Přejít na obsah


Fotka

série Filmová místa


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
129 odpovědí na toto téma

#21 Kocourvbotach

Kocourvbotach

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2007 - 11:07

Autory kontaktuji:

Hezký den, ahoj,

V současné době vytváříme novou sérii tématicky blízkých kešek s názvem Filmová místa. Kešky se často nachází na zajímavých místech, kde se natáčely nejrůznější filmy, pohádky či seriály. Návštěvníci takové kešky by se mohli mimo jiné informace dozvědět, co se zde natáčelo. Mohou si porovnat, jak dané místo vypadalo ve filmu a jak vypadá nyní po letech.

Veškeré podrobnosti a informace se nachází zde:

http://www.filmovami...ace/geocaching/

(techn. pozn: jde o slepou stránku, na kterou není z důvodu ochrany před mudly ze samotného webu FilmovaMista.cz linkováno. Pouze jednosměrně z listingů kešek. Také zde pro bezpečnost nejsou zveřejněny přesné souřadnice.)

Dovoluji si tě kontaktovat jako majitele kešky XXX, která tématicky souvisí, nebo se nachází blízko místa, kde se natáčel XXX.

Z tohoto důvodu bychom byli velmi rádi, kdyby tvá keška obohatila sérii Filmová místa. Podmínka je v podstatě pouze jediná: do listingu své kešky zapiš, že náleží do série Filmová místa, a přidej informaci, které filmy se v daném místě natáčely. Odkaz FilmovaMista.cz k danému filmu požadován není, záleží jen na tobě, zda jej uznáš za užitečný pro své návštěvníky. Odkaz by byl požadován jen v případě, pokud bys listing rovnou obohatil o screenshoty z filmu anebo reálnou fotografii z našeho webu. Informaci pak prosím zapiš i do Listingu v keši.

Jde jen o tvé rozhodnutí, nebráníme se také dalším nápadům a názorům, :)

S pozdravem,

Kocourvbotách
  • 0
www.filmovamista.cz/projekt/geocaching
série Filmová místa. Pomozte nám najít zajímavá místa natáčení

#22 TEA_CR

TEA_CR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2007 - 11:27

Hezké vlákno... DÍKY! Takže přidám svou (trošku větší) trošku do mlýna Hlásí se ZÁPAD ČECH (abychom nezůstali pozadu ;)): * Kolja - Františkovy Lázně - GC12DHH a GC12V71, * Rafťáci - Loket (snažili se nám nakukat, že je to Kašperk :o) - GC12XAG a GCP4EW, jeli dál po Ohři podél Svatošských skal GCK8HF, * Vrchní prchni - Karlovy Vary - a speciální, festivalová skrýš GC13MVF, případně krásná procházka městem GC10FXX a další skrýše v okolí, možná se někde mihlo mezinárodní letiště u Karlových Varů GC1201E, * Balada pro banditu - myslím že část se točila na Andělske hoře u Karlových Varů GCQ9Q0, * Andělská tvář - Krásno (CHKO Slavkovský les) - zmíněno v popisu skrýše GCP2BJ. UFFF! Snad to rozšíří už tak velký seznam skrýší u filmových míst v Čechách (co naplat - hezká země - nádherné exteriéry - hodně filmů). Tak se mějte hezky a hodně trpělivosti při sbírání dalších míst do databáze (není to lehké, ale bude to hezké :P).
  • 0
LOVU ZDAR Vložený obrázek!
TEA_CR

#23 StefaCzech

StefaCzech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2007 - 11:34

GCMDC4 Skalni hrad Sloup - Anicka s liskovymi orisky, S certy nejsou zerty
  • 0

#24 Honzula

Honzula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2007 - 11:56

Nazdar Kocůre, v Hobitíně se myslim natáčel i kousek filmu Trhala fialky dynamitem. A jako námět k další keši ve stejném okrese je Milotický zámek GC123GC kde bylo natočeno víc filmů a pohádek. Z poslední doby německý film Baron Trenck, naše pohádka Za humny je drak a kdo ví co ještě, bylo jich určitě víc. Ve Strážnickém skanzenu bylo taky něco natočeno, já vim o pohádce O statečném kováři. Keší je tam poblíž víc a nebo si můžeš nějakou založit, máš to blízko B)
  • 0

#25 Kocourvbotach

Kocourvbotach

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2007 - 12:11

Ahoj Honzulo! Vidíš, o Strážnickém skanzenu a pohádce O statečném kováři jsem nevěděl, mám ještě značné mezery :) taková keška u strážnického skanzenu...hmmm... ale já než to vymyslím tak mne ZnačkařMl předběhne :) Díky za info a díky všem za tipy na kešky, postupně se tím prokoušu a autory kontaktuji ;)
  • 0
www.filmovamista.cz/projekt/geocaching
série Filmová místa. Pomozte nám najít zajímavá místa natáčení

#26 Leneh

Leneh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2007 - 12:34

GCKBPY ..další do sbírky :)
  • 0

..podle mapy jsme támhle na tom kopci..


#27 Kocourvbotach

Kocourvbotach

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2007 - 13:08

Ještě jednou díky všem za tipy, jsou jich opravdu spousty a jen doufám, že nebudu autory bombardovat dvakrát :)

Vytvořil jsem ikonku série, kdybyste ji chtěli vložit do listingu. Na stránkách je i kód pro rychlé vložení. ;)

http://www.filmovami...ace/geocaching/
  • 0
www.filmovamista.cz/projekt/geocaching
série Filmová místa. Pomozte nám najít zajímavá místa natáčení

#28 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2007 - 13:19

Na tehle multine GC16WZ7 jsem skrytou kamerou natocil film Indiana Cejda Jones. To asi neplati co? I kdyz na druhou stranu tam hraji zname osobnosti jako Cejda, Dandra, Dain&Olik s rodinami.... Dobre, tak nic:(
  • 0

#29 Honzula

Honzula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2007 - 14:42

Mikulov - seriál My holky z městečka (keší je tam několik) Jeskyně Turold u Mikulova, GCNN41 film Třetí skoba pro Kocoura :D (podobnost jmen je čistě náhodná)
  • 0

#30 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2007 - 14:48

No já bych přidal.... Želary - žst. Šádova Huť je ve skutečnosti žst. Plzeň-Bílá Hora GC16R03 pro mě to bylo ohromné překvapení. Vůbec mi při sledování filmu nedocvaklo, že tu železniční budovu odněkud znám :D Discopříběh - napadá mi Bartoloměj GCW21Q jak kolem něj Hrušínský upaloval po náměstí nahatej, ale pro Plzeň bude pro tento film asi i dost jiných míst kolem Na další filmová místa a nejen kolem Plzně jsem sám moc zvědavej
  • 0

#31 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2007 - 15:44

Také si dovolím pár přidat: GCYYA1 - Páni kluci, Rebelové GCXXYT - tady se točila spousta pohádek, zrovna mě napadá Lotrando a Zubejda GCQKHA a GCGK55 - Dědeček automobil
  • 0

#32 dark.metalswamp

dark.metalswamp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2007 - 17:41

A co třeba: GC13TDG (Zámek Kroměříž) - Amadeus GC12HB4 (Rokštejn) - videoklip XIII. století - Kníže temnoty GC1581W (Kikina) - Četnické humoresky
  • 0

#33 Kate & Scooby

Kate & Scooby

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2007 - 19:17

Co mne napadlo: GCQWEV (Rabstejn nad Strelou) - Cesta z mesta GCWDMN (Klaster Chotesov) - Andelska tvar (pozar jizniho kridla), Česká spojka (A. Hopkinsem), Dobrodružství kriminalistiky (3 dily) GCHP7C (Vitkov cache) - DOOM (v mauzoleu) GCRF8G (Stara kanalisacni cistirna) - Žebrácká opera, Amerika, Záhada hlavolamu, Šakalí léta, Zdivočelá země, Bídníci... Diky za zajimavy projekt! Scooby
  • 0

#34 Kocourvbotach

Kocourvbotach

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2007 - 20:08

Moc díky všem za skvělé tipy a spoustu informací, teď jen potřebuji, aby měl den tak... 94 hodin abych vše doplnil a zaktualizoval. V současné době čítá seznam 6 kešek ;) (update interaktivní mapy na stránce provedu během zítřka i s kontaktováním dalších autorů kešek. Zároveň děkuji, že se ozýváte sami ;) )
  • 0
www.filmovamista.cz/projekt/geocaching
série Filmová místa. Pomozte nám najít zajímavá místa natáčení

#35 Milancer

Milancer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 181 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2007 - 21:12

GCDF3F a GCZ38X - Pelisky "Rozkaz znel jasne, nesmi projet muz s kozenou brasnou..."
  • 0

#36 Mikas4444

Mikas4444

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2007 - 22:09

Včera mi Marty4077 napráskal, že Maroš251 hrál Jánošika na alegorickém voze ve Valticích na náměstí ve filmu "Sedím na konári" :) ... ale nejbližší keška je bohužel až v parku peklo GCKGA1 :(
  • 0

#37 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2007 - 8:54

V kostele v Jílovém u Prahy se natáčel Formanův Amadeus GC11RAV, a rozhodně by si kešku zasloužily Křečovice, kde se natáčelo Vesničko má, středisková. Výbornej nápad s těma filmovýma místama a Dáina moc prosím o tu Samotářskou cache!!!!!!
  • 0

#38 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2007 - 10:49

tak ja slibuju, ze na ni tedy za chvili zacnem makat - oproti tomu, co dodelavam ted, mi to prijde jako brnkacka [:)] ma to jen jeden hacek, a to kam se proboha v praze ta pixla vejde? [:)]
  • 0

#39 Echo_snp

Echo_snp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2007 - 11:53

Kate & Scooby napsal/a:
...
GCHP7C (Vitkov cache) - DOOM (v mauzoleu)
...

Taky tam točili Hellboye - sídlo BPRD.
  • 0

#40 Kocourvbotach

Kocourvbotach

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2007 - 20:24

Zdravím všechny aktivní účastníky, předem opět děkuji za všechny informace, jsou toho opravdu mraky :) Aktuální stav - 9 kešek, mapa se pomalu zaplňuje :) Postupně kontaktuji další autory.
  • 0
www.filmovamista.cz/projekt/geocaching
série Filmová místa. Pomozte nám najít zajímavá místa natáčení




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama