Přejít na obsah


Fotka

série Filmová místa


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
129 odpovědí na toto téma

#41 Wanda - CacheCat TEAM

Wanda - CacheCat TEAM

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2007 - 21:24

GCK0A3 v Kouřimi - zde se natáčel krásný seriál Bylo nás pět A ještě v pardubickém krematuriu se natáčely exteriéry jednoho z nejlepších českých filmů šedesátých let Spalovač mrtvol - poblíž je keška GCX9Z0 GCW88K - ve zrušené zámecké kapli na Kačině se natáčela Kletba bratří Grimmů - ta část s "falešným" vymítáním čarodějnice... Velice blízko od GCWPFP se natáčel Oliver Twist.
  • 0

#42 Mafi5bj

Mafi5bj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2007 - 21:50

Holenkové GC11YQQ (rybník Věžák) "Jak dostat tatínka do polepšovny". Kolem mlýna ve Střehomi u Sobotky vede multina Plakanek sudoku GC11KTR "S čerty nejsou žerty".
  • 0

#43 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2007 - 23:31

Ještě jsem si vzpomněl na zámek Jezeří GCXRQK, kde se načerno natáčel třeba takový skvost, jakým je Kvílení vlkodlaků II http://www.csfd.cz/f...lak-howling-ii/ :D
  • 0

#44 Leneh

Leneh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2007 - 8:02

GCHN27 - Konopiště zámek je taky docela vděčný filmařský objekt..alespoň co si vzpomínám: Jáchyme, hoď ho do stroje! (scéna ve skleníku) Jak se budí princezny (souboj s medvědem v zámeckém příkopu) Jára Cimrman ležící spící (velký JC vyučuje děti Františka Ferdinanda) Adéla ještě nevečeřela (pokojík, kde Adéla bydlela, najdete na 1. prohlídkovém okruhu - T. pracovna..) Mladý Indiana Jones
  • 0

..podle mapy jsme támhle na tom kopci..


#45 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2007 - 9:08

Mafi5bj napsal/a:
Holenkové GC11YQQ (rybník Věžák) "Jak dostat tatínka do polepšovny".


ono by se z "Jak dostat tatinka do polepsovny" dala vubec udelat multi po Hruboskalsku - jiz zmineny rybnik za chalupou, pak rybniky do kterych zahuci narozny, "draci skala", na kterou lezou vasek s tatou, misto, kde vasek sleti z kola a rozsype cukr atd, jen co si narychlo vybavuju. byla by to moc super prochazka. safra, zacina me to lakat. ze bysme se tam v lete vypravili? :)
  • 0

#46 Kocourvbotach

Kocourvbotach

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2007 - 11:09

Dain & Olik napsal/a:

Mafi5bj napsal/a:
Holenkové GC11YQQ (rybník Věžák) "Jak dostat tatínka do polepšovny".


ono by se z "Jak dostat tatinka do polepsovny" dala vubec udelat multi po Hruboskalsku - jiz zmineny rybnik za chalupou, pak rybniky do kterych zahuci narozny, "draci skala", na kterou lezou vasek s tatou, misto, kde vasek sleti z kola a rozsype cukr atd, jen co si narychlo vybavuju. byla by to moc super prochazka. safra, zacina me to lakat. ze bysme se tam v lete vypravili? :)


Toto mne také láká. Převelká škoda, že jsem v době návštěvy před třemi lety o geocachingu nevěděl, natož o filmových místech :)
  • 0
www.filmovamista.cz/projekt/geocaching
série Filmová místa. Pomozte nám najít zajímavá místa natáčení

#47 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2007 - 13:25

A co naše nejstarší GCE50? Ta je taky filmová, poblíž leží jeskyně Šipka a tady se natáčelo několik scén ze seriálu Přátele zeleného údolí.
  • 0

#48 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2007 - 11:53

GCY4H5 Tato keška je momentálně ukradena, ale bude obnovena a natáčel se tu film Pět holek na krku. Ještě k filmu Jak dostat tatínka do polepšovny: * chalupa, kde bydlel dědeček, patřila Michalu Kocábovi a nachází se v Rytířské Lhotě (dnes byste ji nepoznali) * skála, na niž Vašek s tatínkem lezli, se jmenuje Skaut * " U hospody zabočte vlevo, přímo mezi ploty!" se nachází v Krčkovicích a cesta to vůbec není.:) * mostek, přes nějž prchá rozzuřená Anna, je u Podsemínského mlýna a poblíž je nádherná Moharelova keš Tajemny pramen.
  • 0

#49 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2007 - 17:58

muze te mi nekdo helpnout? :) pri priprave kese jsem zjistil, ze nemam paru, kde je tohle schodiste. predem diky. D

Vložený obrázek
  • 0

#50 Kocourvbotach

Kocourvbotach

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2007 - 10:48

Dain & Olik napsal/a:
muze te mi nekdo helpnout? :) pri priprave kese jsem zjistil, ze nemam paru, kde je tohle schodiste. predem diky. D


Jojo, to jsem také hledal ale neúspěšně :(

Aktuální stav - v sérii je nyní 16 kešek. Stále zbývá spousta autorů ke kontaktování a pomalu se tím prokousávám ;) díky všem za spolupráci
  • 0
www.filmovamista.cz/projekt/geocaching
série Filmová místa. Pomozte nám najít zajímavá místa natáčení

#51 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2007 - 11:08

Kocourvbotach napsal/a:

Dain & Olik napsal/a:
muze te mi nekdo helpnout? :) pri priprave kese jsem zjistil, ze nemam paru, kde je tohle schodiste. predem diky. D


Jojo, to jsem také hledal ale neúspěšně :(


uz je to vyreseno :) zalozil jsem na to samostatne vlakno a hned se sebehly tipy a vetsina radila spravne. misto navstiveno, zamereno... pokud nebude o vikendu prset, dodelame celou multinu :)
  • 0

#52 paja0512

paja0512

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2007 - 12:41

Na Kvildě se točilo Pod jezevčí skalou, Na pytlácké stezce a Za trnkovým keřem - GCQKQA, GCK069. :)
  • 0

#53 Kocourvbotach

Kocourvbotach

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2007 - 15:04

Právě jsem narazil na tuto sérii:

http://www.geocachin...ff-ab33cedd37d3

Ponejprv jsem myslel, že jsem nedostatečně zmapoval terén a již existující sérii o filmových místech přehlédnul. Nicméně u této kešky http://www.geocachin...70-85f6fb0a0845
vidím, že ji cztweety přidal do svého listingu až po nás. Série obsahuje všechny kešky, které jste zde ve fóru doporučili...

Samozřejmě si každý může zakládat co chce a jak chce, nicméně nevím, k čemu dvě takřka identické série? A co cztweetyho k tomuto vedlo? :o
  • 0
www.filmovamista.cz/projekt/geocaching
série Filmová místa. Pomozte nám najít zajímavá místa natáčení

#54 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2007 - 16:24

Kocourvbotach napsal/a:
Samozřejmě si každý může zakládat co chce a jak chce, nicméně nevím, k čemu dvě takřka identické série?


A nebylo by lepší vytvořit nějakým způsobem tématické seznamy přímo tady na GC.CZ? A nejen Filmová místa. Třeba rozhledny, ... ... ... (zrovna teď mě nic nenapadá :P )
  • 0

#55 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2007 - 6:48

Včera jsem navšívil jednu kešku z této série (KIKINA) a napadlo mě, zda nechcete podporu v projektech jako má třeba Chipolini "K pramenům"? Jestli ano, pak si rovnou můžete nachystat ikonku 32x32px.
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#56 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2007 - 7:09

No treba rozhledny me prijdou jako celkem zbytecny....ale ty filmova mista jsou super...kde je rozhledna zjistis kdekoliv, jestli je tam cache taky, ale s tema filmovyma mistama je to jiny...
  • 0

#57 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2007 - 7:21

...a jste v Projektech :)
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#58 Kocourvbotach

Kocourvbotach

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2007 - 7:43

choze napsal/a:
...a jste v Projektech :)


Mockráte děkuji za nabídku, realizaci a bleskovou spolupráci ;)
  • 0
www.filmovamista.cz/projekt/geocaching
série Filmová místa. Pomozte nám najít zajímavá místa natáčení

#59 Leneh

Leneh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2007 - 8:15

GCNY50 - tady se točil např. Pan Tau (ten s panem Werichem) nebo Pyšná princezna..zavaž mi střevíček ;) GC126J5 - a tenhle zámek možná budete znát z pohádky Princ a večernice :)
  • 0

..podle mapy jsme támhle na tom kopci..


#60 Sunny.Plzen

Sunny.Plzen

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2007 - 9:02

Posílám také jeden tip. Myslím, že to tu ještě nebylo. GCNYEX - Krakovec Zde se natáčel film Ať žijí duchové!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama