Přejít na obsah


Fotka

GCXXXX - Jakakoliv diskutovana keska - prosba


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2007 - 13:24

Uvodni vlakno "jak se tady chovat" je zamcene, tak jsem byl nucen zalozit trapne nove vlakno... necham na uvazeni admina, za jak dlouho ho zrusi. :) Nepocitam s tim, ze by tady melo byt na veky... Chtel bych navazat na upozorneni, ze autor kesky nemusi cist fora a tudiz nemusi vubec vedet, ze o jeho kesce je vedena nejaka debata... Mam prosbu. Alespon za sebe, ale myslim, ze to podobne citi i jini autori kesek... : Pokud zakladate vlakno, kde se bude propirat a probirat nejaka konkretni cache, zvazte prosim, jestli by nebylo vhodne na to upozornit jejiho autora. Pokud zakladate vlakno o MOJI kesce, nad nicim neuvazujte a upozornete me rovnou, prosim. :) Rad bych mel moznost pripadnou diskusi sledovat a kdyztak se k ni vyjadrit, zodpovedet vznesene dotazy atd atd... DIKY!
  • 0

#2 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2007 - 17:35

taky jsem sem chtel neco pripsat;) A to ze kdyz nekdo chce diskutovat o nejakej kesce tak by bylo dobry hodit na zacatek (nebo jeste lip do predmetu (jestli to de)) link na listing.....
  • 0

#3 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2007 - 18:02

swenney napsal/a:
taky jsem sem chtel neco pripsat;) A to ze kdyz nekdo chce diskutovat o nejakej kesce tak by bylo dobry hodit na zacatek (nebo jeste lip do predmetu (jestli to de)) link na listing.....


To je asi celkem zbytečné, podle waypointu si to každý může snadno a rychle najít.

BBBubákova prosba je rozumná.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama