Přejít na obsah


Fotka

G7ToWin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2005 - 16:29

Mam problem s programem G7ToWin, zniceho nic prestal fungovat. Pri pokusu o spojeni s GPS to hlasi: Comm error in AsyncInit 1; port: \\.\COM1; Error: 5 - Access is denied. Takt to odkliknu a napise to AsyncInt Error.
Uz jsem zkousel stahnout novejsi verzi, ale neslape taky. Taky jsem zkousel dat dopryc vsechny mozny programy co by mohly pouzivat COM1 port, ale taky nic. Uz mi dosly napady. Nevite nekdo jak na to??? Budu rad za kazdou radu!
O tom ze mi prestal fungovat i SendMap radsi nepisu...
Proste nefajci zadnej program spolupracujici s GPSkou, s nejvetsi pravdepodobnosti neco blokuje COM1. :-(
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2005 - 19:47

Mam problem s programem G7ToWin, zniceho nic prestal fungovat. Pri pokusu o spojeni s GPS to hlasi: Comm error in AsyncInit 1; port: \\.\COM1; Error: 5 - Access is denied. Takt to odkliknu a napise to AsyncInt Error.
Uz jsem zkousel stahnout novejsi verzi, ale neslape taky. Taky jsem zkousel dat dopryc vsechny mozny programy co by mohly pouzivat COM1 port, ale taky nic. Uz mi dosly napady. Nevite nekdo jak na to??? Budu rad za kazdou radu!
O tom ze mi prestal fungovat i SendMap radsi nepisu...
Proste nefajci zadnej program spolupracujici s GPSkou, s nejvetsi pravdepodobnosti neco blokuje COM1. :-(

To vypadá na nějaký problém v systému.
Funguje vůbec něco, co komunikuje skrz COM?
Podíval bych se na nastavení portu a začal bych přemýšlet, co se měnilo na Windows.
A pokud je to WinXP, tak bych zkusil obnovu systému na datum, kdy to ještě šlo.

  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2005 - 16:06

Mam problem s programem G7ToWin, zniceho nic prestal fungovat. Pri pokusu o spojeni s GPS to hlasi: Comm error in AsyncInit 1; port: \\.\COM1; Error: 5 - Access is denied. Takt to odkliknu a napise to AsyncInt Error.
Uz jsem zkousel stahnout novejsi verzi, ale neslape taky. Taky jsem zkousel dat dopryc vsechny mozny programy co by mohly pouzivat COM1 port, ale taky nic. Uz mi dosly napady. Nevite nekdo jak na to??? Budu rad za kazdou radu!
O tom ze mi prestal fungovat i SendMap radsi nepisu...
Proste nefajci zadnej program spolupracujici s GPSkou, s nejvetsi pravdepodobnosti neco blokuje COM1. :-(

Taky jsem jednou vyšiloval, pak jsem si uvědomil, že jsem přehazoval káble a místo jedničky jsem to prostě zapojil omylem na dvojku :-) Ale to asi není tvůj případ, co?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama