Přejít na obsah


Fotka

FTF na severu už nikdo nehoní?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2007 - 23:42

Tato GC178AA eventová keš má sice již trochu počmáraný logbook, ale protože lovci z eventu byli zvýhodněni okamžitou znalostí souřadnic po založení keše usoudil jsem , že právoplatné FTF bude patřit prvnímu návštěvníkovi, který se eventu nezúčastnil. Zdůraznil jsem to v prvním logu write note u cache již před zveřejněním, ale asi to zůstalo bez povšimnutí, takže boj o FTF může začít!
  • 0

#2 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 7:27

To i tady GC173NT se jen dohaduje, jestli je správně jméno svatého a tah na branku nikde. Ale tamtamy šeptají, že jeden nejmenovaný team si zakoupil sněžnice ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#3 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 11:58

Muj nazor? Vim o tom, ze tzv. FTF je jakoby jeste volne. Nicmene, tahle vec mne nejak nelaka. Prvni v logbooku uz proste zapsany nebudu. Nebudu ani prvni kdo tu cache najde. Tzv. FTF uz proste IMHO padlo.
  • 0
Via est scopus!

#4 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2007 - 23:34

No založení téhle kešky byla taková rychlá a spontální akce, u které nebylo moc času některé věci domyslet a pokud tedy je FTF nenávratně pryč, tak se omlouvám místním, že neměli šanci, ale tak už to u eventových keší bývá. Alespoň po mě zůstala keš na zajímavém místě se zajímavým listingem, kam se kdykoliv rád při údržbě podívám a vzpomenu na strastiplné zážitky při zakládání ;). Přeju na sever spoustu hezkých zážitků v nastálém počasí :D.
  • 0

#5 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2007 - 0:09

Musim rict, ze ja jsem byl v lete jednou akorat otraveny kdyz jsem prijel na FTF a v logu byly jiz 2 zapisy udelane jeste pred publikaci. Tohle by pro me z hlediska FTF bylo to same.
  • 0

#6 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2007 - 2:57

kolombo napsal/a:
To i tady GC173NT se jen dohaduje, jestli je správně jméno svatého a tah na branku nikde.
Ale tamtamy šeptají, že jeden nejmenovaný team si zakoupil sněžnice ...

Ať je to jak chce, u této mnou publikované cache už FTF padlo. Tak ji mohu odstranit z watchlistu, když je OK - už jsem se obával že mi tam zůstane přes zimu :).
  • 0

#7 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2007 - 13:11

TechNick napsal/a:
Alespoň po mě zůstala keš na zajímavém místě se zajímavým listingem, ...

rozhodne ano, dekujeme. Pokud se tam nepodivam v zime, na jare urcite na nejakem tom cyklovylete!
  • 0
Via est scopus!

#8 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2007 - 13:14

TechNick napsal/a:
pokud tedy je FTF nenávratně pryč, tak se omlouvám místním

... neomlouvej se FTF neni dulezite. A krome toho, zadna pravidla jsi preci neporusil!

P.S. priste mi posli SMS! ;-)
  • 0
Via est scopus!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama