Přejít na obsah


Fotka

Proč to děláme?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2004 - 11:43

Vlastne ano, Gandhiho Poklad na ostrove, ten jsem dokonce i nasel, jen jsem si na nej nevzpomnel, asi proto, ze hlavni legrace je tam transport pres vodu a odemykani truhly.

dalej Hostivarska sance, Cesta do stredoveku, Fabianuv poklad... len si ich este nenasiel :)))
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2004 - 11:58

Proč to děláme? Myslím že Tom Klíčník to popsal dost dobře. Já hrozně rád chodím do přírody, bohužel díky svému šílenému koníčku - sběru brouků většinou ne s rodinou (tu brouci štvou...), ale s podobně postiženými kamarády. A to ještě v Česku jenom na entomologicky zajímavá místa typu Pálava, Břeclavsko, Křivoklátsko či český Kras. Sezóna od května do července a závislá na počasí. K tomu jednou za rok velká expedice na jih - Řecko, Turecko, Irán... (opět bez rodiny...). Geocaching mne odlepil od počítače a díky němu jsem nachodil letos přes 1400 km pěšky, poznal spousty nádherných míst, spousty skvělejch lidí a téměř zapoměl na životní koníčky. A většinou s celým týmem nebo alespoň jeho čáastmi - dětem pohyb také prospěje. Nehledě na počasí, každý víkend je kam jet a prožít spoustu dobrodružství a legrace.....
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2004 - 11:41

Jestli neni pozde, tak doporucuju odlozit si Stredohori na hezci pocasi, ty vyhledy stoji za to, a navstivit v dnesnim destivem dni rovnez dosud nenalezeny Mariastock, opustena vesnice a kostel muze mit v mlze a desti jiste kouzlo.

Mne by se v tom desti do toho stejne nechtelo, tim spise, ze tam ted mirim i s jinym poslanim nez najit, ale hlavne se vyskytly urcite neocekavane okolnosti, ktere me nuti odlozit si to prinejmensim o den, dva. Takze dneska bych si mohl dat leda tak Wetdogs :-)
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2004 - 17:23

dalej Hostivarska sance, Cesta do stredoveku, Fabianuv poklad... len si ich este nenasiel :)))


A neni to trochu zvrhle, probirat tady ve foru jak je ktera multi udelana ??? Docela tim pripravite dalsi hledace o kouzlo z prekvapeni, ktere je tam ceka, jako napr. na Fabianove pokladu.
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2004 - 17:35

A neni to trochu zvrhle, probirat tady ve foru jak je ktera multi udelana ??? Docela tim pripravite dalsi hledace o kouzlo z prekvapeni, ktere je tam ceka, jako napr. na Fabianove pokladu.

vsak je to pisane priamo v popise caches, no problem
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2004 - 18:48

vsak je to pisane priamo v popise caches, no problem


To neni tak uplne pravda, napr. u Fabianova pokladu neni v zadani napsano vubec nic. Proste vyprava naslepo ;-) A v tom je prave to kouzlo... Teda alespon pro nas. Treba Robert tam byl FTF a nerekl mi ani slovo, abych si to mohl se vsim vsudy uzit :-)))
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2004 - 11:03

To neni tak uplne pravda, napr. u Fabianova pokladu neni v zadani napsano vubec nic. Proste vyprava naslepo ;-) A v tom je prave to kouzlo... Teda alespon pro nas. Treba Robert tam byl FTF a nerekl mi ani slovo, abych si to mohl se vsim vsudy uzit :-)))

je to tam napisane aj pri Fabianovom poklade, citujem: Zadané souradnice vás privedou na místo, kde leží první cást Fabiánova pokladu, v této krabicce taktéž naleznete všechny potrebné další instrukce.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama