Přejít na obsah


Fotka

Prodám Garmin eTrex Legend


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2007 - 17:21

Záruka do 8.7.2008. Prakticky nevyužité, párkrát jsem to měl v autě na zkoušku. Na displeji je ještě ochranná fólie. Je k tomu poutko, krabice, nějaké letáčky a záruční list. Nemůžu najít velkej originální návod. Přidám vypálené CD s návodem, různými programy a free mapami a dále kabel na spojení s PC do sériového portu a koženkové pouzdro s klipsem na opasek a řemínkem, původem od nějakého mobilu a 2 ks nabíjecích baterií NiMH 2300 mAh. Nejlépe Praha, Beroun. Cena =3600,-Kč.
http://www.arcotour.wz.cz/
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2007 - 21:24

Záruka do 8.7.2008. Prakticky nevyužité, párkrát jsem to měl v autě na zkoušku. Na displeji je ještě ochranná fólie. Je k tomu poutko, krabice, nějaké letáčky a záruční list. Nemůžu najít velkej originální návod. Přidám vypálené CD s návodem, různými programy a free mapami a dále kabel na spojení s PC do sériového portu a koženkové pouzdro s klipsem na opasek a řemínkem, původem od nějakého mobilu a 2 ks nabíjecích baterií NiMH 2300 mAh. Nejlépe Praha, Beroun. Cena =3600,-Kč.
http://www.arcotour.wz.cz/

Predpokladam, ze je to bez mapy, bez drzaku na kolo, nabizim 1500,- pri rychlem jednani az 1800,-
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2007 - 11:22

zdarec, já bych to asi koupil, ať si kdo chce co chce říká...domluvíme se na 3,3tis? Dík.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2007 - 22:13

Predpokladam, ze je to bez mapy, bez drzaku na kolo, nabizim 1500,- pri rychlem jednani az 1800,-

A pak to za ty tri strelis sam?

  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 16:04

Predpokladam, ze je to bez mapy, bez drzaku na kolo, nabizim 1500,- pri rychlem jednani az 1800,-

Nějaký CD s mapou bych k tomu i sehnal, držák na kolo ne. Speciální cenu ti můžu udělat tak 2999,-, ale bez baterek a kabelu ..... no při rychlém jednání tam ty baterky nechám - a nabitý!
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2007 - 21:13

zdarec, já bych to asi koupil, ať si kdo chce co chce říká...domluvíme se na 3,3tis? Dík.


Hm, vypada to, ze jsem druhej ale od vcera ji maaaaam !!!
funglovku za 1600,- od nejakeho tatika, kterej nechapal k cemu by ji u snehove frezy vyuzil:-)))))))))))))))
Ooo dekuji ti velky Bedrisku.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 20:43

zdarec, já bych to asi koupil, ať si kdo chce co chce říká...domluvíme se na 3,3tis? Dík.

Prodáno.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2007 - 22:20

A pak to za ty tri strelis sam?


Pochybuji, ze by se nasla trubka ktera by to bez mapy za tuhle cenu koupila, otevri napr. annonci a pochopis. Vsichni tihle vyhodni nakupci od Mountfieldu se ukladaji k zimnimu spanku a prodavaji jak o zivot...
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 18:26

Nějaký CD s mapou bych k tomu i sehnal, držák na kolo ne. Speciální cenu ti můžu udělat tak 2999,-, ale bez baterek a kabelu ..... no při rychlém jednání tam ty baterky nechám - a nabitý!


Nechci ti brat iluze ale uvidime jestli ja driv koupim za 1800,- nebo ty prodas za 2999,-
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2007 - 22:46

Pochybuji, ze by se nasla trubka ktera by to bez mapy za tuhle cenu koupila, otevri napr. annonci a pochopis. Vsichni tihle vyhodni nakupci od Mountfieldu se ukladaji k zimnimu spanku a prodavaji jak o zivot...

To je mi jasne, ale ze by to degradovalo cenu az takhle hluboko... no nevim. Jen jsem si vzpomnel, kdyz jsem nabizel k prodeji Geko, taky se mi nekdo takhle ozval a 'vysvetlil' mi, za kolik mu to mam prodat...
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 18:56

Nechci ti brat iluze ale uvidime jestli ja driv koupim za 1800,- nebo ty prodas za 2999,-

OK, asi takhle - než to prodat pod moji minimální cenu, které tvá nabídka nedosahuje, tak si to radši nechám nebo to časem někomu příležitostně dám jako dárek. Nespěchám na to, nepotřebuju prodat za každou cenu.
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 0:30

No když si vzpomenu, že jsem za Legenda dal 16500kč a teď se tu prodává za 2k. nj Mountfield s tou cenou pořádně zamával:/ Troufám si říct, že kdyby nebyla ta akce u Mountfieldu, tak se Legendy touhle dobou prodávej v pohodě za 5-6k... No nic, všechna elektronika ztrácí svojí hodnotu, ale u GPS je to přecejenom trochu jiné...
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 9:18

To je mi jasne, ale ze by to degradovalo cenu az takhle hluboko... no nevim. Jen jsem si vzpomnel, kdyz jsem nabizel k prodeji Geko, taky se mi nekdo takhle ozval a 'vysvetlil' mi, za kolik mu to mam prodat...


V zari jsem prodavala Legend (ne od Mountfieldu) vcetne map, kabelu a drzaku na kolo. Inzerovala jsem kde se dalo a po vic jak mesici jsem byla rada, ze jsem prodala za 3000,- Beda svymi GPS zdrama cenu totalne zkazil, v teto dome existovali dva typy novych majitelu ti kteri Legend koupili za cca 5-6 tisic a ti kteri jej ke kolu dostali zadarmo.
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 21:31

OK, asi takhle - než to prodat pod moji minimální cenu, které tvá nabídka nedosahuje, tak si to radši nechám nebo to časem někomu příležitostně dám jako dárek. Nespěchám na to, nepotřebuju prodat za každou cenu.

Jo tak k takovému názoru jsem také dospěl, něž prodat Legenda za 1,5k, tak to ho radši němkomu věnuji.
[completion]
Zatím si ho ale ponechávám v záloze...
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 22:39

OK, asi takhle - než to prodat pod moji minimální cenu, které tvá nabídka nedosahuje, tak si to radši nechám nebo to časem někomu příležitostně dám jako dárek. Nespěchám na to, nepotřebuju prodat za každou cenu.


Diky Tatuldo 15.ledna mam narozky ...
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 0:39

btw teď když na to koukám, tak novej Legend stojí 7200kč. Mě by bylo docela podezřelí, kdyby mi někdo věc, která je nová skoro nepoužívaná, chtěl prodat za 1500kč, když nová stojí 7200kč. Jenže v tomhle směru dopadl Legend celkem nešťastně:/ 1,5k je cena odost nižší, než je podle mě cena toho přístroje a na tuhle cenu to stlačili lidi, kteří se chtěl zbavit přebytečného přístroje za každou cenu, jen aby doma byla nějaká ta zlatka. Podle mě, kdyby všichni zvedli cenu jednorázově na 5k, tak to taky prodaj. Podle mě, tu hodnotu má.

  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2007 - 10:44

Diky Tatuldo 15.ledna mam narozky ...

:-))) postav se do fronty. A jaký bude vízo? Rošťákům dárky nedávám.
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 1:21

btw teď když na to koukám, tak novej Legend stojí 7200kč. Mě by bylo docela podezřelí, kdyby mi někdo věc, která je nová skoro nepoužívaná, chtěl prodat za 1500kč, když nová stojí 7200kč. Jenže v tomhle směru dopadl Legend celkem nešťastně:/ 1,5k je cena odost nižší, než je podle mě cena toho přístroje a na tuhle cenu to stlačili lidi, kteří se chtěl zbavit přebytečného přístroje za každou cenu, jen aby doma byla nějaká ta zlatka. Podle mě, kdyby všichni zvedli cenu jednorázově na 5k, tak to taky prodaj. Podle mě, tu hodnotu má.

Podle mě černobílý Legend s pamětí 8 MB hodnotu 7200,- nemá! I když to je dobrý přístroj, je už koncepčně zastaralý (chybí barevný display, pomalé v překreslování, není slot na kartu, SIRF atd.) a je blázen ten, kdo 7200,- za něj dá. Přece všechny přístroje, co jsou jaksi morálně zastaralé jdou s cenou dolů. Jinak osobně si myslím, že ty krabičky (všeobecne s GPS) jsou v Evropě dost nadceněné.
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 8:28

btw teď když na to koukám, tak novej Legend stojí 7200kč. Mě by bylo docela podezřely, kdyby mi někdo věc, která je nová skoro nepoužívaná, chtěl prodat za 1500kč, když nová stojí 7200kč. Jenže v tomhle směru dopadl Legend celkem nešťastně:/ 1,5k je cena odost nižší, než je podle mě cena toho přístroje a na tuhle cenu to stlačili lidi, kteří se chtěl zbavit přebytečného přístroje za každou cenu, jen aby doma byla nějaká ta zlatka. Podle mě, kdyby všichni zvedli cenu jednorázově na 5k, tak to taky prodaj. Podle mě, tu hodnotu má.

Nevim nevim. Vzdycky me pobavi, kdyz nekdo v dnesni dobe prodava samotny Legend za treba 4000 Kc. A to samozrejme rozbaleny, ac pry nepouzity. Btw. dnes uz stoji oficialne i novy s kabelem 5900,- s DPH. Myslim si ze je to za dnes jiz silne vybehovy a ne zrovna extra kvalitni typ celkem dost, stejne jako 5000Kc. 1600 a 1800 je ale zas druhej extrem... fakt smesna cena. Porad je to ale vic nez porizovaci (zadarmo ke kolu)
Jeste vic me ale bavi kdyz se cas oda casu kouknu na bazar SkyFly, kde se hned pod inzeratem s Legendem za 3000 objevi pouzita (tzn. uz dost stara) GPS12, nebo Magellan 315 za stejnou cenu. Nejvetsi spek, ktery jsem videl, je pak 2-kanalovy Magellan snad za dva nebo tri tisice.
edit: je to ale samozrejme vec trhu... taky bych to zkusil prodat co nejdraz, kdyz se najde kupec.
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 1:34

Jinak osobně si myslím, že ty krabičky (všeobecne s GPS) jsou v Evropě dost nadceněné.

GPS bude lacnejsie (ako upozornil servo2 na gc.sk)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama