvé GS napsat.  :rolleyes: Njn, nějakého dalšího prudiče z naší kotliny by určitě uvítali.


  • 0

#175 tomiczech

tomiczech

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2016 - 19:18

Neeee, v žádném případě, být na místě GS, v aprílu bych pokračovala a do konce tak oblíbeného měsíce těmhle aktivním všelogovačům blokla účty, ať si po námaze s logováním oněch 66 nebo kolika keší trochu orazí. :D 
Ale dopřála bych odpočinek jen těm, co se opravdu snažili a logli alespoň polovinu publikovaných - kdo se flákal a zalogoval jen něco málo, ten by měl "odpočinek" jen na pár dnů. S troškaři, kteří testovali třeba na 1-3 bych se nezabývala, ale ostatním bych nějaké pokračování aprílu dopřála. ;)  :D
Se mi zdá, jestli bych neměla poprvé GS napsat.  :rolleyes: Njn, nějakého dalšího prudiče z naší kotliny by určitě uvítali.

Dobřany a Bohnice mají určitě ještě místo. :-D
  • 3

Lesu zdar :)


#176 Millanu

Millanu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2016 - 20:03

To už všichni doplakali?  :( :( :(   První květen je daleko a vášně už utichají. Nebo že by popraskaly nějaké cévky v mozku?  :rolleyes:  P.S.: 90% logujících tyto keše bylo PREMIUM MEMBER. To mluví samo za sebe :D


Tento příspěvek byl upraven od Millanu: 09 duben 2016 - 20:19

  • -4

#177 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2016 - 22:14

Huste, sem se uz bal ze tema zemrelo.... kladivem na ne... :) Ja pisu obecne vsude, ze se mi princip challengi nelibi obecne a neni mi stydno dosahnout logu na danne challegi jakymkoli zpusobem... :) Nicmene mam v okoli veci, co jsou naprosto nedostupne i s timhle, namatkou mit 3k kesi za rok... ja jsem na max 1500. A jak to ted na to? Kdo mi poradi? Jo, ignorelist znam, ale cista mapa je cista mapa... (Pro sledujici, co jsem se tak dozvedel na poslednim evetu, ma dneska jen 10ks hostomice Fabian 10.) Hehe.

 

Hele, seedcorpe, když se ti challenge nebo cokoliv jiného nelíbí, tak je nelov, to je přece jasný. Máš ignorelist, ten ti taky vyčistí mapu. Mě keška na ignorelistu z mapy zmizí, tobě snad ne, nedáváš je do špatného bookmarku? ;) No jestli máš problém, že musíš mít čistou mapu i bez ignorelistu, tak chápu, že tě challenge štvou. Nedají se zfinálkařit a často ani obejít (když si představím některé kačery, co apríl brali vážně, těšili se na challenge nebo záznamy do D/T tabulky a pak jim najednou ty body zmizely, to muselo bolet, že jo  :D  :D).

No jo, není to náhodou diskriminace, že některé kešky nedají všichni? Zkus napsat Šabatové, třeba ti zařídí archivaci  :) Chtěl jsi radu? Zajdi na svůj event, dej si pár kousků a jestli ti nepomůže ani tohle, tak už vážně nevím. Jestli tě trápí, že nejsi mistr světa, tak se s tím buď smiř nebo víc trénuj.


Tento příspěvek byl upraven od bejcci: 09 duben 2016 - 22:21

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama