Přejít na obsah


Fotka

TB, GC do Španělska


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2007 - 14:12

Dne 11.7. odlétám na (zaslouženou) dovolenou do Španělska. Nevím, koli keší tam kromě opalování na pláži stihnu, ale kdyby měl někdo eminentní zájem tam něco vypustit, tak dejte vědět. Eventuelně přijďte na Geopivo ve čtvrtek a já to tam pak můžu vzít.

Standa 


  • 0

#2 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2007 - 14:15

http://www.geocachin....aspx?id=887207 ...spanelsko by bodlo
  • 0

#3 iki

iki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2007 - 16:16

To by se celkem hodilo, poslal jsem coin do Egyptu :) Ale zatim je s tim spousta srandy, kdy ho hned druhy clovek drzi u sebe dva mesice a potom se coin zase vrati zpatky. Dorazil k Praze, ale kdo mohl tusit, ze ho lovci z Havlickova Brodu dovezou zase zpet na Vysocinu? :)))
  • 0

#4 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2007 - 0:03

Tak žádný zájemce o přepravu? Pokud bude přecijen nějaký zájemce, uložte cestovatele do keše LKPR Praha GC112XG u  letiště Praha Ruzyně) a já ho dne 11.7.2007 ráno vyzvednu. Nejlépe s označením, aby ho někdo nevzal z keše dříve než tam přijdu (jako se nám stalo s ENIKOU TB, pro kterou jsem taky přijel pozdě, a už je někde u Litvínova...
  • 0

#5 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2007 - 0:21

http://www.geocachin....aspx?id=887207 se snad co nejdrive do LKPR vrati..doufam...pokud ne tak smula, pokud jo tak budu velice rad kdyz ji do spanel priblizis:-)
  • 0

#6 lamin

lamin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2007 - 6:55

Nezoufejte, specialni letadlo s Enikou na palube prave roluje na ranveji a ceka na povoleni ke vzletu do Prahy...pokud ma takovy specialni cil,tak neni od veci aby mel TB na sobe visacku s info,co Vy na to [8-)]

  • 0

#7 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2007 - 7:24

To je uplne uzasna poznamka:-) pokousel jsem se o to. Kdyz jsem ho vypustil tak jsem to nejak nezvladl. Pote jsem se domlouval s par geo_kolegama a aj visacku posilal. Bohuzel nedorazila:-( no a nyni..jestli bude az ve spanelsku, myslim ze uz visacku nikdy mit nebude:D ..díííky za pomoc a za taaak daleký odvoz:)
  • 0

#8 lamin

lamin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2007 - 18:06

Letecky special s TB Enika na palube pristal okolo 14:00 na Ruzyni a TB se nyni nachazi v LKPR cache s poznamkou psanou v ceskem i anglickem jazyce,ze si jej vyzvedne Stanleypaul.Preji mu stastnou cestu za sluncem [;)]

  • 0

#9 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2007 - 15:51

no tak to se tesim az si prectu dalsi log ze vzdalene zeme:-)

  • 0

#10 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2007 - 23:05

Jo, jo, snad to vyjde a převezu ho. Nevím, jestli to zaloguju na cestách, když ne, tak až po návratu (cca 19.7.)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama