Přejít na obsah


Fotka

Keše na Letné (Praha)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2016 - 17:16

Prosím, poslal by mi někdo přes SZ nebo na tramp.joe@gmail.com odkaz na keš(e), co končí na Letné? Když už tam budu, rád bych něco odlovil, jenže ať luštím, co luštím, všechno mne zatím posílá několik kilometrů daleko...


  • 1

#2 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2016 - 21:01

Můžeš se pokusit prohledat traktor před muzeem. Je to tradička, nic neprozrazuju. Už jsem ho neúspěšně prohledával dvakrát.

Nebo u toho pavilonu je to taky tradička, ale nějak jsem si tam před posedávajícími turisty netroufnul šaškovat, místo uložení je zcela jasné.

Dál je tam tradička u kyvadla, taky jsem ji nenašel a to jsem prohledával jediný přijatelný objekt dost dlouho.

Já jsem v Praze jen občas, takže mysterky do zásoby neluštím, než se tam dostanu, je všechno jinak.

Ale pěkná je ta křížovka na Karláku, sice finálka není přímo na Letné, ale není odtud zase tak daleko a je to pěkné.


  • 0

#3 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2016 - 22:38

Jedes na fotbal? :-D Zeptam se kamaradky, nebo ji sem odkazu, chodi na Letnou na gympl, tak vy mela mit prehled :-)
  • 0

#4 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2016 - 6:05

Jestli chceš něco fakt parádního v dosahu z Letný, tak si zkus vyluštit GC3A31H. Ale pozor, i když budeš mít souřadnice, počítej, že na místě strávíš dost času. Já jsem měla napoprve jen 10 minut a musela jsem odtáhnout s dlouhým nosem a přijít příště.


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama