Přejít na obsah


Fotka

Nalezený GC který není evidován


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
16 odpovědí na toto téma

#1 El Carlos

El Carlos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2007 - 19:21

Zdravím,

 dnes jsem byl ulovit cache "Karlický poklad", kde se má nacházet jeden Swiss GC. Ten tam bohužel nebyl, zato z krabičky na mě vypadl Carl Friedrich Gauss GC s číslem TB1892K. Na místě jsem si ničeho nevšiml, až při logování na netu jsem zjistil, že mi systém hlásí, že k Swiss GC nepasuje tracking number.

 
Chci se optat co s tím. Je možné, že někdo byl u keše přede mnou a GC vyměnil a ještě to nezalogoval. Mám tedy čekat až tak udělá nebo použít variantu "Discover it" o které přesně nevím k čemu slouží a varianty logů pro GC a TB jsem nenašel ani na wiki.geocaching.cz

Díky
 


  • 0

#2 Minutus

Minutus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2007 - 19:57

Ahoj,
Ja bych pockal urcite je to jiny :) Prectisi tenhle manual mnohe ti ozrejmu...

http://www.geocaching.cz/upload/TB&GCman.pdf 


  • 0

#3 PlachtaS Team

PlachtaS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2007 - 20:17

http://www.geocachin...tracker=TB1892K

Tady se dozvíš víc!


  • 0

#4 El Carlos

El Carlos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2007 - 20:19

Díky, už je mi to jasnější [8-|]

Zkusím počkat a snad to zaloguje. 


  • 0

#5 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2007 - 22:51

Lepší by bylo použít logu Grab it, ne? Jako žes ho převzal od předchozího nálezce... Anebo mu napiš mail, jestli coin bude ještě chtít aspoň virtuálně uložit do té keše, z níž jsi ho vybral ty...
  • 0

#6 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2007 - 0:45

jessie.r: Lepší by bylo použít logu Grab it, ne? Jako žes ho převzal od předchozího nálezce... Anebo mu napiš mail, jestli coin bude ještě chtít aspoň virtuálně uložit do té keše, z níž jsi ho vybral ty...

Ale jedině po dohodě s tím, kdo ho má v držení. Třeba ještě nestihl uložení do keše a  když si ho grabnete, tak mu tu možnost vemete.


  • 0

#7 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2007 - 10:56

Určitě počkej pár dní. Každý nemá možnost zalogovat na netu hned tentýž den. A v létě bych počkal i týden.

  • 0

#8 Harlekyn

Harlekyn

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2007 - 12:13

Pokud najdu v cache TB nebo GC ktery jeste neni zalogovany tak zapisu poznamku writte note ze jej mam u sebe a cekam az bude zalogovany aby se vedelo ze se neztratil... 
  • 0

#9 Stragen

Stragen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2007 - 19:24

Zdravím kačeři,  našel jsem GEOCOIN a když jsem ho chtěl zalogovat tak jsem zjistil že se oficiálně v keši vůbec nenachází. Pomocí trakovacího čísla jsem se ho pokoušel najít, ale vše co jsem našel bylo jen "This trackable item hasn't been activated."...Zapeklitá situace, prosím o radu..

  • 0

#10 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2007 - 21:30

Jeste se ujisti, ze jsi spravne zadal kod, treba jestli jsi nezamenil nulu za O a podobne... (bez urazky, to se myslim muze stat kazdemu).

Pokud je kod spravne - takze majitel fakt poslal coin do sveta bez aktivace, tak to je teda vazne zapeklite... Jedina sance na nejake reseni je sehnat nejak majitele coinu. Takze napr. obeslat vsechny zalogovane nalezce te cache z posledni doby a zjistit, kdo ho tam dal, jestli je jeho majitelem, nebo uz ho taky jen odnekud prenasel...

 

 


  • 0

#11 Stragen

Stragen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2007 - 22:06

Kód jsem na 100% zadal správně, nejsou tam žádné nuly..jen srozumitelná písmena [;)] , pak je to GC s logem "ŠAMAN TEAM" PRAHA to ovšem neznamená že ho ŠAMAN TEAM vypustil do oběhu [:^)]...GC jsem odlovil z keše  "http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=d386dfd7-b71d-42fd-8791-ebf0122699c0&log=y&decrypt=" a bohužel jsem tam nenašel že by ho někdo alespoň do IN/OUT napsal...takže zatím nic...pokud chceš tak sem přídám jeho fotku, ale myslím si že to zatím není třeba [:)]

  • 0

#12 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2007 - 22:21

Stragen: Zdravím kačeři,  našel jsem GEOCOIN a když jsem ho chtěl zalogovat tak jsem zjistil že se oficiálně v keši vůbec nenachází. Pomocí trakovacího čísla jsem se ho pokoušel najít, ale vše co jsem našel bylo jen "This trackable item hasn't been activated."...Zapeklitá situace, prosím o radu..

Ojojoj, nejaky cacher si zjevne koupil novy GC (asi svuj prvni), zapomnel ho aktivovat (nebo ani nevedel, ze to ma udelat) a vypustil ho do sveta. To je docela maler, protoze neni moznost, jak zjistit, ci je-z hlediska systemu je stale novy, dosud nikomu neprodany. Muzes jen doufat, ze si owner toho coinu casem vsimne, ze mu coin nejak necestuje a pak treba pozna, ze ho jaksi nezaktivoval... a udela to dodatecne.


  • 0

#13 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2007 - 22:28

Pokud je to Šamaní coin, zkus se zeptat Šamana, jestli náhodou nemá někde evidenci čísel a kupců. Asi nemá, ale co kdyby.

  • 0

#14 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2007 - 1:31

evidenciu cisiel mam, aj kupcov, ale nie spojenu [:)] ak sa dlho nik neprihlasi, si stastny clovek, napises mi a poslem Ti aktivacny kod a mozes si ho zaktivovat. Navrhujem chvilku pockat, mozno sa niekto prihlasi...

  • 0

#15 Stragen

Stragen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2007 - 18:17

Díky, takže takže zahájím vyčkávací sekvenci a asi do měsíce ti dám vědět jestli se něco pohnulo...Jestli je šťastný právoplatný majitel nebo já [;)]...Dobrý lov

  • 0

#16 TKM-Pears

TKM-Pears

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2007 - 1:07

Ahoj Stragene a ostatní!

Tady majitel popsaného geocoinu. Velká omluva za způsobené zmatky - chyba není na vašem přijímači [:P]

Je pravda, že je to náš první GC, jak už tu někdo napsal. Situace byla klasická - vyrazili jsme na keš, chtěli jsme tam GC umístit, ale nebyl už čas na startování internetu a registraci, tak jsem si jen zapsal GC číslo.  Minci jsme dali do cache. Velké překvapení pak čekalo doma při registraci GC - začali jsme hledat "aktivační kód". GC jsem dostal jako dárek k vánocům, ani moje žena (ta ho kupovala) netušila, že tam má být nějaký kód. Už jsme se s ním loučil, ale nakonec jsem se spojil s aktivním Stragenem. DÍKY!  Podrobnosti ti napíšu na mail.

TKM-Pears


  • 0

#17 Stragen

Stragen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2007 - 17:37

Tak ti tedy gratuluji TKM-Pearsy jsem rád že jsme se vzájemě vystopovali a domluvili [;)] Teď je vše v rukách ŠAMANA. Přeju Tobě i Coinu vše dobré[:)]

 

Dobrý lov přeje STRAGEN 


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama