Přejít na obsah


Fotka

Koupě - plotr Aritma


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 smmk

smmk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2012 - 9:32

Ok tak plotr asi opustím a zůstanu u ručního kreslení. Plošňáky dělám jen občasně, ale už mě nebavilo to překreslovat ručně. Tak proto jsem hledal jinou možnost a uvažoval o plotteru. A právě fotocesta se mi zdá náročná a zdouhavá:( Ale asi mi jiná možnost nezbyde než přejít na fotocestu. Díky
  • 0

#22 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2012 - 23:46

Nebo je tu další možnost, třeba přímý tisk inkoustovkou ;)
  • 0

#23 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2012 - 7:51

Nic pro mou HP PSC 1400, ta by se snažila ten plošňák ohnout přes kolečka, Navíc už mi nějak klouže a nebere mi pořádně ani fotopapíry. Ale nápad je to pěkný, i když netuším, kolik ten inkoust bude stát a jak dlouho ta hlava vydrží (zasychání, atd.). Osobně jsem o tom principu neslyšel, profíci používají fotocestu, kterou mají ale zautomatizovanou a tedy naprosto opakovatelnou, na rozdíl od amatérského sprejování a osvitu pod jakousi výbojkou.
  • 0

#24 E-Ryc

E-Ryc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 7:35

Ja kdysi na plotteru kreslil, pro smd do rozteci 1.27mm to bylo pouzitelne a hlavne se na to dobre kouka ;) Zkousel jsem intermezzo s primym tiskem na plosnak upravenou tiskarnou, to se neosvedcilo, takze dneska radsi poslu soubor a dojdu pro plosnak (konkretne Kohout)...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama