Přejít na obsah


Fotka

Chybicky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
217 odpovědí na toto téma

#181 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 9:09

medwyn_cz napsal/a:
Keska GC196A0 se importuje z HTML listingu spatne. Na strance zustane spousta javascriptu, desifrovaci tabulka atd atd.
Mam pocit, ze bude necim specificka a parser si s ni neporadi.
Kazdopadne dela, bohuzel, problem pri exportech.


Diky za upozorneni... vlivem chyby ve zpracovani HTML komentaru to spravne nepoznalo konec listingu.
  • 0

#182 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 9:17

kolombo napsal/a:
Taky mi připadá, že se ta WP tabulka dole z listingu nepřevede na WP u keše.


Ano, je to tak, zmenili trosku strukturu HTML, takze to waypointy prestalo chytat.

Jeste opravim par drobnosti a soupnu ke stazeni opravenou verzi.
  • 0

#183 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 9:58

gord napsal/a:
Pri editaci Tagu se upraveny text prida v listingu za puvoni opravovany text, takze jsou tam zobrazeny oba soucasne. Po aktualizaci seznamu je to spravne.


Opraveno.
  • 0

#184 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 21:20

Pokud kliknu na keš, která má WP a ty jsou sbalené u keše a dám smazat všechny následující řádky, zmizí i WP od keše, kterou už chci mít ve výběru. Nešlo by tohle chování nějak ošetřit ???
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#185 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 632 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2008 - 1:37

Taky mám jednu záležitost:
http://www.geocachin...b0-15bda7ef5c64

Waypoints jsou zadaný ne v listingu jako součást textu ale přes GC-waypoints-tabulku a když se chci kouknout na listing v GG2-aktuální verze, tak se mi neukážou. Nevím na jakých souřadnicích co hledat.

Potom co jsem si ručně přidal jednotlivé waypointy k téhle keši, tak se natahnou mapičky, ale pořád je to bez poznámky k danému waypointu.

Mám někde něco u sebe zase blbě nastavený? Díky
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#186 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2008 - 6:19

Arogant napsal/a:
Taky mám jednu záležitost:
http://www.geocachin...b0-15bda7ef5c64

Waypoints jsou zadaný ne v listingu jako součást textu ale přes GC-waypoints-tabulku a když se chci kouknout na listing v GG2-aktuální verze, tak se mi neukážou. Nevím na jakých souřadnicích co hledat.

Potom co jsem si ručně přidal jednotlivé waypointy k téhle keši, tak se natahnou mapičky, ale pořád je to bez poznámky k danému waypointu.

Mám někde něco u sebe zase blbě nastavený? Díky


Chce to poslední verzi GG2 a poslední verzi GeoJarry, tj. ver.9

Pokud stahneš listing vybrané keše, tak by tam WP být měly, tj. pokud má keš stažený listing, měla by mít i WP.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#187 pestas

pestas

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 8:22

Pri impotru dat z geojarry (funkce all) hlasi to file "xy" cannot be imported, because: Unexpected text data! [0:2125] na mnoho souboru. V cem muze byt problem a jak mohu pomoci pri jeho odstraneni?
  • 0

#188 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 8:43

pestas napsal/a:
Pri impotru dat z geojarry (funkce all) hlasi to file "xy" cannot be imported, because: Unexpected text data! [0:2125] na mnoho souboru. V cem muze byt problem a jak mohu pomoci pri jeho odstraneni?


To mi občas dělá taky a ten soubor je skutečně jiný, než by měl být.

Já ho smazal a tím se to vyřešilo.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#189 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 8:51

Tohle by ale verze 9 delat uz nemela, nebo jo? (meli tam chybu s detekci konce seznamu, takze to pak na konci tahalo nesmysly...)
  • 0

#190 pestas

pestas

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 9:03

kolombo napsal/a:

pestas napsal/a:
Pri impotru dat z geojarry (funkce all) hlasi to file "xy" cannot be imported, because: Unexpected text data! [0:2125] na mnoho souboru. V cem muze byt problem a jak mohu pomoci pri jeho odstraneni?


To mi občas dělá taky a ten soubor je skutečně jiný, než by měl být.

Já ho smazal a tím se to vyřešilo.



A kde a jaky soubor mam smazat? Ma to smysl, kdyz tu funkci dam znovu, tak by si to melo prislusny soubor natahnout novy - nebo je to "chytre" a kdyz uz ho ma, tak ho nestahuje? Po importu se ty soubory automaticky smazou?
  • 0

#191 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 13:51

Hodnota Distance v případě, že jsou zadaný souřadnice pro Final ukazuje stejně vzdálenost k výchozím souřadnicím a ne k vypočteným skutečným souřadnicím keše. Pokud je tedy waypoint Final, měla by se vzdálenost dopočítávat k němu, jinak samozřejmě k výchozím souřadnicím...
  • 0

#192 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 14:26

To si nemyslim. Chova se to vsude stejne: - v seznamu kesi se vzdy ukazuje vzdalenost k referencimu bodu. - v listingu se vzdy ukazuje vzdalenost vuci vychozim souradnicim.
  • 0

#193 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 19:10

HaLuMa napsal/a:
To si nemyslim. Chova se to vsude stejne:
- v seznamu kesi se vzdy ukazuje vzdalenost k referencimu bodu.
- v listingu se vzdy ukazuje vzdalenost vuci vychozim souradnicim.

Když myslíš, tak jo... Osobně jsem radši, když v přehledu keší vidím, jak to mám daleko ke krabičce, než k výchozím souřadnicím, které jsou na druhé straně Prahy :-( Pokud si dám setřídit podle vzdálenosti, pak to neodpovídá a zbytečně se nevydám na kešku, kterou mi to ukazuje 3km daleko a ona je vlastně 100m.
  • 0

#194 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 19:48

sobikovi napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
To si nemyslim. Chova se to vsude stejne:
- v seznamu kesi se vzdy ukazuje vzdalenost k referencimu bodu.
- v listingu se vzdy ukazuje vzdalenost vuci vychozim souradnicim.

Když myslíš, tak jo... Osobně jsem radši, když v přehledu keší vidím, jak to mám daleko ke krabičce, než k výchozím souřadnicím, které jsou na druhé straně Prahy :-( Pokud si dám setřídit podle vzdálenosti, pak to neodpovídá a zbytečně se nevydám na kešku, kterou mi to ukazuje 3km daleko a ona je vlastně 100m.


Zmena referencniho bodu je na jedno kliknuti, pak na druhe kliknuti pretridit. A je to naprosto univerzalni a pruzne, protoze referencni bod muzes mit zadany, kesku, WP, ...
  • 0

#195 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 20:23

Ono nutno take poznamenat, ze nejlepsi je planovat nad mapou! Tam teprve presne vidis, co je jak blizko a kde presne to je. A hlavne tam vidis vsechno pekne najednou. Pekne prehledne. Planovat vylet na kesky podle osmismerove sipky a vzdalenosti, to je opravdu trosku hardcore, ne?
  • 0

#196 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 20:38

Ano, výlety za keškama plánuji nad mapou, ale pokud se podívám na přehled keší od domova nebo prostě nějakého jiného bodu bez mapy, tak bych rád viděl kešky podle skutečné vzdálenosti ke krabičce... K čemu je mi seznam keší podle vzdálenosti od bodu, když není pravdivý. Chci jet do Horní Dolní a tak si nechám vyexportovat keše do 3km od návsi. A ejhle, ona ta pěkná mysterka vyluštěná před pár měsici se mi nezobrazí, protože má výchozí pozice na kopci nad vesnici a finale u kostela na návsi... Je to škoda. Ano, GSAK mi zobrazuje skutečnou vzdálenost ke krabičce a to mi vyhovuje...
  • 0

#197 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 20:41

gord napsal/a:
Zmena referencniho bodu je na jedno kliknuti, pak na druhe kliknuti pretridit. A je to naprosto univerzalni a pruzne, protoze referencni bod muzes mit zadany, kesku, WP, ...

Souhlas, zadání referenčního bodu je v pohodě, ale vzdálenost zobrazená neodpovídá skutečnosti...
  • 0

#198 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 21:38

Hmm, to jsem si nikdy nevsiml, by vzdalenosti neodpovidaly. Ted jsem namatkou zkousel par kesi podle mapy a vse souhlasilo. Muzes dat priklad?
  • 0

#199 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 22:40

gord napsal/a:
Hmm, to jsem si nikdy nevsiml, by vzdalenosti neodpovidaly. Ted jsem namatkou zkousel par kesi podle mapy a vse souhlasilo. Muzes dat priklad?

To je asi individuální, ale pokud máš nějakou keš která má výchozí souřadnice a k té Final waypoint, pak se ti bude zobrazovat vzdálenost k výchozím souřadnicím a ne k Final waypoint. Ano, někde to rozdíl moc není, protože se to zobrazuje ve 100m, ale jsou i keše, kde ten rozdíl je. Např. GC13WM4 má výchozí souřadnice na náměstí Míru na Praze 2, ale finále na Praze 1 (nechci prozrazovat kde) o cca 3 km dál. Nebo GCZY8H má rozdíl výchozí a final cca 400m
  • 0

#200 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 22:52

sobikovi napsal/a:
To je asi individuální, ale pokud máš nějakou keš která má výchozí souřadnice a k té Final waypoint, pak se ti bude zobrazovat vzdálenost k výchozím souřadnicím a ne k Final waypoint. Ano, někde to rozdíl moc není, protože se to zobrazuje ve 100m, ale jsou i keše, kde ten rozdíl je. Např. GC13WM4 má výchozí souřadnice na náměstí Míru na Praze 2, ale finále na Praze 1 (nechci prozrazovat kde) o cca 3 km dál. Nebo GCZY8H má rozdíl výchozí a final cca 400m


Obe kese mame odloveny, a u obou se mi zobrazuji vzdalenosti spravne. Jak vzdalenost k vychozim souradnicim, tak vzdalenost k finalnim souradnicim...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama