Přejít na obsah


Fotka

Etrex Legend???


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2005 - 22:57

Potreboval bych poradit. Zmenil jsem firmware z 3.60 na 3.70 a zmenilo se podsviceni displeje. Jde to vyrovnat,ale musel jsem to dat na spodni hranici. Muze mi nekdo vysvetlit co ten novej firmware umi, na ofic.strankach je pouze:"Changes to support manufacturing". Diky moooooc
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2005 - 1:01

Potreboval bych poradit. Zmenil jsem firmware z 3.60 na 3.70 a zmenilo se podsviceni displeje. Jde to vyrovnat,ale musel jsem to dat na spodni hranici.

Mam take Legenda 3.70 a je to v pohode, nepochopil jsem, co ti to presne dela/nedela?
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2005 - 2:22

Mam take Legenda 3.70 a je to v pohode, nepochopil jsem, co ti to presne dela/nedela?


Nicmene i mne by zajimalo, jake jsou tam zmeny ... psals Garminum nebo jim mam napsat ?
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2005 - 9:42

Vsechno je v pohode, akorat, kdyz jsem ji poprve zapnul, zmenilo se podsviceni, slo to jeste vyrovnat do normalu, ale je to temer na spodni hranici.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2005 - 18:31

S verzí 3.70 byl pravděpodobně nějaký problém, i když se týkal něčeho jiného. Mrkni sem- http://pandora.idnes...rt/2005/1/7135. Radši vyzkoušej, jestli ti to nebude taky blbnout.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2005 - 9:50

Omlouvam se ze otravuju, jeste bych chtel poradit s prenosem waypointu do GPS. Nainstaloval jsem si Easy GPS. A co dal. Odtud stahujte waypointy ve formátu GPX. Na to jen kliknu a stahnu na disk vsechny waypointy. Jsem uplnej geo amater,diky Cydra
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama