Přejít na obsah


Fotka

GCYK8A - Jára


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2007 - 8:57

Od včerejšího večera je Jára opět v provozu na (doufám) bezpečnějším místě. A není třeba prohledávat "psí" místa.
  • 0

#2 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2007 - 9:21

Super, zajdu se tam taky brzo podívat.
  • 0

#3 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2007 - 10:34

FHonza napsal/a:
Od včerejšího večera je Jára opět v provozu na (doufám) bezpečnějším místě. A není třeba prohledávat "psí" místa.


Před pár dny, jsem šel kolem ze školení v Kodaňský (cestou jsem zkusil pár pixliček) k žižkovskému tunelu. Snad tam vydrží, než pojedu do Prahy. Jdu se kouknout na letecký snímek s umístěním. ;-)
  • 0

#4 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2007 - 10:46

FHonza napsal/a:
Od včerejšího večera je Jára opět v provozu na (doufám) bezpečnějším místě. A není třeba prohledávat "psí" místa.


Koukl jsem na letecký snímek, protože nemám GPSku. Není to na střeše nějaké budouvy?
  • 0

#5 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2007 - 10:50

Pětku terrein tam nevidím, asi to bude jen pod ní
  • 0

#6 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2007 - 10:56

Czecho Cowboy napsal/a:
Pětku terrein tam nevidím, asi to bude jen pod ní


Vzhledem k hintu a to co vidím na letecké mapě se musím spolehnout na leteckou mapu. Zatím mě letecké snímky nezklamaly. Tady si tedy vůbec nejsem jist.
  • 0

#7 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2007 - 11:02

No tě bůh....
  • 0

#8 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2007 - 11:07

Není to na střeše ;) Měřil sem po tři dny průměrováním pomocí 60Cx a takhle to vyšlo. Odhad konečné přesnosti byl 4.2m. A podle map ZABAGEDu (které jsou přesnější než mapy.cz) je to správně. Ono se stačí podívat na mapy.cz nejdřív na základní a pak na leteckou a jenom mezi nima je v místě, kde je Jára, zásadní rozdíl. Jára je normálně přístupný, není potřeba nikam složitě lézt, šlapat v místech ktera jsou plná nášlapných psích min a pod. A keš je taky testována na lidech (konkrétně na Nartounovi, našel jí potmě zatimco sem na něj čekal v hospodě :) ). Samozřejmě se nebráním tomu, že jí někdo zaměří přesnějc, ale dělal sem pro to maximum.
  • 0

#9 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2007 - 11:17

FHonza napsal/a:
Není to na střeše ;) Měřil sem po tři dny průměrováním pomocí 60Cx a takhle to vyšlo.
...
Samozřejmě se nebráním tomu, že jí někdo zaměří přesnějc, ale dělal sem pro to maximum.


Já bohužel nemám GPSku a hledám jenom podle letecké mapy (používal jsem doposud snímky na mapy.cz a neměl jsem problémy). Hint mi moc nepomůže (ale nestěžuju si ;-)). Zobrazení letecké a základní mapy na mapy.cz se nedá srovnávat. Základní mapu používám pouze pro určení názvů ulic ve městech (zobrazení je pouze schematické).
Zítra jedu do Prahy a tak se tam zkusím kouknout. Původní umístění si pamatuji, ale nestačil jsem jí před ukradením odlovit.
  • 0

#10 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2007 - 11:23

Bo.T.L. napsal/a:
Já bohužel nemám GPSku a hledám jenom podle letecké mapy (používal jsem doposud snímky na mapy.cz a neměl jsem problémy). Hint mi moc nepomůže (ale nestěžuju si ;-)). Zobrazení letecké a základní mapy na mapy.cz se nedá srovnávat. Základní mapu používám pouze pro určení názvů ulic ve městech (zobrazení je pouze schematické).
Zítra jedu do Prahy a tak se tam zkusím kouknout. Původní umístění si pamatuji, ale nestačil jsem jí před ukradením odlovit.


Upravil jsem hint, tak že po jeho přečtení je to už jasné.
  • 0

#11 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2007 - 11:28

FHonza napsal/a:

Upravil jsem hint, tak že po jeho přečtení je to už jasné.


Díky, to ale opravdo nebylo třeba. :-)
  • 0

#12 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2007 - 12:21

Jára někomu spadnul na nepřístupné místo. O víkendu ho zkusím vylovit. Takže dočasně disabluji :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama