Přejít na obsah


Fotka

Chybicky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
217 odpovědí na toto téma

#21 pynosol

pynosol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 8:04

ver. 26 asi v souvislosti s novym zpusobem mereni vzdalenosti se mi deje zajimava vec. Mam setriden seznam kesek podle Vzdalenosti vzestupne. Klepnu-li 2x mysitkem pro zobrazeni listingu na kesku jez neni na prvnim miste v seznamu, otevre se mi okno s listingem a kdyz ho zavru, tak se zvoleny zaznam presune na prvni misto v seznamu. Neni to nic tragickeho, jen je to neprijemne ze mi keska utece az na horu.
  • 0

#22 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 8:16

1.0.26.213
Díky moc za program.
Zkusil jsem mé oblíbené Španělsko, ještě to není ono. Program nabídne combo box, v něm vyberu a např. Baleáry prošly (ale jen s pár keškama). Nicméně varianta v combu --Search all-- hodí chybu List index out of bounds (0). Jiné země jsem nezkoušel.
  • 0

#23 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 8:46

Crocky napsal/a:
1.0.26.213
Díky moc za program.
Zkusil jsem mé oblíbené Španělsko, ještě to není ono. Program nabídne combo box, v něm vyberu a např. Baleáry prošly (ale jen s pár keškama). Nicméně varianta v combu --Search all-- hodí chybu List index out of bounds (0). Jiné země jsem nezkoušel.


To bude tim, ze jsem to zkousel na Nemecku, kde zadne 'search all' neexistuje. :o Hodim na to oko.
  • 0

#24 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 10:21

Nevím, zda to je chybička, nebo moje blbost, ale stáhl jsem si všechny kešky pomocí menu "Tools" - Download from web - Download all + Import downloaded. Po jistém čase jsem chtěl doplnit novinky, tak jsem dal Download update + Import downloaded, ale stále mi tam některé nové kešky chybí, nevíte, čím by to mohlo být? Předem dík za odpověď.
  • 0

#25 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 10:40

Pokud po spuštění Geogetu zvolím jako kritérium třídění vzdálenost a pak vypíšu seznam keší, tak se po ESC z kteréhokoli listingu zvnovu zvýrazní _první_ řádek a nezůstane vybraný ten řádek, jehož listing jsem právě opustil. Přestal tak fungovat "můj ruční automat" :D. Dělal jsem to tak, že jsem si seřadil keše co mě zajímaly v okolí nějakého cíle výletu, vybral první, zmáčknul ENTER, kliknul na Download, zmáčknul ESC, šipku dolů a znova ENTER.....a tak si postahoal pár listingů z okolí. Teď to nejde...
  • 0

#26 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 11:25

_Tom napsal/a:
Pokud po spuštění Geogetu zvolím jako kritérium třídění vzdálenost a pak vypíšu seznam keší, tak se po ESC z kteréhokoli listingu zvnovu zvýrazní _první_ řádek a nezůstane vybraný ten řádek, jehož listing jsem právě opustil.

Přestal tak fungovat "můj ruční automat" :D. Dělal jsem to tak, že jsem si seřadil keše co mě zajímaly v okolí nějakého cíle výletu, vybral první, zmáčknul ENTER, kliknul na Download, zmáčknul ESC, šipku dolů a znova ENTER.....a tak si postahoal pár listingů z okolí. Teď to nejde...


Ono se to chova trosku jinak... On zustal zvyrazneny te radek, ktery jsi opustil, jen se ten radek chybne hodil na zacatek seznamu.

Chyba nebyla v novem zobrazovani vzdalenosti, ale v novem kodu aktualizujici data ve vypisu. Uz je to opravenem pockej si na dalsi verzi.
  • 0

#27 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 11:27

Roman_Jaromer napsal/a:
Nevím, zda to je chybička, nebo moje blbost, ale stáhl jsem si všechny kešky pomocí menu "Tools" - Download from web - Download all + Import downloaded. Po jistém čase jsem chtěl doplnit novinky, tak jsem dal Download update + Import downloaded, ale stále mi tam některé nové kešky chybí, nevíte, čím by to mohlo být?


To se muze stat, pokud maji ty novinky prilis stary datum publikovani.

Zjistit takove pripady jinak, nez stazenim celeho seznamu, bohuzel nelze.
  • 0

#28 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 12:28

Crocky napsal/a:
1.0.26.213
Díky moc za program.
Zkusil jsem mé oblíbené Španělsko, ještě to není ono. Program nabídne combo box, v něm vyberu a např. Baleáry prošly (ale jen s pár keškama). Nicméně varianta v combu --Search all-- hodí chybu List index out of bounds (0). Jiné země jsem nezkoušel.


V dalsi verzi to bude opraveno.
  • 0

#29 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 15:56

HaLuMa napsal/a:
To se muze stat, pokud maji ty novinky prilis stary datum publikovani.
Zjistit takove pripady jinak, nez stazenim celeho seznamu, bohuzel nelze.

Jak často se musí ty novinky "natahovat"? Mě připadlo, že jsem měl mezi těmi nataženími přestávku tak max. 14 dní... Škoda, že si program nepamatuje poslední "natažení" a pak to při updatu nenatáhne všechno od doby tohoto posledního natažení. Nešlo by to nějak takto ošetřit?
Díky.
  • 0

#30 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 16:27

Možná se pletu, ale ty novinky je první stránka listingu pro danou zemi. Tím je daná i aktuálnost údajů. Možná, že by bylo užitečné někde v nastavení definovat, jak hluboko se má při natažení novinek GetGet ponořit...
  • 0

#31 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 16:30

On se nori tak dlouho, dokud posledni keska na konci stranky neni jiz v databazi pritomna.
  • 0

#32 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 16:32

No tak pak je to naprosto košer a holt občas to bude chtít fullscan. Dík za vysvětlení.
  • 0

#33 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 16:39

uplny download je stejne obcas potreba, to aby se aktualizoval stav disabled/enabled u kazde kesky.
  • 0

#34 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 18:33

To je důležité upozornění, dík ;)
  • 0

#35 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 19:15

Bude GeoGet i pro Linux?
  • 0

#36 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 21:09

ProKesTom napsal/a:
Bude GeoGet i pro Linux?


To opravdu nebude. Zkus si jej pustit pod Wine.
  • 0

#37 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2007 - 23:06

Zadal jsem si ke keši waypoint. Chci jej změnit nebo vymazat. NEJDE to. Co dělám špatně. Vůbec nemám přístupnou položku v menu Edit Waypoint a DElete Waypoint. Děkuji
  • 0

#38 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2007 - 7:25

Basin napsal/a:
Zadal jsem si ke keši waypoint. Chci jej změnit nebo vymazat. NEJDE to. Co dělám špatně. Vůbec nemám přístupnou položku v menu Edit Waypoint a DElete Waypoint. Děkuji


V posledni verzi je chybicka s pop-up menu. To se totiz vztahuje ne k zaznamu, na kterem jsi jejvyvolal, ale k zaznamu, ktery mas oznaceny. Zkus tedy na ten waypoint nejdriv oznacit levym tlacitkem, a az pak na nem vyvolat to pop-up menu.

V dalsi verzi to uz bude pochopitelne opravene.
  • 0

#39 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2007 - 13:15

No tak nějak jsem to dělal a nefungovalo mi to ani když jsem označil waypoint ani záznam s daty keše. Ještě to večer prubnu a napíšu co a jak.
  • 0

#40 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2007 - 10:21

V poslední verzi se při klikání na záhlaví sloupce "Status" seznam keší nepřetřídí, narozdíl od ostatních sloupečků. Na seznamu keší také nefungují (narozdíl od staších verzí) klávesy HOME a END. A ještě otázka - dá se v exportnm makru použít nějaká funkce, která na danou dobu běh makra zapauzuje? Nějaké Sleep, nebo tak něco? Díky!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama