Přejít na obsah


Fotka

Chybicky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
217 odpovědí na toto téma

#161 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 18:42

ProKesTom napsal/a:
No, já v tomto případě chci zpracovat vše, vyhovovalo by proto nastavení GLOBAL, ale z nějakého důvodu makro zpracuje jen zobrazené a k tomu i vybrané kešky. A to když jsem IsListed vyhodil.


Pokud chces projit vse, pak tam to IsListed byt nesmi. Pokud ti to zpracovalo jen oznacene kesky, tak nejak nezafungoval ten flag Global. Zkontroluj, jestli je tam napsany spravne. ja zase zkontroluju, jestli nemam nejakou botu v detekci toho flagu.
  • 0

#162 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 20:18

Tak nevím, stahnu LOC soubor s 2 keškama, naimportuju do GG2, vypíše se added 2 a v databázi nic není :-( Loc soubor vypadá takhle: <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?> <loc version="1.0" src="Groundspeak"> <waypoint> <name id="GC1FFV2"><![CDATA[NEBE, PEKLO, RAJ...? by jessie.r]]></name> <coord lat="50.8965" lon="15.1724"/> <type>Geocache</type> <link text="Cache Details">http://www.geocachin...=GC1FFV2</link> </waypoint><waypoint> <name id="GC1FKQA"><![CDATA[Dry Rocks by geoaware]]></name> <coord lat="50.632983" lon="15.20665"/> <type>Geocache</type> <link text="Cache Details">http://www.geocachin...=GC1FKQA</link> </waypoint></loc> A někde tam byla skrytá tahle hláška: Error executing SQL. Error [1]: SQL error or missing database. "SELECT * FROM geocache WHERE (id="GC1FFV2</link> </waypoint><waypoint> <name id="GC1FKQA"><![CDATA[Dry Rocks by geoaware]]></name> <coord lat="50.632983" lon="15.20665"/> <type>Geocache</type> <link text="Cache Details">http://www.geocachin...=GC1FKQA</link> </waypoint></loc>") LIMIT 1": near "GC1FKQA": syntax error.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#163 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 21:49

Pouzivas opravdu posledni verzi 2.0.7? Koukam tady ted uz chvili do zdrojaku, zkousim podobny LOC importovat... a prijde mi nemozne, aby neco takoveho prolezlo pres formalni kontroly dat pri importu. V nektere z prvnich dvojkovych verzi byla chyba prave ve zpracovani LOC souboru, je mozne, ze by se to mohlo projevit takto.
  • 0

#164 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 21:56

HaLuMa napsal/a:
Pouzivas opravdu posledni verzi 2.0.7? Koukam tady ted uz chvili do zdrojaku, zkousim podobny LOC importovat... a prijde mi nemozne, aby neco takoveho prolezlo pres formalni kontroly dat pri importu.

V nektere z prvnich dvojkovych verzi byla chyba prave ve zpracovani LOC souboru, je mozne, ze by se to mohlo projevit takto.


Ano, používám.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#165 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 22:01

Posli mi ten tvuj LOC do mailu, zkusim to u sebe. pripada mi to zhola nemozne!
  • 0

#166 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 22:24

HaLuMa napsal/a:
Posli mi ten tvuj LOC do mailu, zkusim to u sebe. pripada mi to zhola nemozne!


V mailu už ho máš. Ale to, že se po importu LOC souboru nedá keška najít v databázi jsem postřehl už včera :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#167 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 22:48

ja dneska importoval LOC a zadny problem... :o Podivam se na to rano...
  • 0

#168 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 8:22

kolombo napsal/a:
A někde tam byla skrytá tahle hláška:
Error executing SQL.
Error [1]: SQL error or missing database.
"SELECT * FROM geocache WHERE (id="GC1FFV2</link>
</waypoint><waypoint>
<name id="GC1FKQA"><![CDATA[Dry Rocks by geoaware]]></name>
<coord lat="50.632983" lon="15.20665"/>
<type>Geocache</type>
<link text="Cache Details">http://www.geocachin...=GC1FKQA</link>
</waypoint></loc>") LIMIT 1": near "GC1FKQA": syntax error.


Ta tato chybova hlaska nakonec nema s importem vubec nic spolecneho! Takto polozeny SQL dotaz jsem nasel totiz jen na jedninem miste - v kodu monitorujici obsah schranky (nahledavani kese podle URL ve schrance...).

Tam je chyba, ze jej zblbl LOC soubor ve schrance a takto se to projevilo. Musim tento kod predelat. Nicmene s importem to opravdu nema nic spolecneho, ani to nejsou zblbla data v databazi, jak jsem se obaval.
  • 0

#169 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 8:28

A co se tyce importu, tak tam skutecne je chyba... pokud keska v databazi jeste neni, tak se to neulozi. Pokud tam jiz nejaky zaznam je, pak aktualizace projde v poradku.
  • 0

#170 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 10:02

HaLuMa napsal/a:
A co se tyce importu, tak tam skutecne je chyba... pokud keska v databazi jeste neni, tak se to neulozi. Pokud tam jiz nejaky zaznam je, pak aktualizace projde v poradku.


V tom bude ten problém, já ji v té databázi nemám, proto se ji tam LOC souborem snažím přidat.

A proto taky fungovalo to dohrávání souřadnic z LOC souboru, když mi je HTML soubor bez platných souřadnic vymazal.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#171 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 13:49

Tak zkuste verzi 2.0.8, zminene problemy by mely byt opraveny.
  • 0

#172 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 20:21

HaLuMa napsal/a:
Tak zkuste verzi 2.0.8, zminene problemy by mely byt opraveny.


Potvrzuji opraveni chyby importu LOC souborů :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#173 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2008 - 12:03

Potvrzuji vyreseni problemu s makrotoolbarem. Sice se porad stehuje jinam nez ho umistim, ale aspon jsou videt vsechna tlacitka - coz je vyreseni nejpalcivejsiho problemu a dekuji za to!
Potvrzuji take aktualizaci stavoveho radku po loadnuti filtru

Mel bych navrh: mohl by se ve stavovem radku dole vlevo zobrazovat spise pocet geocachi v aktualnim zobrazeni nez soucet gc + wp?
Myslim, ze to ma vetsi hodnotu.. treba neco jako

109+71
GC+WP


jako je to kousek vedle vpravo z cele databaze.

Dost casto me zajima kolik kesi mam zrovna zobrazenych v okne a nenasel jsem jednoduchy zpusob jak to zjistit primo na miste.

Jeste jsem si vsiml, ze pri zobrazeni listingu se zobrazuje sipka a vzdalenost zrejme od reference pointu v dobe importu - coz je trochu matouci. Jen nevim jak tezke by bylo zobrazovat vzdalenost od aktualniho reference pointu..
  • 0

#174 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2008 - 12:27

medwyn_cz napsal/a:
Potvrzuji vyreseni problemu s makrotoolbarem. Sice se porad stehuje jinam nez ho umistim, ale aspon jsou videt vsechna tlacitka - coz je vyreseni nejpalcivejsiho problemu a dekuji za to!


Ty toolbary jsou Microsofti komponenta, a tak to ma obcas takovou microsofti logiku. Toolbar je odtlacovan vlravo na doraz ve chvili, kdy je pred nim na stenem radku jiny toolbar, ktery ma nastavenou moc velkou sirku.

Takze to chce ty toolabry trosku posprehazet, aby se donutil ten toolbar pred nim zmensit. Zkus treba tel toolbar vlevo prehodit doprava a pak zase zpet. Me se to totiz zjevne nejakym prehazovanim podarilo zmravnit, a toolbary mi pak zustavaji presne na tech pozicich, kam je nastavim.

medwyn_cz napsal/a:
Mel bych navrh: mohl by se ve stavovem radku dole vlevo zobrazovat spise pocet geocachi v aktualnim zobrazeni nez soucet gc + wp?


Pouvazuji o tom.

medwyn_cz napsal/a:
Jeste jsem si vsiml, ze pri zobrazeni listingu se zobrazuje sipka a vzdalenost zrejme od reference pointu v dobe importu - coz je trochu matouci. Jen nevim jak tezke by bylo zobrazovat vzdalenost od aktualniho reference pointu..

Ta sipka se v listingu pocita v okamziku zobrazeni, ale vuci prvnimu ulozenemu referencimu bodu, jak koukam.
  • 0

#175 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2008 - 19:13

Pri editaci Tagu se upraveny text prida v listingu za puvoni opravovany text, takze jsou tam zobrazeny oba soucasne. Po aktualizaci seznamu je to spravne.
  • 0

#176 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2008 - 23:00

Keska GC196A0 se importuje z HTML listingu spatne. Na strance zustane spousta javascriptu, desifrovaci tabulka atd atd. Mam pocit, ze bude necim specificka a parser si s ni neporadi. Kazdopadne dela, bohuzel, problem pri exportech. PS: Ad beeline exportni makro: omezeni ridicich znaku na importu problem na tech dvou kesich vyresilo. Diky!
  • 0

#177 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 0:11

Nema soucasna alfaverze problem s importem additional waypointu z html? Vlastne si nejsem uplne jist jestli to nekdy fungovalo (importoval jsem i my finds ze skrysotlace, ktere mohlo wp doplnit), ale po naimportovani listingu momentalne zadne wp neprida, ackoliv je keska bezpecne ma. Zkouseno na prazdne databazi ve verzich 7,8 a 9
  • 0

#178 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 6:51

medwyn_cz napsal/a:
Nema soucasna alfaverze problem s importem additional waypointu z html?
Vlastne si nejsem uplne jist jestli to nekdy fungovalo (importoval jsem i my finds ze skrysotlace, ktere mohlo wp doplnit), ale po naimportovani listingu momentalne zadne wp neprida, ackoliv je keska bezpecne ma. Zkouseno na prazdne databazi ve verzich 7,8 a 9


Taky mi připadá, že se ta WP tabulka dole z listingu nepřevede na WP u keše.

Na import HTML momentálně používám geojarry a jeho makra.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#179 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 7:24

WP urcite fungovaly... jestli zase neco nemenili na webu...
  • 0

#180 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 8:27

HaLuMa napsal/a:
WP urcite fungovaly... jestli zase neco nemenili na webu...


Tak zkus třeba GC1FCY6, v předchozí verzi GG2 jsem si musel WP udělat ručně.

V aktuální verzi GG2 netestováno.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama