Přejít na obsah


Fotka

Set found


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
94 odpovědí na toto téma

#81 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 14:49

:-D Clovece, tuhle jsem na nejakem vylete o tomto premyslel. Ze by mel v sobe zabudovanych nekolik typickych logovacich vet a z nich nahodne skladal log. Vsak to znate: "Diky za peknou kes", "Dekujeme za kesku, ktera nas privedla na zajimave misto...", atd.
  • 0

#82 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 14:58

HaLuMa napsal/a:
:-D Clovece, tuhle jsem na nejakem vylete o tomto premyslel. Ze by mel v sobe zabudovanych nekolik typickych logovacich vet a z nich nahodne skladal log. Vsak to znate: "Diky za peknou kes", "Dekujeme za kesku, ktera nas privedla na zajimave misto...", atd.

Jo! To je ono :D A typ logu by se řídil hodnocením té které keše, nad 90% by byl pochvalný, pod 50% kritický a zbytek náhodný :-D
Ale na něco se tedy zeptám, trochu taky k věci. V GG dole v rámečku, co znamenají přesně ta čísla? Je tam tedy po najetí myší jakási nápověda, ale z té nejsem úplně moudrý. Co je tedy např. toto:
1080/1082+1196(1) a 14617+13009/14589/78660? Dík.
  • 0

#83 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 15:35

To znamena ze: mas zobrazeno 1082 kesi, kekterym je zobrazeno 1196 waypointu. Jsi kurzorem prave na 1080-te kesi. 1 keska je oznacena. V databazi mas celkem 14617 kesi a 13009 waypointu. Listing mas stazeny u 14589 kesi. A v databzi mas take 78660 ruznych logu.
  • 0

#84 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 15:38

Super, dík.
  • 0

#85 PatPlusMat

PatPlusMat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 11:45

Mám dotaz a zatím jsem neobjevil odpověď, tak se ptám tady. Potřebuji v GG označit nálezy. Zatím to dělám tak, že zaloguji keše na geocaching.com (používám u každé keše označení ve formátu #111 12:30) a následně je načtu pomocí GJ označit nové nálezy do GG. Ovšem dnes se mi stalo, že jsem logoval pozdě, a tak mi GJ u logů které byli až 6 od konce uvedl čas 00:00 (GJ bere pouze 5 posledních logů nebo vše). Jakým způsobem mohu u těchto "postižených keší" správný čas? Existuje lepší varianta jak logovat nálezy? Díky
  • 0

#86 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 11:51

PatPlusMat napsal/a:
Mám dotaz a zatím jsem neobjevil odpověď, tak se ptám tady.

Potřebuji v GG označit nálezy. Zatím to dělám tak, že zaloguji keše na geocaching.com (používám u každé keše označení ve formátu #111 12:30) a následně je načtu pomocí GJ označit nové nálezy do GG. Ovšem dnes se mi stalo, že jsem logoval pozdě, a tak mi GJ u logů které byli až 6 od konce uvedl čas 00:00 (GJ bere pouze 5 posledních logů nebo vše). Jakým způsobem mohu u těchto "postižených keší" správný čas?
Existuje lepší varianta jak logovat nálezy?

Díky

Načti listing "se všemi logy", nebo použij pravé tlačítko a nastavit...včetně času.
  • 0

#87 PatPlusMat

PatPlusMat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 12:01

Jo o této možnosti vím, ale nevím jak to spusti jen na ty dotčené záznamy. Když spustím GJ, tak to beze x posledních nálezů. :(
  • 0

#88 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 12:38

PatPlusMat napsal/a:
Jo o této možnosti vím, ale nevím jak to spusti jen na ty dotčené záznamy. Když spustím GJ, tak to beze x posledních nálezů. :(

vždyť je tam v pluginech jasná volba stáhnout listing se všemi logy (spustíš na vybrané/označené keše) Píšu to zpaměti, takže přesně neověřím.
  • 0

#89 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 12:44

Vzdyt tam je fuknce oznacit poslednich 40 nalezu (jestli to nefunguje jen PM)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#90 PatPlusMat

PatPlusMat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 12:49

Qnik napsal/a:
Vzdyt tam je fuknce oznacit poslednich 40 nalezu (jestli to nefunguje jen PM)



A říkal někdo, že je to těch 40 posledních? 40 posledních je OK, ty starší jsou s 00:00 cca 40.
Postup, že spustím všech 80 zvládnu, ale proč, když by to šlo jinak, proto tu byl ten dotaz B)

Omlouvám se za špatně položený dotaz, příště to lépe popíši.
  • 0

#91 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 13:10

Pate, nerozumím ti. Funkce na stažení a označení nálezů, která je publikovaná s GJ, prohlédne posledních 40 nálezů na webu, a pokud je nemáš označené v databázi GG, tak ti k nim stáhne listing se všemi logy. To znamená, že ti nálezy naprosto bezpečně označí a stáhne logy. Dále ti nerozumím v tom, co máš za psychický blok s vyfiltrováním keší s vadnými logy do okna GG, jejich označením a kliknutím na "stáhnot listing - se všemi logy". Je to naprosto funkční a správné řešení. A radíme ti ho tu horem dolem. Vyjádři se přesně.
  • 0

#92 PatPlusMat

PatPlusMat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 13:40

Funkce na stažení a označení nálezů, která je publikovaná s GJ, prohlédne posledních 40 nálezů na webu, a pokud je nemáš označené v databázi GG, tak ti k nim stáhne listing se všemi logy. To znamená, že ti nálezy naprosto bezpečně označí a stáhne logy.
-- Já mám standardně zatrženo posledních 5 logů (od instalace, takže asi přednastaveno), tedy došlo k zmiňované chybě 00:00.

Dále ti nerozumím v tom, co máš za psychický blok s vyfiltrováním keší s vadnými logy do okna GG, jejich označením a kliknutím na "stáhnot listing - se všemi logy". Je to naprosto funkční a správné řešení.
-- To je přesně co chci. Tím kliknutím na "stáhnout listing - se všemi logy" myslíš, plugin->GJ-> Dotaz->Keše nalezené (posledních 40) ->upravit ..., protože pouze po kliknutí mi to nabídne jen jednu a to se mi po jednom tedy určitě dělat nechce.

Rád se zúčastním školení, některé věci mi opravdu unikají :|

Už to vidím aktuální seznam se to jmenuje B)
  • 0

#93 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 13:44

1) NE! GeoJarry je publikován s dávkou, která se jmenuje Keše - označit nové nálezy (posl. 40) a funguje přesně tak, jak jsem psal výše 2) NE! myslim to co rikam. Myslim plugin, ktery stahuje logy kesim oznacenym v seznamu. Specialni ikonka na toolbaru. uz od drevnich verzi GeoJarry 1.XXX. Vubec nemusis lezt do hlavniho menu Geojarry.
  • 0

#94 PatPlusMat

PatPlusMat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 13:47

Díky moc za rady, už jsem to konečně našel, omlouvám se za neznalost.
  • 0

#95 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 13:51

PatPlusMat napsal/a:
...
Rád se zúčastním školení, některé věci mi opravdu unikají :|

Už to vidím aktuální seznam se to jmenuje B)

prosím, quotuj texty, děláš v tom guláš.
Udělej to, co ti tady všichni už poněkolikáté říkáme: v GG přes pluginy... "stáhnout listing se všemi logy" na vybraný seznam keší :@
P.S. no konečně
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama