Přejít na obsah


Fotka

Souradnice Frankfurtu nad Majnem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2004 - 14:24

V nejblizsi dobe me cekaji dve sluzebky do zemi blizkych i vzdalenych a tak bych sebou rad vzal taky hledacku. Potrebuji poradit - jedu do Nemecka a budu moct hledat pouze ve Frankfurtu. Jak dostat z gc.com pouze kesky okolo tohoto mista? Tak, ze zadam hledani dle souradnic?
Jake jsou prosim vas souradnice centra Frankfurtu???

Dik:-)

PS Ta druha sluzebka je k Cernemu mori, tam to nebude problem, ale v Nemecku by se mi vsechny jejich kesky nevesly do pameti...
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2004 - 14:35

V nejblizsi dobe me cekaji dve sluzebky do zemi blizkych i vzdalenych a tak bych sebou rad vzal taky hledacku. Potrebuji poradit - jedu do Nemecka a budu moct hledat pouze ve Frankfurtu. Jak dostat z gc.com pouze kesky okolo tohoto mista? Tak, ze zadam hledani dle souradnic?
Jake jsou prosim vas souradnice centra Frankfurtu???

Podle wayhoo.com je to N50.11667, E8.68333. Taky se muzes podivat na mapy na geocaching.de, cacheatlas.de.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2004 - 9:29

Diky moc za odpoved. Nakonec jsem si vzpomel, ze mam mapovou gps a ty souradnice nosim v kapse... :-\ Horsi bylo zjistit souradnice tureckeho Samsunu, ale i tam se mi to nakonec podarilo. Dokonce tam je i jakasi (bohuzel pouze) virtualni cache.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2004 - 10:32

souradnice mest se daji najit treba tady.. ;-)
http://earth-info.nga.mil/gns/html/cntry_files.html
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2004 - 9:33

No podle Metroguidu bych centrum umístil spíše tady N50.11239 E8.68055 . To je střed centra ohraničeného parkem a řekou. Chceš konkrétní místo nebo adresu?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama