Přejít na obsah


Fotka

GC116AF - Dalesicka prehrada


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2007 - 20:11

Mě by zajímalo, jak to je teda s tím FTF? Mám ho nebo nemám ho? :)(samozřejmě, že mám, teď se ale ptám na FTF ;)) Ne, že by mně na tom tak záleželo, ale jen tak pro pořádek.
  • 0

#2 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2007 - 20:20

Máme ho asi všichni dohromady :) Ale je to nakonec tak malý podíl, že je to až takové zanedbatelné FTF :)
  • 0

#3 Knezda

Knezda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2007 - 22:23

No jak jsem to tak počítal, tak když budu počítat i K2 team, tak máme každej cca 1/15 FTF :D Ale máme ho!! A když uděláme pár výpočtů - Terén * Dificulty = 25 a to číslo podělíme 15, vychází to 1,666 (periodických) - tzn. něco jako plnohodnotný FTF na cache 1/1,5 :P Takže vlastně nic moc :D Ale i tak to bylo super!!!!
  • 0
Web http://knezda.borec.cz
Mail: [mail]knezda@centrum.cz[/mail]
ICQ 295622380

#4 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2007 - 22:36

To máš ale věru divnej výpočet :) Měl bys počítat gc usernamy, tzn. 1/8 FTF. No a pak by mě zajímalo, proč ter a dif násobíš a proč třeba nesčítáš? Případně proč neodmocňuješ součet jejich druhých mocnin (jj, pythagoras), připadně něco ještě obskurnějšího :D
  • 0

#5 Knezda

Knezda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2007 - 22:42

abakus napsal/a:
To máš ale věru divnej výpočet :) Měl bys počítat gc usernamy, tzn. 1/8 FTF.
No a pak by mě zajímalo, proč ter a dif násobíš a proč třeba nesčítáš? Případně proč neodmocňuješ součet jejich druhých mocnin (jj, pythagoras), připadně něco ještě obskurnějšího :D


Taky pravda :P Ale násobení je jednoduchý a vymejšlet něco složitějšího, tak, aby z toho vyšlo FTF na cache alespoň 3/3, to se mi nechtělo - a kdybych to sčítal, nevyšla by nám z toho zase asi 1/1 :P Tak si pak můžeme vybrat ;) Každopádně co už - i kdyby nás to lovilo 50, furt to byl prima zážitek B)
  • 0
Web http://knezda.borec.cz
Mail: [mail]knezda@centrum.cz[/mail]
ICQ 295622380

#6 ssamson

ssamson

    ssamson

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2007 - 10:47

Ahoj lidi 1/15 FTF je lepší jak nic. FTF vám bylo mnou uznáno, takže si myslím, že není co řešit. Jestli jsou nějaké opačné ohlasy, tak je odkažte na mě. Ahoj ssamson
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama