Přejít na obsah


Fotka

NOVÉ eTREX VISTA HCx US + 1GB SD + drzak na kolo za 6990,- bezkonkurencni cena


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
59 odpovědí na toto téma

#21 couker

couker

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2007 - 21:51

Autacek napsal/a:
Garmin ohlasil v doledne dobe drasticke zlevneni svych pristroju....


kdepak ses to docetl ?:)a jakych pristroju se to tyka ?
  • 0

#22 Kin

Kin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2007 - 12:34

Jasne, takovehle tvrzeni je potreba podlozit zdrojem informaci. Pro spoustu lidicek, vcetne me, to muze znamenat usetrene penize pripadne chytrejsi masinku. B)
  • 0

#23 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2007 - 16:13

Už se vážně těším jak GARMIN v Česku půjde s cenou dolů :D. Byl bych i sám docela rád kdyby člověk mohl slušnou navigaci koupit za rozumné peníze jako v USA. No myslim, že cena u nás by mohla být úplně jiná a nebo by k nim mohla být asoň plnohodnotná mapa...
  • 0

#24 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 751 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2007 - 22:00

Mno, ja u Picodasu nedavno poridil Legend HCx za necele ctyri tisice :) Pro upresneni musim podotknout, ze jsem vyuzil nabidky Garminu a nechal jim za to neopravitelnou Geko 301, za kterou mi dali kredit asi 5 tisic. Nevite, kolik davaji za modreho Legenda, jestli nakonec nevyjde nejlip koupit si ho u Bedi, vyviklat mu joystick a nechat si za nej dat slevu na Legend/Vistu HCx?
  • 0

#25 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2007 - 22:57

haggaeus napsal/a:
Mno, ja u Picodasu nedavno poridil Legend HCx za necele ctyri tisice :)
Pro upresneni musim podotknout, ze jsem vyuzil nabidky Garminu a nechal jim za to neopravitelnou Geko 301, za kterou mi dali kredit asi 5 tisic. Nevite, kolik davaji za modreho Legenda, jestli nakonec nevyjde nejlip koupit si ho u Bedi, vyviklat mu joystick a nechat si za nej dat slevu na Legend/Vistu HCx?

paaani, 5tis. to uz to geko asi cenili jako veterana ;). ale ne, vazne, oni v picodasu sem tam delaji, ze za neopravitelnou vec v zaruce daji celkem slusnou cenu na neco jineho. dandra takhle prisel misto vistycx k 60csxku a myslim ze solima taky upgradovali :)
  • 0

#26 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 751 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2007 - 23:33

Dain & Olik napsal/a:
paaani, 5tis. to uz to geko asi cenili jako veterana ;). ale ne, vazne, oni v picodasu sem tam delaji, ze za neopravitelnou vec v zaruce daji celkem slusnou cenu na neco jineho. dandra takhle prisel misto vistycx k 60csxku a myslim ze solima taky upgradovali :)

Zaruka s tim nema nic spolecneho, tohle je (byla?) nejaka akce Garminu - kdyz Picodasum prineses pristroj s puvodni krabici, manualem a prislusenstvim, ktere k nemu patri, tak ho poslou do Garminu a daji ti za nej kredit podle nejake tajne tabulky. Za Geko 301 byl velky, protoze je to predrazeny model s kompasem+barometrem, ale kupovana byla puvodne na eBay a pak repasovana v Garmin EU - ten Legend HCx byl muj prvni nakup v Nuslich.
  • 0

#27 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2007 - 23:45

haggaeus napsal/a:
Zaruka s tim nema nic spolecneho, tohle je (byla?) nejaka akce Garminu .....

aha. no safra ze bych se tam sel mrknout s LegendemC? skatuli i manual furt jeste mam. :)
  • 0

#28 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2007 - 18:28

On je novej legend vic nez 5000 tis nestoji takze ti za 301 dali cca 1000 Kč což je realne. Kazdopadne cena LEGENDA je cca 204 dolaru coz je cca 4000 Kč takže zas tak super obchod to neni to že ho prodavaji u nas za 8tis to už je věc druha...
  • 0

#29 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2008 - 11:28

Prodej po prosincovém volnu opět zahájen s lepší cenou.
  • 0

#30 Dawit

Dawit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2008 - 12:12

Tak šup..stejně čekáš až se někdo zeptá kolik je nová lepší cena tady pro geocachery:) tak se zeptám za všechny B)
  • 0

#31 starabela

starabela

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2008 - 21:23

Tak jak vypadají nové ceny? Ještě jedna otázka co je součástí balení této GPS?
  • 0

#32 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2008 - 15:52

Cenu vidis na prvni strance

GPS cena - 6890,- vcetne DPH

Je to komplet baleni nová GPS

- GPS
- 1GB karta
- Kabel
- CD
- CD s CZ manuálem a FREE mapy
- záruční list a doklad


od 1.1.2008 jsme plátci DPH

již několik desítek GEOCACHERU vlastní GPS od nás a jsou doufám plně spokojeni ...

Přejeme pěkný den a ještě přesnějsí lov...
  • 0

#33 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2008 - 16:06

A nechystá se nějaká akcička nebo zlevnění, zejména u GPSMAP 60CSx? Přeci jen je na trhu už nový model Garmina Colorado.....? Co? nic? Škoda! To jsem čekal že jste lepší kabrňáci. :( Do tohohle modelu (Vista HCx) mne mnoho lidí přesvědčuje nejít kvůli pár neduhům (hlavně guma okolo přístroje a ergonomie ovládání).
  • 0

#34 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2008 - 19:49

Ja mam od Warps VistuHCx a slape jak ma, pouze tony jsou moc tiche a nastavit se to nikde neda. Nevim jestli to je normalni nebo ne, ale zit se s tim da. Na ovladani si clovek musi zvyknout, ale pokud neco pisu na PDA, kde je dotykova obrazovka i HW klavesnice a pak mam zadavat treba jen souradnice do Garmina, je to proste vopruz. A je uplne jedno jestli to je 60CS nebo eTrex. eTrexe jsem zvolil, ze to neni takove "padlo" a ma vetsi vydrz na baterie. S tou gumou je treba zachazet setrne a verim, ze vydrzi. Ac je 60CSx vyssi model, urcite neni ve vsech smerech lepsi. A treba nepochopitelne omezeni na 1000WPT maji oba, USB 1.1 taky a ani jeden nepodporuje SDHC flash karty. PS: to Colorado u nas nekdo uz prodava ?
  • 0
VSA

#35 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2008 - 19:58

Mě se zdá, že jsem někde viděl napsáno, že 60CSx má rychlý USB port, není to tak? K těm problémům s gumou a ergonomií. Já jsem jen vycházel ze zkušeností ostatních majitelů Garminů typu Etrex různých variant. A nemám těm lidem důvod nevěřit. I já jsem o Vistě HCx vážně uvažoval. Teď sháním peníze na 60CSx....
  • 0

#36 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2008 - 20:04

Jo a taky těch 1000WPT. To taky nevím nemají oba typy jen 500bodů? Taky by mne to zajímalo, jak to udělat když jich chci více, někdo říkal něco o tom, že můžou být nataženy na kartě a dají se nějak přepínat (doufám). Taky nevím, ak am jsou uloženy. dají se tam natáhnout přímo ve formě GPX souboru a otevíart přímo z karty, nebo to nejde?
  • 0

#37 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2008 - 20:37

Taky se přidám s kladným hodnocením . Mám od nich Legenda Hcx a je to super stroj. Maximální spokojenost. Hlavně poté, co jsem objevil POI Loader. COLORADO to ale není ...
  • 0

#38 starabela

starabela

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2008 - 21:25

Jak rychlá je dodávka?
  • 0

#39 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2008 - 8:21

Ted je nova varka na ceste tzn. cca 1 tyden , bohuzel jsem mel vanocni zasoby a ty jsem vcera vyprodal. Pokud pujde vse jak ma pristi tyden uz budou. Colorado se zatim neda objednat psal jsem dodavateli a zatim nezna termin ...
  • 0

#40 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2008 - 15:24

Nová várka dorazila možno kupovat. A dobrá zpráva pro všechny dnes jsem se dohodl s jedním prodejcem a vypadá to že příští týden už budeme mít i COLORÁDO :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama