Přejít na obsah


Fotka

Set found


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
94 odpovědí na toto téma

#61 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 20:07

Zkouska stahovani cerstve provedena. Stazeno 287kousku ve 40km okruhu OL a OV. Posledni verze Skrysotlace 0.4.0a (20071031-1339). A vsechno jede jak ma.
  • 0

#62 Celestyn

Celestyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 20:11

Aha. Mam 0.3.9. Tak zkusim novou verzi. Overeno. Nova verze uz se chova O.K. Nejak jsem zaspal dobu. Dik.
  • 0

#63 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2007 - 22:35

Nejen z tohoto vlákna soudím, že GG umí načítat z PQ i čas, kdy jsem keš našel - pokud jej mám v logu. Skoro ve všech logách čas mám, ale nenačetl se nikde. Podle čeho vlastně GG pozná, co je čas nálezu? Resp. jak zapsat do logu čas, aby ho GG poznal?
  • 0

#64 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2007 - 22:53

Autmaticky se zatim nacita jen datum. Cas se ted musi davat rucne. (nebo nemusi, nestojis-li o tuto informaci) V pristi verzi pribude nacitani i toho casu, ktery se bude hledat na zacatku textu tveho logu.
  • 0

#65 t.prochazka

t.prochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2007 - 12:51

Já jsem si právě udělal PHP script, který prohledá všechny texty logů a nejde v něm čas a vytvoří export v txt souboru pro import do GeoGetu, protože jsem nějaké časy měl ještě v aplikaci GPS Tuner, z doby, kdy jsem nepsal časy do logů, tak to umí importovat ještě i s GPX souboru. Stáhne to i detaily jednotlivých keší, takže lze použít i pro import do GeoGetu, bohužel ten zatím neumí importovat souřadnice z detailu stránky :-( Takže jsem musel použít Skryšotlač.
  • 0

#66 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2008 - 22:56

Import "HTML logy" by měl podle popisu nastavit Found. Požadovaný html kód je dán jednoznačně http://www.geocaching.com/my/logs.aspx, ale ještě se mi nikdy Found nenastavilo. Stránku ukládám Soubor, Uložit stránku jako..., Webová stránka kompletní.

No, koukám že si rovnou odpovím, konečně přišel správný nápad: Ve Firefoxu se musí exportovat:
... Uložit stránku jako..., Webová stránka, pouze HTML
  • 0

#67 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2008 - 8:25

Jojo, vsechno se musi ukladat jen jako HTML. Jinak import teto stranky s logama nastavi jen datum nalezu. Zatimco import treba listingu vcetne logu (tedy tam, kde je videt i text tveho logu) se dokze nastavi i cas nalezu, je-li zminen na zacatku tveho logovaciho textu.
  • 0

#68 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 12:58

Zdravim, zkouším GG a klobouk dolů ... Mám jeden dotaz: Pokud v PQ je informace o mém nálezu (včetně data a času) tak se v GG2 "Nalezne" správně. Ovšem pokud je už v GG2 "Nalezená" (prostě jsem si ji zaškrt aby tam nestrašila, takže špatný datum a čas), tak tam zůstane ta původní informace (tedy špatná, jiná než je na GC.com.) Lze toto chování nějak ovlivnit? Tedy aby se při importu nalezené keše aktualizovala informace o datu/času nálezu dle PQ? Ono se může stát, že jsem se při minulém PQ seknul v datu nálezu apod... Díky Osik
  • 0

#69 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 13:02

Situace je právě opačná a asi i logicky správnější - co do GG vepíšeš ručně, neměl by žádný import přepsat.
  • 0

#70 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 13:19

Nojo, ale třeba právě datum nálezu (díky časovému posuvu, díky logování po víkendu apod.) se mi už několikrát podařilo zapsat špatně. A primární zdroj nálezů je PQ z GC.com ... ... Tak co kdyby nějaké zaškrtávátko někde ...
  • 0

#71 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 13:28

Osik napsal/a:
Nojo, ale třeba právě datum nálezu (díky časovému posuvu, díky logování po víkendu apod.) se mi už několikrát podařilo zapsat špatně. A primární zdroj nálezů je PQ z GC.com ...
... Tak co kdyby nějaké zaškrtávátko někde ...

Na to ti jistě odpoví HaLuMa. Ale je to asi zbytečná funkce, nepočítám, že si ještě jiný označuje nenalezené keše fiktivním datumem, aby mu tam nestrašily :D Jaký je důvod k takovému úkonu v Osíkově? ;)
  • 0

#72 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 13:36

Záznamy dělám na PDA (včetně data a času a někdy i logu...) a jako FieldNotes je přetahuju na GC.com. Když jsem dlouho pryč (a zdroj dat je GG) tak mi tam ty "nalezené/nenalezené" straší ... Kam s nimi? Nalézt! Ale vybírat datum a čas u každé se mi nechce ... lenoch jeden líná, raději by programoval než zaklíkával ... To vše by asi šlo změnit, ale běda, pokud se při logování na GC.com zmýlím (v datu nebo uklepnu v časovém údaji místo 23:50 napíšu 23.50) a přes MyFindsPQ to nahraju do GG, tak není šance jak to upravit "automaticky po příštím importu MyFindsPQ" ... Prostě jako primární zdroj používám GC.com ...
  • 0

#73 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 13:50

Nesmíš dělat chyby, to se nevyplácí :-) Tak já ti poradím, místo fiktivního datumu k nalezené, avšak ještě nezalogované kešce systémem pda-gc-pq-gg si přidej TAG např. Nalezeno. No a v GG si potom vyfiltruješ nenalezené bez tohoto tagu.
  • 0

#74 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 13:52

Nestačilo by vyfiltrovat nalezné, vymazat je z databáze a nalít MyFindsPQ?
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#75 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 13:55

Je to opravdu tak jak pise Zlicinak - databaze nalezu je v GG a udaje o nalezu se doplnuji jen kdyz jeste zadne v databazi nejsou. Chapu, ze jsi liny, to jsme totiz dva. A tak mi ma lenost rika, ze je urcite mene prace rucne opravit omyl, nez programovat volitelna pravidla pro prepis techto udaju. :D
  • 0

#76 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 13:56

LudekV napsal/a:
Nestačilo by vyfiltrovat nalezné, vymazat je z databáze a nalít MyFindsPQ?


Stacilo. ;) Ono u te zmylene kesi staci vymazat i jen ten nalez, a ono se to pak z dalsiho PQ zase oznaci.
  • 0

#77 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 13:58

Taky můžeš smazat Found status u keší v GG, stačí si napsat makro, kde v PluginWork bude GC.UpdateFound (NULL). A pak znovu importovat.
  • 0

#78 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 14:00

LudekV napsal/a:
Nestačilo by vyfiltrovat nalezné, vymazat je z databáze a nalít MyFindsPQ?

To asi jo, to by šlo. Nesmíš být ale BM a nebo nemáš u kešek v GG uložené poznámky, např. bonusová čísla jako já . Navíc se to povede jen jednou za týden.
  • 0

#79 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 14:11

zlicinaci napsal/a:

LudekV napsal/a:
Nestačilo by vyfiltrovat nalezné, vymazat je z databáze a nalít MyFindsPQ?

To asi jo, to by šlo. Nesmíš být ale BM a nebo nemáš u kešek v GG uložené poznámky, např. bonusová čísla jako já . Navíc se to povede jen jednou za týden.



Jako BM nebudeš řešit import PQ :)
Poznámky a spočítané WP jsou skutečně problém, takže by bylo lepší makro, jak navrhoval Pe_Bo.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#80 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 14:25

LudekV napsal/a:

zlicinaci napsal/a:

LudekV napsal/a:
Nestačilo by vyfiltrovat nalezné, vymazat je z databáze a nalít MyFindsPQ?

To asi jo, to by šlo. Nesmíš být ale BM a nebo nemáš u kešek v GG uložené poznámky, např. bonusová čísla jako já . Navíc se to povede jen jednou za týden.



Jako BM nebudeš řešit import PQ :)
Poznámky a spočítané WP jsou skutečně problém, takže by bylo lepší makro, jak navrhoval Pe_Bo.

Stejně myslím, že HaLuMa už chystá volitelné rozšíření Vložit náhodný text logu, takže Osik a ani já nebudeme muset nic vymýšlet a na gc.com zalogujeme jen datum a čas a funkce AutoLog vše důležité dodělá :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama