Přejít na obsah


Fotka

Ukladani bodu do GPS primo ze stranek Geocaching.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2004 - 14:15

Zdravim, velmi me uchvatila moznost ulozit do GPS bod primo z netu. Jen mi to nefunguje. Nevite co s tim? Mam GPS GARMIN 12XL, kabel delanej, ale funguje, protoze body si v stahuju (v g7towin ), pripojeno na COM1. MSIE6.0.
Potykal jste se s tim nekdo?

Diky Boza
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2004 - 14:20

Jeste doplnim, ze v levo dole na strance to pise "Na strance se vyskytla chyba" a ve vyberu portu nemam nic. Boza
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2004 - 18:54

jsem tady! pristup k com portu chce trochu velkorysejsi bezpecnostni nastaveni. zkus otevrit nastroje -> moznosti internetu -> zabezpeceni -> duveryhodne servery -> servery a pridat tam http://geocaching.cz. nastavuje se tim uroven bezpecnosti pro servery na seznamu. jde to ted?
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2004 - 18:16

Jeste doplnim, ze v levo dole na strance to pise "Na strance se vyskytla chyba" a ve vyberu portu nemam nic.
Boza

Já sem to ani nikdy nezkoušel, tak nemůžu poradit :-(

  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2004 - 19:20

To BOZA : Doporucuji program EASYGPS (odkaz na GC.COM u moznosti stahnout WP ve formatu LOC), stahnes si hromadne nebo jednotlive waypointy, muzes jim dat zapamatovatelna jmena a pak je pohodlne posles do GPSky.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2004 - 20:05

jsem tady! pristup k com portu chce trochu velkorysejsi bezpecnostni nastaveni. zkus otevrit nastroje -> moznosti internetu -> zabezpeceni -> duveryhodne servery -> servery a pridat tam http://geocaching.cz. nastavuje se tim uroven bezpecnosti pro servery na seznamu. jde to ted?

Bohuzel stale ne. Stale plati to co jsem popsal vyse. Vyber NMEA/GARMIN mam, ale port ne.
Boza
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2004 - 21:52

asi se ti ted pri reloadu stranky objevi boxik s hlaskou 'Automatizacni server nemuze vytvorit objekt' nebo ekvivalent v anglictine. neco v nastaveni je spatne nebo jsi nekde prisel o windows installer. ten by mel spoustet instalaci activex a kdyz tam neni, tak to nebude nic delat :(
jako diagnoza by taky pomohlo podivat se do %windows%\system32\, jestli tam je geocaching.dll.
vysvetlovat, jak zaregistrovat dll knihovnu je slozitejsi a asi jedina dalsi cesta je tak nainstalovat zpatky windows installer. ten by mel byt v novejsich verzich windows od narozeni. jinak se da najit tady. instalovani cehokoliv po webu je proste tezky.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2004 - 22:15

asi se ti ted pri reloadu stranky objevi boxik s hlaskou 'Automatizacni server nemuze vytvorit objekt' nebo ekvivalent v anglictine. neco v nastaveni je spatne nebo jsi nekde prisel o windows installer. ten by mel spoustet instalaci activex a kdyz tam neni, tak to nebude nic delat :(

Nic takoveho se nedeje, activex se mi spousti. Mam Win98, jestli jsem to tu jeste neuvedl....

jako diagnoza by taky pomohlo podivat se do %windows%\system32\, jestli tam je geocaching.dll.

Neni. :-( Ani nikde jinde.

vysvetlovat, jak zaregistrovat dll knihovnu je slozitejsi a asi jedina dalsi cesta je tak nainstalovat zpatky windows installer. ten by mel byt v novejsich verzich windows od narozeni. jinak se da najit tady.

Tak tohle taky selhalo, stahnul jsem si ten spravnej pro moji verzi, ale neslo to nainstalovat.

instalovani cehokoliv po webu je proste tezky.

To verim. Ja treba vube netusim jak bych neco takovyho naprogramoval :-) Prenosy veci z GC a mapa jsou taky veci, na ktere jen nevericne koukam a dekuji za ne :-)No nic, tak casem treba preinstaluju Win a uvidime, treba se to zlepsi.Boza
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2004 - 22:58

V krajnim pripade je tady 19KB zip. Dllko, co je v nem by se melo rozbalit do c:\windows\system32 a nakonec v prikazovem radku napsat:
regsvr32.exe c:\windows\system32\geocaching.dll
Kdyz je vsechno v poradku, objevi se DllRegisterServer in ... succeeded. Doufam, ze ve W98 byl regsvr :(
Je to krajni pripad?
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2004 - 0:15

Jo tak to vsechno probehlo v pohode, pridalo se to succeed i do registru. Akorat situace je stale stejna. Autodetekce to nenajde, javascrypt napise, ze na strance doslo k chybam a pri manualnim nastavovani tam port neni. Akorat pri kliknuti na "Nedari se " se objevi ta napoveda s duveryhodnyma servrama, coz drive nebylo. Boza
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama