Přejít na obsah


Fotka

US verze GPSMAP 60CSx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#1 allfa

allfa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2007 - 22:44

Pochlubte se, kdo máte US verzi GPSMAP CSx a aplikovali jste Patchtool na češtinu.

 


  • 0

#2 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2007 - 22:55

Já ne :-) Já aplikoval Topo Czech...

Angličtina mi nevadí a u přístrojů mi přijdou dost často překlady zmatečné (stejně jako u softwaru :-) 


  • 0

#3 kantor

kantor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2007 - 23:23

Jasně. Typické je to tradiční proud-řeka v Mapsource. To asi už nikdy nikdo nespraví.
  • 0

#4 abukar

abukar

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2007 - 23:26

Patch jsem stahnul minuly tyden (GarPatch_Setup_full) a aplikoval na aktualzaci firmvare 3.1. Zati vse slape bez problemu a krome cestiny nepozoruji zadne divociny...Abukar 


  • 0

#5 felly

felly

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2007 - 14:30

Použil jsem taky GarPatch v minulosti na verzi 3.1 a včera i na novou 3.2( http://geocaching.cz...read/36580.aspx), vše fungovalo a zatím funguje OK. - GPS používá La.Ker.Do.
  • 0

#6 allfa

allfa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2007 - 15:43

Díky za odpovědi. Já jí mám ještě na cestě, ale taky se to chystám. Jestli jsem to dobře pochopil, stáhnu verzi 3.2, rozbalím, aplikuji na ní GarPatch a pak jí nahraji do přístroje.

  • 0

#7 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2007 - 16:13

Napište prosím podrobněji, jak na to. Díky.

  • 0

#8 felly

felly

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2007 - 20:48

Je to přesně tak, GarPatch po spuštění otevře  okno, do kterého chce vložit  soubor update-u, výběr 4 jazyků  z nabídky  spustit a je to. Pak už se tenhle soubor standartně webupdaterem nahraje do gps. Jinak já jsem to udělal úplně blbě, protože jsem nejdřív updatoval gps a pak mi teprve došlo(přesto že už jsem to dělal), že tam ta čeština chybí. Použil jsem teda patch a ještě jednou totéž opakoval upraveným souborem z počítače. Program sice zahlásil že se snažím nahradit software stejnou verzí, nicméně příkaz provedl a vše jak se zdá funguje zcela normálně.
  • 0

#9 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2007 - 21:17

Kde se dá GarPatch, který funguje s novou verzí firmwaru stáhnout? Našel jsem jen nějakou verzi, co přehodí menu do němčiny.

  • 0

#10 abukar

abukar

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2007 - 1:52

Kromě němčiny zahrnuje patch i češtinu a ostatní jazyky, je jen na uživateli, které si vybere. Patch (alespoň ten můj) byl určen apriori pro firmware 2.XX, použil jsem ho pro 3.1 a vše funguje...
  • 0

#11 romix

romix

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2007 - 11:15

stahnul jsem patchtool ver. 2.7.0 rozbalil novy fw GPSMAP60CSx_320.exe, aplikoval pozadovane 4 jazyky na soubor 029201000320.rgn ,pak nahral do GPS  a vse funguje ;)

  • 0

#12 Pitr

Pitr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2007 - 13:37

Garpatch aplikuji pravidelne na kazdou verzi firmware od jeho uvedeni na trh po dobu temer jednoho roku. Vse maka tak jak ma (snad jen krome prvni verze pri pokusu o zmenu jazyka GPSka zamrzla), ale od te doby vse OK. Jedine v servisnim menu pri selftestu hodi chybu v CRC souctu, coz je pochopitelne :o)))

Za ten financni rozdil se to proste vyplati. 


  • 0

#13 allfa

allfa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2007 - 19:39

Tak dnes po třech týdnech dorazila 60CSx z hUSA. Hned jsem počeštil, šlo to jako po másle [8-|]

Použil jsem zásilkovou službu, trvalo to sice déle, ale je doma a za dobrou cenu. 


  • 0

#14 thera

thera

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2007 - 19:30

můžu se zeptat, od koho si kupoval? platil si clo a DPH? ev. nějaké zkušenosti při nákupu... chci si také tak koupit díky

  • 0

#15 allfa

allfa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2007 - 20:12

Kupoval jsem tady. Použil jsem zásilkovou službu. Založil jsem si tam účet a poštovní schránku. Nechal jsem si to poslat do tý schránky a pak domů. Trvalo to přes tři týdny, než přišla.

  • 0

#16 thera

thera

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2007 - 22:01

hmm, tak s tím jsem nepočítal...[:)] tak to je potom jiná, asi i s "poplatkama" to bylo "v pohodě"... zs nevypadá moc důvěryhodně, ale když to funguje... díky za dobrý tip

  • 0

#17 Gader

Gader

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2007 - 22:25

Ahojte.Nevie mi niekto poradit,kde by som mohol stiahnut aktualny GarPatche (2.7.0. event.  ???) alebo mi ho poslat na gader@zoznam.sk   dik moc 
  • 0

#18 Inri

Inri

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2007 - 8:59

http://www.navigate3...iew.asp?tid=243
  • 0

#19 Loki The Bully

Loki The Bully

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2007 - 12:03

Ahoj,

nevíte někdo, kde by se dal stahnout poslední garpatch? Na stránkách je ke stažení jen zdroják. Nebo pokud máte někdo staženo neposlali by jste?

Díky


  • 0

#20 allfa

allfa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2007 - 12:50

Z odkazu o jeden příspěvek výše (Inri). Je to úplně dole - garpatch_full.zip.

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama