Přejít na obsah


Fotka

poradte jakou gps


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
65 odpovědí na toto téma

#61 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2007 - 11:47

A co mapy pro ČR? To je to totiž největší problém Magellanu a důvod, proč to tady totálně projel. Ne žádná reklama popřípadě nereklama. Teď už sice mapu mají, ale zatím jsem nikde neviděl nějakou recenzi nebo srovnání s TOPO Czech od Garmina, nehledě na to, že je ta mapa skoro dvakrát dražší. Na stránkách geoobchodu, což je jeden z mála prodejců dokonce ještě nebyli schopní ani odstranit nápis "Bude dostupné od dubna 2007", je ta mapa už vůbec?? Navíc Garmin tu má mnoho let stabilní a velice solidní zastoupení, to o Magellanu bohužel taky říct nejde. Na závěr bych ještě dodal, že nekupuju Adidas a Magellan je moje oblíbená značka, jen mě mrzí, jakým směrem se ubírá. :( Řada Explorist mně zatím moc neoslovila a přijde mi, že se snad snaží vzhledově podobat eTrexům, zatímco Garmin konečně přišel s pořádnou GPSkou (60CSx) typu Magellan 315, což je přesně to, co se mi líbí.
  • 0

#62 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2007 - 12:03

Fagusius napsal/a:
Explorist 600 ....


jeeeje, uz zase ta reklama na magellan, ktera porad neodpovida na mou otazku, kde vezmu mapu :D (to je moc hezky, ze si ji muzu pripadne prohlednout ve 3D po poslani do gps. ale co tam poslu furt nevim.)
jinak co se tyce uvahy nad proflaknutosti znacek ... no ja nevim, treba kopacky kupuju zasadne adidas nebo umbro, protoze ty neproflakle mi vydrzely zhruba polovinu casu a s Ad/Um jsem nemel problemy. a ze nejakou puldruhou desitku let testu uz mam za sebou.

garmin versus mag - desne miluju tyhle reklamy stylu - BUD NEZAVISLY, PIJ POUZE SPRAJT/NAVIGUJ MAGELLAN :D magellan neni vubec nic vyjimecneho - vyjimecny je pouze v cr, protoze pouze vyjimecne se nekdo odhodla ke koupi mapove gps bez mapove podpory. :D

a jestlize existuje uz mapa srovnatelna s podrobnosti, routingem a poi ... s tou pro garmina, tak uz mi to konecne nekdo sdelte at nepisu bludy :)
  • 0

#63 shake220

shake220

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 12:06

Ahoj lidi, rád bych se zeptal jak vhodná je pro geocaching nemapová navigace? Zatímhledám jen bez navigace, takže jednodušší kešky, ale rád bych se pustil do něčeho drsnějšího. Díky
  • 0

#64 shake220

shake220

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 12:13

shake220 napsal/a:
Ahoj lidi, rád bych se zeptal jak vhodná je pro geocaching nemapová navigace? Zatímhledám jen bez navigace, takže jednodušší kešky, ale rád bych se pustil do něčeho drsnějšího. Díky


  • 0

#65 syselpolni

syselpolni

    syselpolni

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 12:30

shake220 napsal/a:
Ahoj lidi, rád bych se zeptal jak vhodná je pro geocaching nemapová navigace? Zatímhledám jen bez navigace, takže jednodušší kešky, ale rád bych se pustil do něčeho drsnějšího. Díky


Tak pokud hledáš něco opravdu drsnějšího, nemapovou navigaci doporučuji. Viz co píšu v diskuzi o Oregonu 550.
  • 0
__________________________________________
Tulák chodí bezcílně světem,
cestovatel se kochá krásami světa,
poutník hledá pravdu Boží.

#66 shake220

shake220

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 12:35

syselpolni napsal/a:

shake220 napsal/a:
Ahoj lidi, rád bych se zeptal jak vhodná je pro geocaching nemapová navigace? Zatímhledám jen bez navigace, takže jednodušší kešky, ale rád bych se pustil do něčeho drsnějšího. Díky


Tak pokud hledáš něco opravdu drsnějšího, nemapovou navigaci doporučuji. Viz co píšu v diskuzi o Oregonu 550.


Díky moc, hned si to jdu přečíst :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama