Přejít na obsah


Fotka

Set found


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
94 odpovědí na toto téma

#41 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2007 - 23:00

Vodnik60 team napsal/a:
Je to perfektní, funguje. Díky. :P:p:p:p:p
Ale vloudila se chybka, při uložení statistiky se objeví hláška "Invalid floating point operation" a pochopitelně nic se neuloží.:(:(:(:(:(:(


Me to hlasi stejnou chybu...
  • 0

#42 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 8:56

... a me to jako na potvoru funguje. :o Zkusim projit kod na generovani statistik a provest nejake spekulativni upravy kodu.
  • 0

#43 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 9:08

Pokud používáš jedi, tak jsou tam nástroje pro zobrazení místa kde k chybě došlo (soubor, řádek). A pokud nepoužíváš, tak to zkus. Mohlo by to v těhle případech pomoci.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#44 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 9:12

pepa.z.pocernic napsal/a:
Pokud používáš jedi, tak jsou tam nástroje pro zobrazení místa kde k chybě došlo (soubor, řádek). A pokud nepoužíváš, tak to zkus. Mohlo by to v těhle případech pomoci.


K Jedi mam nejaky vrozeny odpor. (Asi jsem na temne strane...) :D
  • 0

#45 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 13:43

Zkuste Beta 24. Jsou dve moznosti co se stane: - bud tam bude jiz problem opraven - nebo se alespon z nove chybove hlasky dozvim mnohem vic nez doposud. :)
  • 0

#46 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 16:02

HaLuMa napsal/a:
Zkuste Beta 24. Jsou dve moznosti co se stane:

- bud tam bude jiz problem opraven
- nebo se alespon z nove chybove hlasky dozvim mnohem vic nez doposud.
:)


Problem se zda byt opraven.
  • 0

#47 Vodnik60 team

Vodnik60 team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2007 - 17:21

michal_a_jana napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Zkuste Beta 24. Jsou dve moznosti co se stane:

- bud tam bude jiz problem opraven
- nebo se alespon z nove chybove hlasky dozvim mnohem vic nez doposud.
:)


Problem se zda byt opraven.


Souhlas, díky.
  • 0

#48 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2007 - 15:29

Mám menší (zanedbatelný) problém. Protože mi nesouhlasí počet nalezených na gc.com a v GG, rozhodl jsem se, že těch pár archivovaných kešek přidám ručně pomocí GeoCache > New Cache. To se zdařilo, keška se zobrazila, pomocí pluginu jsem dále k ní načetl listing, čímž keška dostala i název a podobné blbiny. Udělal jsem Set Found a keška se pěkně zaškrtla a řádek zezelenal.
Pokud ovšem zobrazím pomocí filtru Found (zaškrtlé found, ostatní políčka jsou zelená), zobrazí se všechny nalezené, ovšem s výjimkou takto přidaných. Pokud pomocí Ctrl+F nechám onu jednu nalézt, přiskočí mi spokojeně do seznamu. (Mluvím o jedné, je jich víc takto přidaných a chovajících se mršek.)
Tak přemýšlím, čím to je?
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#49 Mates168

Mates168

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2007 - 15:46

Zkoušel jsem něco podobného, ale ztroskotal sem hned u toho New Cache. Zadal jsem tam ID a nic. Nevíte někdo jak na to?
  • 0

#50 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2007 - 20:15

zlicinaci napsal/a:
Mám menší (zanedbatelný) problém. Protože mi nesouhlasí počet nalezených na gc.com a v GG, rozhodl jsem se, že těch pár archivovaných kešek přidám ručně pomocí GeoCache > New Cache. To se zdařilo, keška se zobrazila, pomocí pluginu jsem dále k ní načetl listing, čímž keška dostala i název a podobné blbiny. Udělal jsem Set Found a keška se pěkně zaškrtla a řádek zezelenal.
Pokud ovšem zobrazím pomocí filtru Found (zaškrtlé found, ostatní políčka jsou zelená), zobrazí se všechny nalezené, ovšem s výjimkou takto přidaných. Pokud pomocí Ctrl+F nechám onu jednu nalézt, přiskočí mi spokojeně do seznamu. (Mluvím o jedné, je jich víc takto přidaných a chovajících se mršek.)
Tak přemýšlím, čím to je?


Tebou provedenym postupem se tam sice natahnou ruzne blbiny ke kesce, ale vyjma jedne veci - souradnic. Jake se ti tam ukazuji souradnice? (jednoduchy test, je-li vzdalenost teto cache cca 5000km, pak ma patrne nulove souradnice.)

V pripade nulovych souradnic ti totiz keska muze byt zatajena z duvodu zapnute kontroly hodnot souradnic v konfiguraci GG.

Importovani souradnic archivovanych kesi komplikuje fakt, ze v pripade archivovanych kesi je i jejich LOC soubor prazdny. (chyba nebo zamer?) Takze dostat tam i souradnice archivovane kesky jde v soucasnosti jen importem GPX nebo rucni editaci. (Z listingu to souradnice jeste neumi brat...)

Zkus cvicne vypnout kontrolu souradnic v konfiguraci. Pomohlo to? nebo zkus k nejake archivovane kesce rucne doplnit souradnice (pres edit cache, je tam v tom dialogu na to nove tlacitko.) Pomohlo to?
  • 0

#51 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2007 - 20:19

Mates168 napsal/a:
Zkoušel jsem něco podobného, ale ztroskotal sem hned u toho New Cache. Zadal jsem tam ID a nic. Nevíte někdo jak na to?


V tom pripade jsi zadat takove ID, ktere odporuje pravidlum na formalni spravnost ID. Treba ze nezacina na GC, nebo obsahuje spatne znaky, spatna delka...
  • 0

#52 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2007 - 20:28

Díky, je to žádnými souřadnicemi, jako jediná možnost vypadá dopsat tam nějaké ručně, kontrola souřadnic na to vliv pravděpodobně nemá, zkusil jsem to různě přepínat, navíc to ani nemám zapnuté. Asi by to chtělo i takovým záznamům dát nějakou šanci k zobrazení ;) Protože mě nenapadá, jak si vzpomenu, které jsem tam přidal :-)))
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#53 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2007 - 6:34

Ja pro seznam nalezenych kesi pouzil tento zpusob. Ve Skrysotlaci jsem si nechal vyhledat nalezene, t yulozil do PQ.gpx a po importu do GG mam vsechny nalezene vcetne archivovanych! Nemusim nic rucne dopisovat.
  • 0

#54 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2007 - 22:13

Bellows napsal/a:
Ja pro seznam nalezenych kesi pouzil tento zpusob. Ve Skrysotlaci jsem si nechal vyhledat nalezene, t yulozil do PQ.gpx a po importu do GG mam vsechny nalezene vcetne archivovanych! Nemusim nic rucne dopisovat.

To jsem zkusil, ale asi tak na devadesáté kešce mi to opakovaně zdechlo. Máš nějakou radu, jak zdolat toto úskalí?
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#55 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 8:34

Pouzivam applet stazeny do PC. Ne Krysotlac pres web. Applet spoustim s parametrem java -Xms32m -Xmx256m -jar cacheprinter.jar viz. http://cacheprinter.....sk/?action=faq. Uz to tady na foru asi 2x bylo. V pohode stahuju 400kesek na 1 zatah. Ale do GG se daji nacpat data i po castech a ony se v nem pak spoji, takze kdyz mas problemy, tahej po 50keskach, uloz je a tahej dalsi...
  • 0

#56 Celestyn

Celestyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 11:36

Bellows napsal/a:
V pohode stahuju 400kesek na 1 zatah.

Opravdu stahujes 400 najednou? Dle meho nazoru udelali na gc nejake opatreni, a vrati mi to vzdy jen prvnich 10. Driv jsem stahnul klidne stovky najednou.
  • 0

#57 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 12:17

Dlouho jsem netahal, ale vecer to zkusim. Delal jsem vzdycky 50km okruh okolo Olomouce a Ostravy a bylo to kolem 350ks. Vecer zkusim a dam vedet.
  • 0

#58 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 17:02

Bellows napsal/a:
Pouzivam applet stazeny do PC. Ne Krysotlac pres web. Applet spoustim s parametrem java -Xms32m -Xmx256m -jar cacheprinter.jar viz. http://cacheprinter.....sk/?action=faq....

Jo díky moc, tohle pomohlo. Stáhnul jsem to nakonec nadvakrát. Ovšem po importu do GG se mi jich pár fakt přidalo, dále se přidaly WP, které se ovšem tváří jako další nalezené kešky, co do počtu, ačkoliv jsou schované u svých rodičů pěkně sbalené. Ty jsem tedy odmazal a budu bádat, kterých 8 mi mršek chybí :-)
Není to samozřejmě priorita mého života, ale přijdu na ně :-D

EDIT: vypadá to však, že k archivovaným přibyly souřadnice a to je dobré.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#59 paja0512

paja0512

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 19:00

Celestyn napsal/a:

Bellows napsal/a:
V pohode stahuju 400kesek na 1 zatah.

Opravdu stahujes 400 najednou? Dle meho nazoru udelali na gc nejake opatreni, a vrati mi to vzdy jen prvnich 10. Driv jsem stahnul klidne stovky najednou.


O víkendu jsem jich stahoval 380 a prošlo to bez problémů, i když se tedy stahovali celé dopoledne.
  • 0

#60 Celestyn

Celestyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 19:09

Me to skonci hned v tom dialogovem okne pro vyhledavani. Zadam souradnice, pak okruh treba 20km a najde jich vzdy jen 10. Tj.nemohu je hromadne prenest do toho velikeho okna(seznamu), kde se k nim pak nacitaji detaily.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama