Přejít na obsah


Fotka

CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
19 odpovědí na toto téma

#1 midlan

midlan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2007 - 12:49

Dávám na vědomost všem zájemcům o zhotovení CWG, že v Trutnově přijímá objednávky pan Lukáš Puschmann, tel.608 877783. Návrhy můžete posílat jednak v Corelu nebo jen tak nakreslené na bílém podkladě. Zadní stranu, která je neměnná je možné stahnout na http://www.volny.cz/jpa/geocoin.html

Všechny zdraví Midlan[;)]


  • 0

#2 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2007 - 11:49

Prosba: zkus naznacit cenu ... kdyz jsem se tim CWG, ktere se mi moc libi, pred casem zabyval, dostal jsem se na cenu tak 20,- korun za kus. Kdyz si objednam 100ks, coz neni nic moc, jsou to dva tisice. A to je pro me pomerne zasadni vydaj. Za to uz jsou celkem dobre boty. Nebo plna nadrz. Je dnes situace lepsi?

  • 0

#3 midlan

midlan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2007 - 18:47

samotne gravirovani me vyslo na 15,-Kc za kus oboustranne. Je k tomu nutne jeste zapocitat samotne suky - 250,-Kč/400ks, igelitove sacky 60,-Kc/100Ks a vyrobu karticky, kterou jsem si delal sam, takze to nepocitam. Na strankach, kde to nabizeji, chteji za kus myslim 25,-Kc, takze tady to vyjde o 10,-Kc levneji.

Zdravi Midlan


  • 0

#4 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2007 - 21:32

midlan:

samotne gravirovani me vyslo na 15,-Kc za kus oboustranne. Je k tomu nutne jeste zapocitat samotne suky - 250,-Kč/400ks, igelitove sacky 60,-Kc/100Ks a vyrobu karticky, kterou jsem si delal sam, takze to nepocitam. Na strankach, kde to nabizeji, chteji za kus myslim 25,-Kc, takze tady to vyjde o 10,-Kc levneji.


Zdravi Midlan


Nevím sice jaké stránky myslíš, ale kdo sleduje dění kolem CWG tak ví, že jsou v Plzni už dávno za 10korun kus... a kdo může posuzovat více druhů tak ví, že Plzeň je co se týče kvality provedení dosud nepřekonaná.


Zájemcům o CWG doporučuji juknout jednak do profilu mého nebo JPAgeo, projít naši diskusi o CWG a hlavně sledovat web o CWG


  • 0

#5 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2007 - 21:51

pazitka: Prosba: zkus naznacit cenu ... kdyz jsem se tim CWG, ktere se mi moc libi, pred casem zabyval, dostal jsem se na cenu tak 20,- korun za kus. Kdyz si objednam 100ks, coz neni nic moc, jsou to dva tisice. A to je pro me pomerne zasadni vydaj. Za to uz jsou celkem dobre boty. Nebo plna nadrz. Je dnes situace lepsi?

Hmmm, to je pravda, vše o otázkou priorit a možná i toho, zda rád měníš....většinou ta věc co dáš do kešky stojí podobně, né li více.... alespoň když to beru podle sebe, vždy jsem se tam snažil dát něco pěkného....ostatně i to kindervejce stojí dvacku.... tady je problémem spíše to, že to musíš dát hned najednou...


  • 0

#6 midlan

midlan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2007 - 11:07

Ahoj Poniku,

o vyrobe v Plzni samozrejme vim, ale toto byly stranky od firmy Amadea, kde delaji furu jinych veci a vzhledem k tomu, ze vyroba nejakych par CWG je pro ne ekonomicky nezajimave tak si nasadili takovou cenu. Firmu pana Puschmanna jsem zde zverejnil proto, ze me o to jednak poprosil a jednak to bylo mineno pro lidi, kteri to maji do Plzne ponekud daleko. I kdyz se to urcite da resit postou. Ja ale osobne zastavam nazor, ze vyrobek si nejdrive prohlednu a teprve pak zaplatim. Coz pri platbe dobirkou neni mozne. Mimochodem CWG uz mam vyhotovene a jsem s nimi spokojen. Zdravi Midlan 


  • 0

#7 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2007 - 16:53

midlan:

Ahoj Poniku,

o vyrobe v Plzni samozrejme vim, ale toto byly stranky od firmy Amadea, kde delaji furu jinych veci a vzhledem k tomu, ze vyroba nejakych par CWG je pro ne ekonomicky nezajimave tak si nasadili takovou cenu. Firmu pana Puschmanna jsem zde zverejnil proto, ze me o to jednak poprosil a jednak to bylo mineno pro lidi, kteri to maji do Plzne ponekud daleko. I kdyz se to urcite da resit postou. Ja ale osobne zastavam nazor, ze vyrobek si nejdrive prohlednu a teprve pak zaplatim. Coz pri platbe dobirkou neni mozne. Mimochodem CWG uz mam vyhotovene a jsem s nimi spokojen. Zdravi Midlan 

JJ, pohoda, to já jen aby nevznikla mýlka [:)], těším se až je zašleš do oficiální sbírky, rád si je pak prohlédnu. Jsem zvědav jak jsou vyvedené [;)]. Ostatně výrobců CWG není nikdy dost.


  • 0

#8 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2007 - 12:01

Po spolupráci s Honzou (JPAgeo) jsme si nechali vyrobit svoje CWG, po několika neúspěšných pokusech, kdy jsme narazili na neochotu a vysokou cenu, jsme objevili firmu  BRAUN - LASER CENTRUM, Třebízského 165, Slaný 274 01, tel.: 317 471 378, www.braun.slany.cz, laser@braun.slany.cz, kde nám ochotně a za 10,- Kč/ks kolečka vypálili. Takže pokud by měl někdo s okolí zájem, určitě nikoho neodmítnou.

  • 0

#9 Jedla-bedla

Jedla-bedla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2007 - 11:11

Ahoj. Já sice nejsem z okolí, ale mám zájem o CWG, jak pro sebe, tak i k příležitosti konání eventu v říjnu, tady u nás na Hané. Ale kolečka nemám. Mohl by mi někdo poradit, jak postupovat, abych tak do půli října mohl mít kolečka doma? Děkuji !!!
  • 0

#10 Jondy

Jondy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2007 - 12:08

jj...v Plzni je to opravdu levné, takže by bylo lepší si to nechat poslat, taky jsem se na to v Trutnově ptal a je to tam opravdu drahé:-))

  • 0

#11 Jondy

Jondy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2007 - 12:10

jej....už se to o tom psalo:-)

  • 0

#12 Chevees

Chevees

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2007 - 12:23

Jedla-bedla: Ahoj. Já sice nejsem z okolí, ale mám zájem o CWG, jak pro sebe, tak i k příležitosti konání eventu v říjnu, tady u nás na Hané. Ale kolečka nemám. Mohl by mi někdo poradit, jak postupovat, abych tak do půli října mohl mít kolečka doma? Děkuji !!!

Zkus tohle: http://blackspider.w...objednavka.php 


  • 0

#13 Jedla-bedla

Jedla-bedla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2007 - 21:03

Dík, už jsem poslal návrhy!
  • 0

#14 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2007 - 21:40

Chevees:

Zkus tohle: http://blackspider.w...objednavka.php 

Blackspidera muzu z vlastni zkusenosti doporucit, kolecka byly vypalena velmi rychle, cca tyden, (posta mi je pak na dalsich 14 dni zatajila, ale to uz je jina kapitola) a jsou perfektni.

Numira 


  • 0

#15 VladoTA3

VladoTA3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 15:37

Zdravím Napiste prosim co obsahuje Vasa Geokarticka k CWG. Zaujima ma text na kartickach pripadne jednoduche preklady do inych jazykov v kratkem zneni ako napr. : "TOTO JE DARCEK, MOZES SI HO NECHAT" v angl, nemec, madar, polsk a inych jazykoch. Máte to tak niekto ? Prosim o vzor karticky k CWG Dík.
  • 0

#16 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 17:09

Zdravím, zatím jsem objednával CWG pouze u dvou dodavatelů, v obou případech byla cena pod 10 Kč za kus. U Kavalíra byl ve dvou případech problém s termínem slibovaným na stránkách, nicméně kvalita byla skvělá. U TyTyTy bylo dodrženo vše domluvené, navíc nebyl problém v rámci akce 200 ks CWG objednat různý vzor pro každého našeho georobůtka. Jen polovička měla pocit, že suky u TyTyTy byly o krapánek horší než u Kavalíra. Doufám, že mi příspěvek nějaký nadšený moderátor pod záminkou reklamy nesmaže, protože pak bych musel vzteky začít upilovávat GEOCACHING.CZ ze svého CWG. :D
  • 0

#17 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 18:48

Já je nechal dělat v listopadu u LAIFu a taky bez problému. 10 Kč/kus, kvalita dobrá, dodání taky vcelku rychlé. B)
  • 0

#18 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 8:32

vladota3 napsal/a:
Zdravím
Napiste prosim co obsahuje Vasa Geokarticka k CWG.
Zaujima ma text na kartickach pripadne jednoduche preklady do inych jazykov v kratkem zneni ako napr. : "TOTO JE DARCEK, MOZES SI HO NECHAT" v angl, nemec, madar, polsk a inych jazykoch. Máte to tak niekto ?
Prosim o vzor karticky k CWG
Dík.


Tady je obrázek mojí kartičky. CWGčka nechávám často i v zahraničí, a stávalo se mi, že se mě lidi ptali, kde mají vyzvednutí CWG zaregistrovat. Proto jsem vlastně tuhle kartičku sesmolil, proto je text v angličtině obsažnější a na prvním místě.

Nemám tam napsáno, že CWG je dárek, protože ho v souladu s místními zvyklostmi pokládám za výměnný předmět.

Vložený obrázek
  • 0

#19 Dr.Uli

Dr.Uli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 10:23

u kavalíra jsem si nechával dělat CWG před vánoci. Dodání bylo cca 14 dní. Dostal jsem prvních 65 kusů a další včera již s logem 2010. Chlapci tam měli dost hoňku a nestíhali. Kvalita byla u těch předvánočních horší, než u včerejších. Bylo mi řečeno, že měli nedostatek suků. Jinak musím pochválit.
  • 0
Dr.Uli & MaChinka Team

#20 EP-CZ

EP-CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 10:31

Taky jsme si nechali dělat CWG u Kavalíra před Vánoci. Přišly za cca. týden, takže OK. Jen ta kvalita byla opravdu horší, CWG nemají vypálení tak "tmavé". CWG co nám dělali před rokem byla OK.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama