Přejít na obsah


Fotka

Geocaching a cestovní ruch (bp)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Zborka

Zborka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 10:45

Ahoj geokešerská komunito,

tímto bych vás všechny chtěl poprosit o váš drahocený čas a pomoc. Odpovězte prosím na 15 otázek v mém průzkumu, potřebuji dodělat praktickou část bakalářské práce a moc nestíhám.

Moc děkuji všem, kteří pravdivě odpoví.

Zbořa

PS: Dotazník -> https://www.survio.c...O3O4Z4F1R4F9C9W a ještě jednou moc děkuji! :)

Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 05 duben 2016 - 12:47
Přesunuto z poradny

  • -3

#2 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 10:57

Další rychlokvašený dotazník. Věková skupina 0-15 není, ale možnost zadat u skupiny 15-25 vysokoškolský titul, chodící za šipkou pořádkumilovný kačer neochotný za nic platit a cpoucí si jídlo v restauraci, kam přijede autem


  • 1

#3 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 11:00

Vyplněno. S tou stravou je to teda různé. Ale já jezdím většinou tak na odpoledne.
  • 0

#4 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 11:04

Otázka 3 a 4 - zapomínáš na ty, kteří hrají geokešing už hodně dlouho :-).

Spousta otázek by byla lepších, aby se dalo zatrhnout více odpovědí (např. 4).

"Kde nejčastěji keše hledáte?" Jak mám odpovědět, když hledám jak kdekoliv v ČR i v zahraničí?

U otázky: Pokud chcete v dané lokalitě nalézt větší množství keší, jste ochotni si zaplatit v daném místě ubytování? mi chybí odpověď: Podle zajímavostí v okolí. Nevybírám si dovolenou jen kvůli keším. Takže ubytování vybírám i podle jiných kritérií, než jen jestli tam jsou kešky... 

U cesty - chybí mi volba "Občas si cestu zkrátím přímo za šipkou, ale většinou chodím po cestách"

U odpadků - každý člověk splňuje třetí volbu, že mu někdy něco upadne, když si toho nevšimne. Trochu se mi zdá, že je to zavádějící odpověď. Ovšem je pravda, že málo kdo by se přiznal, když by tu byla odpověď: "Nechám vše tam, kde mi to upadne od ruky".

 

 

 

 

Bohužel u otázky "Jak se nejčastěji dopravujete za kešemi?" stejně jako u ostatních dotazníků trochu cítím rozpor - často jedu někam autem a odsud si udělám celodenní pěší či cyklovýlet. Jak mám potom na podobnou otázku odpovědět... Je to totiž kombinace :-). Ovšem nedopravuji se jen autem, jako někteří kačeři :-).

 

PS.: Podobných dotazníků (snad až na ty odpadky a cestičky) tu byly spousty.

Zajímavější by však bylo spíš hledat to, jak je geokešing ovlivňuje - na kolik ovlivňuje výběr destinace, zda se ubytují nebo neubytují (např. na kolik procent jsou pro dotyčného důležité zajímavosti okolí, na kolik keše, na kolik dopravní dostupnost atp.). Ovšem na pořádný sociologický průzkum by to chtělo pořádný vzorek lidí a to tady na serveru zrovna není (tj. aby odpověděli i kačeři začátečníci, víkendoví kačeři, kačeři průměrní atp., jenže takoví sem tolik nechodí, takže většina odpovědí bude od kačerů závislých).


  • 1

#5 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 11:13

Roman: to já taky jdu pěšky od vlaku. Nebo na vlak, třeba 4 km. Ale ten vlak tam prostě potřebuju.

Edit: otázka je, kde nejčastěji lovíš. Jestli ve městě, nebo v přírodě. Na různých místech je různá dostupnost dopravy a služeb, konkrétně obchodů a restaurací.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 05 duben 2016 - 13:12

  • 1

#6 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 11:21

Nedobré otázky, téma k ničemu. Výsledky tak do slohovky na druhém stupni ZŠ  :(


  • 2

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#7 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 204 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 11:26

nechapu, jak toto muze schvalit vedouci prace - bud nevi, o co jde, anebo je mu to jedno :(
  • 3

#8 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 11:32

Bohužel, jsou školy, kde dostáváš hodnocení a tituly i za takovéto srágory.


  • 0

#9 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 13:16

Tak já si u každého dotazníku přečtu pár hodnocení abych věděl zda má cenu to otvírat a ztrácet tím čas.... Tady to vypadá jasně.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama