Přejít na obsah


Fotka

Set found


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
94 odpovědí na toto téma

#21 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 9:34

A samozřejmě vydržím ... žádný spěch, to se nadělá víc chyb než oprav. Znám to, sám jsem programátor :D
  • 0
-- Mitah Team --

#22 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 10:09

Roman_Jaromer napsal/a:
Toto automatické přiřazení "found" logu najdu kde? Když načtu listing, tak se bohužel nic nestane...
PS.: Taky by mě docela zajímalo, zda se dá stahovat podobně i kešky mimo ČR, nějak jsem nenašel, kde nastavit filtr pro jiné země, ale to může být problém mezi židlí a PC ;)


To se oznacuje pri importu dat. (takze pred importem musis mit v konfiguraci spravne vyplnene sve jmeno...)

Obdobne, stat se nastavuje v konfiguraci, je tam na to vybiratko. To omezenistatem se vztahuje na tahani seznamu kesek z webu. S PQ to sebere vse co mu nalejes.

Pokud ti ale jde jen o docasne podivani-se na nejaky stat, treba kvuli zahranicni dovolene, pak silne doporucuji udelat to do separatni databaze. (Viz. FAQ na webu Geogetu!)
  • 0

#23 helixik

helixik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 20:22

mitah napsal/a:

HaLuMa napsal/a:

mitah napsal/a:
Špatná zpráva je, že pokud kliknu na cache předem označenou jako Set Found (včetně času !), napíše mi chybovou hlášku Invalid argument to time encode a do dialogu "Set Found" se již nedostanu.


Dela ti to jen na te jedne konkretni cache? Asi jsi zadal v casu neco spatne, co blbe zakodovalo a uz to neumi rozkodovat. Co se ti ukazuje jako cas nalezu ve vypisu?

Nic nestandardního jsem nedělal. Chtěl jsem to jen otestovat na náhodné kešce (vyplnilo to automaticky aktuální datum/čas).
Pokusím se přidat obrázek jako přílohu. Mezihorsky vrch je OK, zatímco Old Waterspout a Strezovska rokle se projevují výše popsanou chybou.


Potvrzuji vyse uvedenou chybku... nejdrive jsem mel verzi beta20... natahnul jsem si prvni cast databaze a zkusebne si rucne vyplnil datum a cas nalezu u jedne ze svych nalezenych kesi... nacez jsem se vzdal, ze by to trvalo moc dlouho a tak jsem natahl PQ seznam nalezenych... chvili trvalo, nez se mi podarilo ukecat program aby si je sam oznacil... ale nakonec se povedlo... pak vysla verze beta21... preinstaloval jsem... provedl jsem rucni nastaveni datumu a casu nalezu u webcam kesky... no a ted, jsem se chtel vratit zkusebne k oprave datumu a casu one prvni kese z beta20 a vyskoci na mne hlaseni: Invalid argument to time encode. Na vsech ostatnich kesich to funguje v pohode, i u drive editovane webcamky to jde v pohode... zda se mi, ze se to bloklo diky prechodu dat z verze 20 na 21... ale jak rikam... zda se mi... a co se zda to je sen :-)

ALE JINAK !!! Klobouk dolu, zatim se mi to moc libi a VELICE CHVALIM !!!!!! :-)
  • 0
ahojky Helixik :-)

#24 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 20:39

helixik napsal/a:
Potvrzuji vyse uvedenou chybku... nejdrive jsem mel verzi beta20... natahnul jsem si prvni cast databaze a zkusebne si rucne vyplnil datum a cas nalezu u jedne ze svych nalezenych kesi... nacez jsem se vzdal, ze by to trvalo moc dlouho a tak jsem natahl PQ seznam nalezenych... chvili trvalo, nez se mi podarilo ukecat program aby si je sam oznacil... ale nakonec se povedlo... pak vysla verze beta21... preinstaloval jsem... provedl jsem rucni nastaveni datumu a casu nalezu u webcam kesky... no a ted, jsem se chtel vratit zkusebne k oprave datumu a casu one prvni kese z beta20 a vyskoci na mne hlaseni: Invalid argument to time encode. Na vsech ostatnich kesich to funguje v pohode, i u drive editovane webcamky to jde v pohode... zda se mi, ze se to bloklo diky prechodu dat z verze 20 na 21... ale jak rikam... zda se mi... a co se zda to je sen :-)


Mezi temito verzemi se nic z okoli tohoto kodu nemenilo, zmeny jsou na hony vzdalene. To musi souviset s necim uplne jinym, co mi zatim unika, protoze me se to ani nedari nijak nasimulovat. :o

Chova se ti to stejne, tedy ze v seznamu kesi se ti ten cas ukazuje normalne a spravne, ale i pres to ti s tou chybovou hlaskou nejde otevrit Found dialog?

Pretrvava problem i po restartu programu?
  • 0

#25 helixik

helixik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 21:01

HaLuMa napsal/a:

helixik napsal/a:
Potvrzuji vyse uvedenou chybku... nejdrive jsem mel verzi beta20... natahnul jsem si prvni cast databaze a zkusebne si rucne vyplnil datum a cas nalezu u jedne ze svych nalezenych kesi... nacez jsem se vzdal, ze by to trvalo moc dlouho a tak jsem natahl PQ seznam nalezenych... chvili trvalo, nez se mi podarilo ukecat program aby si je sam oznacil... ale nakonec se povedlo... pak vysla verze beta21... preinstaloval jsem... provedl jsem rucni nastaveni datumu a casu nalezu u webcam kesky... no a ted, jsem se chtel vratit zkusebne k oprave datumu a casu one prvni kese z beta20 a vyskoci na mne hlaseni: Invalid argument to time encode. Na vsech ostatnich kesich to funguje v pohode, i u drive editovane webcamky to jde v pohode... zda se mi, ze se to bloklo diky prechodu dat z verze 20 na 21... ale jak rikam... zda se mi... a co se zda to je sen :-)


Mezi temito verzemi se nic z okoli tohoto kodu nemenilo, zmeny jsou na hony vzdalene. To musi souviset s necim uplne jinym, co mi zatim unika, protoze me se to ani nedari nijak nasimulovat. :o

Chova se ti to stejne, tedy ze v seznamu kesi se ti ten cas ukazuje normalne a spravne, ale i pres to ti s tou chybovou hlaskou nejde otevrit Found dialog?

Pretrvava problem i po restartu programu?


Jo jo, bohuzel... tu prvni pokusnou kesu jsem zeditoval vcera... mezitim nekolikrat spustil, dohral mnoho dalsich kesi... presel na novou verzi... oznacil rucen webkamku... a stale mi zlobi pouze ta prvni kesu... vse vidim naprosto normalne regulerne... :-( (Mimochodem, lez nejak z databaze tuto kesku odmazat? ze bych ji znovu dohral a nechal at si ji program oznaci Found sam... ??? - zadne rychle mazaci tlacitko tu nemohu najit...)
  • 0
ahojky Helixik :-)

#26 GeoBenediktCZ

GeoBenediktCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 22:52

Jestli jsem pochopil správně, tak v momentě načtení listingu je Geoget schopen rozeznat Found na muj nick (ale logicky jen mezi posledními 5 logy, které se zobrazují na načtené stránce listingu - dokud nekliknu view all logs). To je supr vlastnost při aktuálním používá Geogetu souběžně s logováním s včasnými aktualizacemi, protože ve městech těch 5 logů u nových keší proletí klidně během hodiny. Ostatní nálezy je třeba dooznačit ručně. Na tomto místě bych chtěl znovu otravovat s velkým prosíkem a moc moc moc se přimlouvat za zvažování myšlenky možnosti označení Found podle nějakého txt listu, protože věřím, že spousta dosavadních BM si nějaký takový list kódů nalezených keší vede a mohla by jej po úpravách využít (třeba i v případě kolapsu PC, nebo např. při založení různých datových adresářů pro sousední státy, a to vč. archivních keší). Strasně se mi Geoget zalíbil, ale do nastavování ručně zpětně Found podle již vytvořeného seznamu u 1050 nálezů vč. datumu, pravděpodobně min pro ČR, SR a Rakousko, se asi jen tak nepustím :(
  • 0

#27 dark.metalswamp

dark.metalswamp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 23:28

po kratším boji se mi povedlo přijít na to kdy prográmek sám pozná můj nick, ale přesto .. nešlo by opravdu udělat ten import z externího souboru?? nebo ještě lépe ... třeba podle výpisu na gc.com ?? ( Hide & Seek a Cache -> Found by Username: -> /automaticky doplni nick z nastaveni GeoGetu/ -> ...) Navic v tomto vypisu se najde jak datum kdy jsem kterou kes naleznul, ale dostanou se i waypointy pro ty archivovane, ktere mne nejspis budou zajimat, tj. ty ktere jsem kdysi nalezl a jiz vic nejsou mezi existujicimi. kazdopadne ale dik za snahu a preju hodne pevnych nervupro dalsi vyvoj programu
  • 0

#28 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 8:17

HaLuMa napsal/a:
Chova se ti to stejne, tedy ze v seznamu kesi se ti ten cas ukazuje normalne a spravne, ale i pres to ti s tou chybovou hlaskou nejde otevrit Found dialog?

Pretrvava problem i po restartu programu?

Problém přetrvává i po restartu programu. Hodnoty v databázi se zdají být (v mém případě) v pořádku, např.:
[key] => 1456
[id] => GCXT4Q
[name] => Old Waterspout
[dtfoundtime] => 832
[dtfound] => 20070911

Pro úplnost: také jsem jako první nainstaloval verzi 20 a posléze přeinstaloval verzí 21 (bez odinstalace předchozí verze). Ve verzi 20 to bylo v pořádku, ve verzi 21 ne.
BTW: nemůže to souviset s opravou zobrazování zatržení po opravě v dialogu Set Found ?
  • 0
-- Mitah Team --

#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 9:11

mitah napsal/a:
Problém přetrvává i po restartu programu. Hodnoty v databázi se zdají být (v mém případě) v pořádku, např.:
[key] => 1456
[id] => GCXT4Q
[name] => Old Waterspout
[dtfoundtime] => 832
[dtfound] => 20070911

Pro úplnost: také jsem jako první nainstaloval verzi 20 a posléze přeinstaloval verzí 21 (bez odinstalace předchozí verze). Ve verzi 20 to bylo v pořádku, ve verzi 21 ne.
BTW: nemůže to souviset s opravou zobrazování zatržení po opravě v dialogu Set Found ?


Nene, s tou opravou to nesouvisi. ta se tykala fakt neceho uplne jineho.

Moc diky za vypis z databaze, myslim ze uz vim, kde je zakopany pes! :)
  • 0

#30 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 9:49

Zkuste betu 22. Snad to bude uz v poradku.
  • 0

#31 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 10:02

Jak správně nainstalovat novou verzi když mám už verzi 21. Zůstane databáze včetně označení nálezů?? Dík
  • 0

#32 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 10:24

HaLuMa napsal/a:
Zkuste betu 22. Snad to bude uz v poradku.

Je to OK B)
Díky.
  • 0
-- Mitah Team --

#33 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 10:43

Basin napsal/a:
Jak správně nainstalovat novou verzi když mám už verzi 21. Zůstane databáze včetně označení nálezů?? Dík


Ano, zustane. Databazovy soubor neni soucasti instalace, takze ti jej preinstalovani neprepise. Takze staci preinstalovat pres starou verzi.
  • 0

#34 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 11:44

jsem lama...ať dělám co dělám tak found mi to nezobrazuje - z diskuze mám dojem, že by to mělo umět automaticky, natáh jsem data už 3x a nic. Přitom own mám označený, takže bych to měl mít vyplněný správně... Help me, please
  • 0

#35 Vodnik60 team

Vodnik60 team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 19:14

GeoGet jsem objevil asi před třemi dny a hned se mi zalíbil. Je to dobrý počin a po odladění by se z něho mohl stát výborný prostředek na evidenci. Ne každému vyhovuje GSAK a třeba ani nepotřebuje toliko funkcí, a tak si GG určitě najde své uživatele.

V jednom se musím přidat k předřečníkům (Ben, Dark...), a to možnost importu nalezených. Sám mám nalezené v Excelu a není problém vytvořit tabulku např. WP-Datum. Co ovšem je problém - naklikat pár set keší zpětně. Zkusil jsem tři a došla mi trpělivost. Datum jsem vybíral z kalendáře a i tak to obnášelo 14 kliků a stisků kláves na jednu nalezenou :(. Je pravda, že pro PM to jde, ale pochopil jsem zacílení tohoto programu více na BM.

To HaLuMa: Ptáš se: "Smim se zeptat, k cem by to bylo dobre? Mam na mysli, proc bych mel mit potrebu si rucne vytvorit nejaky soubor se seznamem nalezu, a ten importovat jak do geogetu, tak do mapy na webu?"

Právě proto, že jej nebudu vytvářet ručně a navíc existuje možnost pomocí bookmarkletu do Firefoxu vygenerovat tabulku z profilu (nemohu si vzpomenout na autora).

Držím pěsti dalšímu vývoji a netrpělivě čekám na novinky. Díky.
  • 0

#36 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 19:15

Ok, neco s tim importem nalezu udelam.
  • 0

#37 GeoBenediktCZ

GeoBenediktCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 19:27

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)B)
  • 0

#38 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 21:38

HaLuMa napsal/a:
Ok, neco s tim importem nalezu udelam.


Super, uz se tesime. To bude pro BM naprosto klicova funkcionalita, spolecne s perzonalizovanym exportem gpx.
  • 0

#39 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2007 - 15:12

Tak zkuste novou Betu 23. Tam je nova moznost importu TXT souboru s nalezy. Format je stejny jako je pouzivany zde na serveru pro nalezy do mapy. Tedy jednoltive radky mohou vypadat napriklad: GC11111;2006-05-30 ale umi to format: GC11111;2006-05-30;15:31 Personalizovane exporty jsou jiz take mozne, dokonce pribyl uz hotovy export do vyse zmineneho TXT formatu se seznamem nalezu. :)
  • 0

#40 Vodnik60 team

Vodnik60 team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2007 - 18:41

Je to perfektní, funguje. Díky. :P:p:p:p:p Ale vloudila se chybka, při uložení statistiky se objeví hláška "Invalid floating point operation" a pochopitelně nic se neuloží.:(:(:(:(:(:(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama