Přejít na obsah


Fotka

Tip na vikendovou multi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 ondrahu

ondrahu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2007 - 12:25

Ahoj, planujem nejakou vikendovou multi, odjezd v patek vecer/v sobotu rano s tim ze kazdy den by se dalo cca 25-30 (max. 35) kilaku s prespanim nekde venku. Nemate tip na nejakou peknou? Vsichni jsme z Prahy, vychozi bod by mel byt idealne dostupny priblizne do 2 hodin vlakem (BUSem). Diky za Vas cas, ondrahu
  • 0

#2 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2007 - 12:29

Te vzdalenosti odpovida jedna z nejhezcich a to Velka husi cesta. Spi se pod previsy a od patecniho vecera do nedelniho odpolene nadherny vandr. Dostupnost vlakem neznam. Pobliz je vlakova zastavka Blizevedly.
  • 0

#3 ondrahu

ondrahu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2007 - 12:44

To vypada pekne :), ale co tohle: "Uvedomte si vsak, ze se nachazite v chranene krajinne oblasti, takze taboreni je tu zakazano. dokonce i napr. tady: CENSORED nebo tady: CENSORED, prestoze jsou tato mista k prespacakovani jako delana." ?
  • 0

#4 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2007 - 13:18

Procti si par logu. Po ceste je nekolik trampskych kempu. Nechci moc napovidat. KEY-WAY je jedno z nich a u finalky taky. Tenhle vikend nema byt moc hezky. Jinak je to svely zazitek. Nikam nespechat, pocourat, pokoukat. Nema to chybu
  • 0

#5 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2007 - 17:43

Panove, muzete mi rict, proc vase prispevky pisete do teto posekce fora ?
  • 0

#6 Bludi

Bludi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2007 - 19:57

To je náhoda. Víkend 24.8-26.8 plánujeme lov Husí cesty. Jede se tam na vandr. Blíže na zvadle na www.lahva.cz
  • 0

#7 ondrahu

ondrahu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2007 - 12:22

Autacek napsal/a:
Panove, muzete mi rict, proc vase prispevky pisete do teto posekce fora ?


A v cem je problem? Chtel jsem tip na kesku, tak jsem to dal do "Kešky". Kde by to podle Tebe melo byt?
  • 0

#8 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2007 - 12:52

ondrahu napsal/a:

Autacek napsal/a:
Panove, muzete mi rict, proc vase prispevky pisete do teto posekce fora ?


A v cem je problem? Chtel jsem tip na kesku, tak jsem to dal do "Kešky". Kde by to podle Tebe melo byt?

Problém je v tom, že tato sekce má myslím sloužit k diskuzím o konkretních cachích. Viz. už jenom úvodní příspěvek o formátu předmětu. Pokud to tak opravdu je, měli by ale admini kromě jednotného formátu také lépe popsat účel a možná i zvolit konkrétnější název...
  • 0

#9 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2007 - 22:20

alkes napsal/a:

ondrahu napsal/a:

Autacek napsal/a:
Panove, muzete mi rict, proc vase prispevky pisete do teto posekce fora ?


A v cem je problem? Chtel jsem tip na kesku, tak jsem to dal do "Kešky". Kde by to podle Tebe melo byt?

Problém je v tom, že tato sekce má myslím sloužit k diskuzím o konkretních cachích. Viz. už jenom úvodní příspěvek o formátu předmětu. Pokud to tak opravdu je, měli by ale admini kromě jednotného formátu také lépe popsat účel a možná i zvolit konkrétnější název...


V čem je problém ? V pokynech pro psaní do této části fóra je to napsané docela srozumitelně, hned na několika místech, tedy měla to být diskuse v každém vlákně o konkrétní keši, název jasně definovanej jako číselné označní kešky a její název.. Tak v tom je problém. By stačilo se jen trochu dívat.. než něco někam napíšu.



Ale chce to snad jen čas, aby se to dostatečně vžilo a třeba to bude dobré.

Vlákna co sem nepatří bych navrhoval přesunout, pokud to jde, nebo smazat, aby to zbytečně nemátlo.
  • 0

#10 Pitris

Pitris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2007 - 1:39

ondrahu napsal/a:
Ahoj,

planujem nejakou vikendovou multi, odjezd v patek vecer/v sobotu rano s tim ze kazdy den by se dalo cca 25-30 (max. 35) kilaku s prespanim nekde venku. Nemate tip na nejakou peknou? Vsichni jsme z Prahy, vychozi bod by mel byt idealne dostupny priblizne do 2 hodin vlakem (BUSem).

Diky za Vas cas,

ondrahu

Ještědské pomníčky, pokud se couráš tak na dva dny a ne celé. Stojí to ale za to.
  • 0
Ahoj Pitris




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama