Přejít na obsah


Fotka

US verze GPSMAP 60CSx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 Loki The Bully

Loki The Bully

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2007 - 15:17

Jak se říká, že oko není blbec ..... no tak tentokrát bylo [:)] Díky
  • 0

#22 Prochaine

Prochaine

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2007 - 20:42

Je GarPatch také k něčemu jinému, než možnosti využít češtinu (která mě u Legenda docela rozčilovala) na této GPS?

Co třeba base map? Ty změnit nelze?

 Díky.
 


  • 0

#23 allfa

allfa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2007 - 22:58

GarPatch je pouze na češtinu. Evropská basemap jde nahrát normálně přes Map Source, stáhnul jsem jí někde z webu. Tady.

  • 0

#24 sojka

sojka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2010 - 14:58

Pánové,prosím poraďte počítačově méně zdatnému jedinci,s nacpáním češtiny,do us verze garmina gpsmap 60csx.Stáhl jsem WebUbdate s garmin.com a GarPatch full.WebUbdate jsem naistaloval a GarPatch jsem otevřel a zvolil jazyky.A ted nastává problém,při zadávání do okénka Please enter filenane or firmware-file.Když kliknu na search,tak se otevře další okno Opening file,v oblasti vyhledávání je složka Garmin a v okně pod ním jsou dvě podsložky FAM 1390 a usb Driver a chce to po mě abych našel soubor s koncovkou rgn. A když dám otevřít nic se nestane.Prosím poraď te mi kde ten správný rgn soubor najdu.Předem dík za reakce!!!
  • 0

#25 bogi

bogi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2010 - 17:04

sojka, postup je tu: http://gpsfreemaps.n...pgrade-firmware Je v nom napisane, ze jazykovy .rgn subor zistas stiahnutim a rozbalenim niektoreho z poslednych firmware. Firmware najdes na http://www.gawisp.com/perry/gps60/ Stiahni odtial niektory subor, premenuj .exe na.zip a rozbal z neho .rgn subor.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama