Přejít na obsah


Fotka

Chybicky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
217 odpovědí na toto téma

#121 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2008 - 13:37

HaLuMa napsal/a:
Pokud chces pracovat prave a jen s tim, co ti bylo nalezeno, tak vyhledavej na prazdnym oknem.

Jakekoliv vyhledavani totiz pracuje stylem: pridej do okna, nebo oznac.


Aha, no na takovy workflow co zacina od prazdneho okna nejsem zrovna zvykly ale zkusim to...
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#122 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2008 - 18:13

Qnik napsal/a:
Vyjedu selej list všech cachí v databázi včetně Waypointů. Pak si ale rozmyslim, uvědomim, že chci vyházet moje pixly. Tedy zaškrtnu My own a kliknu na tlacitko Sub. Všechny moje pixly zmiznou, což je správně, ovšem zmiznou taky waipointy u ostatních pixel..mysterky, multiny, tradiční..prostě všechno, zůstanou čistě jen ty základní. Dle mého názoru je to dost nežádoucí jev.


To mas pravdu, udelal jsem v kodu na odebirani ponekud chybu v uvaze. Musim to predelat.
  • 0

#123 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2008 - 22:56

Mam pocit, ze import listingu z HTML stazeneho se vsemi logy trva neumerne dlouho - na mem ntb treba i 30 sekund kus rekl bych. (1.5GHz, 1GB ram). Neslo by to nejak optimalizovat?
  • 0

#124 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2008 - 7:44

Prostor k optimalizaci tam je, jen se ted venuji jinym vecem... Kolik tam mas tech logu?
  • 0

#125 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2008 - 11:10

http://www.geocachin...?wp=GCE50&log=y Tex-czech, 372 logu CPU: Intel® Celeron® M processor 1.50GHz [x86 Family 6 Model 13 Stepping 8] Installed RAM: 1016 MBytes Operating System: Microsoft Windows XP [version: 5.1.2600 Service Pack 2] Shell: Explorer.exe, Internet Explorer 6.0.2900 Administrator privileges: Yes OS Languages: (UI | Locale (User/System)) : Czech/Czech | Czech/Czech Free disk space on System partition: 10065 MBytes Disk prestal hrabat kdyz na stopkach bylo asi 1:30 Tabulka s vysledkem importu se objevila asi ve 2:00 Tabulka GG is busy nezmizela vubec Geoget 2.0.4.346 PS: Samozrejme jde o extrem
  • 0

#126 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2008 - 18:12

Zkusil jsem to u sebe, a skutecne, makalo to dve minuty. Podival jsem se na to, trosku optimalizoval databazovy kod, a hle, jsem na necelych dvou vterinach. Ale jeste to trosku vylepsim. ;)
  • 0

#127 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2008 - 19:20

Problém: Geoget 2.0.4.346, filtr, zadám Have final, Only waypoints ... zobrazí se finálky, ale i ty bez zadaných souřadnic (přesto, že "Empty coordinates" je prázdné). Pro jistotu jsem zkusil všechny tři "hodnoty" pro "Empty coordinates", pokud je zaškrtnuté, nezobrazí se žádný wpt. Při rozkliknutí wpt s neznámými souřadnicemi se zobrazí informace, že souřadnice jsou N00 00.000 E000 00.000. A jeden dotaz: Lze nastavit nějaý tag pro "všechny keše uložené v zadaném .gpx souboru"? Potřeboval bych si tak vyfiltrovat "mysterky na počátečních souřadnicích" = "Tradičky s úkolem". EDIT: takto se to chovalo, pokud se měly vypisovat jen waypointy, bez keší. Když jsem zapnul i keše, objevily se všude souřadnice. Zřejmě se jednalo o případy mysterek, kde autor zveřejnil finálku (ale GG2 mi její souřadnice v prvním případě zatajil). Pokusil sem se přidat TAG, ale přidal se jen s prázdnou kategorií. Navíc nejde odstranit. Přesněji řečeno, chyba bude v zobrazování TAGu, protože filtr s tím tagem počítá. Přesto nefiltruje uplne správně: kdyz je TAG u keše dvakrat, zobrazi mi jednu keš dvakrát.
  • 0

#128 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2008 - 20:04

ProKesTom napsal/a:
Problém: Geoget 2.0.4.346, filtr, zadám Have final, Only waypoints ... zobrazí se finálky, ale i ty bez zadaných souřadnic (přesto, že "Empty coordinates" je prázdné). Pro jistotu jsem zkusil všechny tři "hodnoty" pro "Empty coordinates", pokud je zaškrtnuté, nezobrazí se žádný wpt.
Při rozkliknutí wpt s neznámými souřadnicemi se zobrazí informace, že souřadnice jsou N00 00.000 E000 00.000.


Problem tkvi v tom, ze se nyni filtruje dvoustupnove. Nejdrive se filtruji jen kesky, a u tech kesek, co prolezou filtrem, se pak navic zpracovavaji a filtruji i waypointy.

Takze ve tvem pripade dojde k tomu, ze zadna keska nema prazdne souradnice, tudiz vubec nedojde na prazdne waypointy.

Ve tvem pripade je treba filtr na prazdne souradnice aplikovat jen na waypointy. Takze nejlepsi reseni asi bude, kdyz pujde ten filtr na prazdne souradnice nastavovat zvlast pro kesky a zvlast pro waypointy.

ProKesTom napsal/a:
A jeden dotaz: Lze nastavit nějaý tag pro "všechny keše uložené v zadaném .gpx souboru"? Potřeboval bych si tak vyfiltrovat "mysterky na počátečních souřadnicích" = "Tradičky s úkolem".


Kdyz to GPX naimportujes, pak budes mit jeho jmeno jako hodnotu v tagu 'import'. Takze pak jde filtrovat podle jmena souboru pri poslednim importu.
  • 0

#129 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2008 - 8:51

Zaprve velice dekuji za okamzite zapracovani veskerych mych pripominek - toho si skutecne vazim! Zadruhe mam dalsi pripominku :) Pri zobrazovani hintu v listingu je nejaky problem se zobrazovanim pozpatku. Normalne: [PM]Kameni [RA]Stones Rot13: [CZ]Xnzrav [EN]Fgbarf Pozpatku: senotS]AR[>eo Mohl by ses na to vyhledove mrknout? Mam pocit, ze pozpatku by melo vypadat: senotS[AR] inemaK[MP] PM a RA je z vlastnosti listingu.. Jedna se o kesku GC1ENKW
  • 0

#130 mmmgc

mmmgc

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2008 - 6:29

GeoGet 2.0.5.347: Zkoušel jsem naimportovat listing GC1F6FD ale waypointy to nenaimportovalo. U GC190K0 import v pořádku.
  • 0

mmmgc

eTrex Venture Cx

#131 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2008 - 8:30

Aha, pricina odhalena... v dalsi verzi by to melo byt uz OK.
  • 0

#132 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2008 - 13:16

medwyn_cz napsal/a:
Pri zobrazovani hintu v listingu je nejaky problem se zobrazovanim pozpatku.
Normalne: [PM]Kameni [RA]Stones
Rot13: [CZ]Xnzrav [EN]Fgbarf
Pozpatku: senotS]AR[>eo


Ok, poreseno.

medwyn_cz napsal/a:
PM a RA je z vlastnosti listingu..


To jsem poresil taky. ;)
  • 0

#133 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2008 - 13:23

Jak je to s importem WP finálovek? Pokud jsem majitel keše, tak proč se mi nanačte i WP final?
  • 0

#134 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2008 - 14:00

sobikovi napsal/a:
Jak je to s importem WP finálovek? Pokud jsem majitel keše, tak proč se mi nanačte i WP final?


Protoze kde nic neni, ani cert nebere. A plati to i pro waypointy.

Dokud ten waypoint nebude v listingu zobrazen i se souradnicema, tezko jej mohu importovat... Stahni si vlastni kesku z listingu jako GPX, tam mas uvedeny vsechny waypointy, vcetne tech skrytych. ;)
  • 0

#135 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2008 - 20:30

Last Found...tento sloupec mám pořád prázdný, proč? Chybička? I při exportu do 60CSx mě to píše u všech cachí nesmyslnej starej datum:-( Díky za info
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#136 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2008 - 21:29

Qnik napsal/a:
Last Found...tento sloupec mám pořád prázdný, proč? Chybička? I při exportu do 60CSx mě to píše u všech cachí nesmyslnej starej datum:-( Díky za info


To je tim, ze tento udaj je k dispozicijen kdyz se importuje z HTML seznamu.

A ten nesmyslny datum je uvnitr hodnota 0.
  • 0

#137 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2008 - 6:09

to jsem si myslel ze ten nesmyslny datum bude hodnota 0. A nešlo by Last Found tahat i z posledního logu? Myslím, že někdy v terénu je to celkem důležitej údaj a fatk se me nechce importovat kvůli tomuhle z HTML. Díky zatím. Tohle je tak nějak asi jedinej poslední problém kterej mě trošku trápí, jinak se s GG2 dělá fakt suprově!
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#138 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2008 - 7:17

To by asi slo. ;)
  • 0

#139 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2008 - 13:07

Qnik napsal/a:
to jsem si myslel ze ten nesmyslny datum bude hodnota 0. A nešlo by Last Found tahat i z posledního logu? Myslím, že někdy v terénu je to celkem důležitej údaj a fatk se me nechce importovat kvůli tomuhle z HTML. Díky zatím. Tohle je tak nějak asi jedinej poslední problém kterej mě trošku trápí, jinak se s GG2 dělá fakt suprově!


Tak zkus verzi 2.0.7. V okamziku, kdy se importuji logy, tak se patricne aktualizuje i ten Last Found. Pochopitelne jen u logu spravneho typu!
  • 0

#140 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2008 - 23:16

No kluku..zkouska ohnem. Hodil jsem to tam, stahnul asi 8PQ a ani u jedny pixly se zadny last found neukazal..bohuzel, je to tak :-(
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama