Přejít na obsah


Fotka

Import waypintu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#1 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2007 - 22:00

Stahl jsem si dnes PQ XML ze Skrysotlace s kesi GC16HGR, ktera obsahuje i 5 waypointu. Do GG (ale i GSAKu) se mi natahne pouze souradnice cache, nikoliv waypointu. Nevite, cim to je?
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2007 - 20:43

Koukam na ten priklad, co jste mi poslali, a uz je mi to jasne! Skrysotlac totiz koduje pridane waypointy uplne jinym zpusobem, nez jak jsou pridane waypointy kodovany v PocketQuery. Tak proto se tam nenatahnou. Zkusim to do nejake z pristich verzi pridat.
  • 0

#3 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2007 - 22:28

Narazil jsem na podobný problém: V popisu GC10HT9 je tabulka se čtyřmi waypointy, ale když si ten listing naimportuji do GG, tak se waypointy nezobrazí a v listingu není ani ta tabulka. Takže pokud si je hned nedoplním ručně, později už nemám šanci zjistit, že chybí. Dalo by se s tím prosím něco dělat?
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2007 - 10:05

Tak znova... precti si prispevek hned nad tebou. ;)
  • 0

#5 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2007 - 23:27

Hmm, asi jsem se blbě vyjádřil. Nejde mi o import ze Skrýšotlače, ale o to, že si uložím html stránku s popisem keše. Ta stránka obsahuje tabulku s waypointy. Naimportuji tuhle html stránku (Ctrl-I) do GG, listing se načte, logy se načtou, ale ta tabulka ne :(
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2007 - 8:25

Protoze ta tabulka se jeste nikde nenacita. Technicky vzato, neni soucasti ani kratkeho, ani dlouheho popisu. Nicmene nacitani waypointu pri importu listingu rozhodne chci udelat, jen na to doposud nebyl cas. Tech restu pri importu listingu je tam rozhodne vic. ;)
  • 0

#7 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2007 - 9:52

Díky za odpověď, budu se těšit na další verze :)
  • 0

#8 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2007 - 17:47

Dnes jsem zkousel novou verzi GG + Skrysotlac (vystup PQ.gpx) a vsim jsem si, ze uz se zobrazuji waypointy. To mi u starsich verzi chybelo. Ale jakym zpusobem se do GG nacitaji? Napriklad z kese GCX2Y9 Terezske udoli se WP nezobrazuje... Cim TO???
  • 0

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2007 - 19:14

No, zrovna u te zminovane cache jsi narazil na interni zpusob ukladani waypointu v geogetu, diskotovane zrovna v jinem threadu. Neni zrovna obvykle, aby waypoint mel lookupcode stejny jako ma rodicovska cache, a co hur, aby i jeho nazev byl uplne stejny jako nazev cache. To zde zpusobuje problem. V tuto chvili nemam zadne reseni v rukavu, leda predelat spravu waypointu v geogetu a to opravdu hned nebude.
  • 0

#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2007 - 22:36

Tak jsem to prosel, a nakonec zrovna toto neni chyba struktury databaze, ale moje chyba, ktera se projevi ve chvili, kdy se waypoint jmenuje stejne jako jeho rodicovska keska. Zkusim s tim neco v dohledne dobe udelat.
  • 0

#11 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 7:23

Zas takovy problem to neni. Takovych kesi moc nebude. Ja k tomu dosel jen proto, ze jsem zkousel, jestli se uz ty WP vypisuji. A jenom proto, ze vim, ze u te kesky WP je. Diky za zajem ;)...rychly...;)
  • 0

#12 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2008 - 9:15

Narazil jsem na zajimavy ukaz. Pri importu PQ.gpx (Skrysotlac) se vypisou u GC19APG jen dva WP ze trech. I po znovuspusteni GG jsou tam jen dva. Kdyz ale naimportuju uplne ten stejny gpx soubot znova, jsou uz v GG vsechny 3 WP. Zkousel jsem i skrysotlacovy PQ.xml a chova se to uplne stejne.
  • 0

#13 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 20:00

IMPORT Z PQ do GeoGet: narazila jsem na tento problém: vytvořila jsem si celou databázi cache v CR, tzn nechala jsem si poslat cca 14 PQ. V GSAKu mám vše, v GeoGet-u mi sem tam něco chybí. Do obou databází jsem načetla stejná PQ. Jako na potvoru mi pokaždé chybí pár keší v lokaci, kam se chystám. Databázi GeoGet-u využívám hlavně na export offline výstupu, kterou mám načtenou v PDAčku (HTC TyNT). Docela mne to štve a nevím, proč se nenačtou všechny body z PQ. Dnes jsem si nechala poslat nové PQ, abych doplnila chybějící data. Nové PQ obsahuje vše, do GG se mi vše nenaimportuje. Setkali jste se někdo s tímto problémem:o? A co s tím?;)
  • 0

#14 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 20:34

Kese by mely byt vsechny, alespon me pocet kesi v CR sedi. Problem muze byt s pridanymi waypointy k nejake kesi, kde jsou duplicitni nazvy waypointu (jak bylo vyse receno), ale kese by fakt mely byt vsechny. Jak jsi zjistovala, ze v GG neco chybi? treba je jen problem v metodice, nebo v nastaveni filtru. (GG napriklad defaulne neukazuje eventy).
  • 0

#15 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 21:07

Ahoj, no jako na potvoru zítra jedu do Nového Strašecí a náhodně jsem se dívala, zda mám místní keše v offline listingu a konkrétně multina Nové Strašecí není v GG načtená a v GSAKu ji mám. Taxem si nechala poslat dalsí PQ, kde určitě je a po importu ji opět nemám načtenou v GG resp. nevidím ji tam. Podívám se ještě na celé vlákno, třeba najdu vysvětlení. N
  • 0

#16 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 21:17

Nevim kde je problem, ale ja mam data take jen z PQ, a tuhle kesku v databazi GeoGetu rozhodne mam! Naposledy se aktualizovala pred tremi dny, coz plne koresponduje s mym tydennim aktualizacnim cyklem PQ. Jak zjistujes, ze ji v GG nemas? Ja dal vyhledat podle jmena a napsal jsem 'straseci' (takhle bez hacku a carek' a vyjela mi jako vysledek.)
  • 0

#17 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2008 - 7:09

kdyztak mi muzes poslat to tvoje PQ, ja bych se zkusil mrknout, proc ti to zrovna tuto kesku ignoruje. S mymi PQ to opravdu nejsem schopen nasimulovat, importuje se mi vsechno. :o
  • 0

#18 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2008 - 8:27

Ahoj, taxem načetla ještě jednou zmíněné PQ a NewBuBu (Nové Strašecí) k mé veliké radosti již vidím. Asi jsem dělala něco špatně, i když co... nevím. Mohu s klidem vyrazit do lokality, venku je kráááásně. dobrý signál a pěkné keškování všem :P:p:p
  • 0

#19 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2008 - 9:31

To prave taky netusim, co by mohlo byt spatne, rad bych tomu nekdy prisel na kloub.
  • 0

#20 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2008 - 6:11

Zkus provest import, zavrit GG. Pak GG spustit a udelat import jeste jednou. Mi to pomohlo, kdyz jsem zjistil, ze mam v GG jen jeden pridany WP ze trech. Uz jsem to tady nekde psal kousek vyse.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama