Přejít na obsah


Fotka

Lyzarska cache v dolomitech


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 lightning

lightning

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2007 - 22:39

Ciao, rad bych se zeptal, jestli nema nekdo nejake zkusenosti a typy na lyzarske kesky v Dolomitech. Diky
  • 0

#2 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2007 - 23:47

Loni jsem byl v Ponte di Legno a tam byli všechny keše hodně z ruky (o tom i hovoří návštěvnost na hodnotě nula), letos tam jedu znova a tak jsem se dopoledne koukal a nic tam nepřibylo vhodného k odlovu, jak je to v jiných lyžařských střediscích nevím.
  • 0

#3 ivans

ivans

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2007 - 2:17

Moc pěkné okolí mají GC17B3 a GCRMYT. Další keška - GCPAKK - je u jezera.
  • 0
ivans

#4 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2007 - 6:56

Nam se libilo na Sellaronde GCT85W (uz je bohuzel archivovana) loveno skoro bez sezuti lyzi, par metru od sjezdovky. Na Marmoladu GCXVP1 jsme se bohuzel z duvodu spatneho pocasi nedostali. Sice to myslim uz nejsou Dolomity, ale aspon Italie to je ;)
  • 0

#5 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2007 - 11:01

Kousek od horní stanice lanovky v Cortine je GC126D2
http://www.geocachin...1b-4e5c68bed45f.
  • 0

#6 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2007 - 17:01

lightning napsal/a:
Ciao, rad bych se zeptal, jestli nema nekdo nejake zkusenosti a typy na lyzarske kesky v Dolomitech.
Diky



Marmolada
  • 0
Galdra

#7 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2007 - 17:04

Na Marmoladu GCXVP1 jsme se bohuzel z duvodu spatneho pocasi nedostali. Sice to myslim uz nejsou Dolomity, ale aspon Italie to je ;)



Marmolada jsou právě ty pravé Dolomity. Říká se jí Královna Dolomitů. Byli jsme tam v říjnu, ale bohužel lanovka nahoru jezdí až od 7.12.2007, tak jsme se pokochali pohledy u jezera a jeli na Bletterbach - earthcache. Doporučuji všem, které zajímá geologie.
  • 0
Galdra

#8 psmolda

psmolda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2007 - 21:32

Jedu lyžovat od 15 do 22 prosince do Livigna, Isolaccia a Bormia - mám připravené k možnému odlovu: GCXEDN GCXRNY GCXQKC GC4D9B - tak jsem zvědav co a jestli vůbec něco vyjde. Sice se nejedná o Dolomity, ale sousedící italské Alpy – v Dolomitech jsem byl v létě s rodinou na „ferratech“ a moc se mi tam líbilo - GC126D2 GC12TFH GC14R4F GCGH63 GCXXCV atd. Nejsem si sice úplně jist jak to bude se zimním odlovem, ale určitě to bude stát alespoň za pokus!!! PS: Nejede náhodou někdo nyní do Bormia ve stejném termínu? Společný odlov???
  • 0

#9 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2007 - 21:52

psmolda napsal/a:
Jedu lyžovat od 15 do 22 prosince do Livigna...

V Bormiu jsem byl trikrat za sebou v zime a letos i v lete ;)

GCXEDN - v pohode drive in i v zime
GCXRNY - tam jsem byl letos v lete, ale urcite to jde najit i v zime
GCXQKC - v zime jsem se tam jel podivat, ale zrovna napadlo pul metru snehu, takze jsem to vzdal, planoval jsem tam FTF v lete, ale nekdo me o 14 dni predbehl ;). V lete pohodovy vylet, v zime to muze byt drsnejsi - zalezi na podminkach.
GC4D9B - cache na sjezdovce, byl jsem tam uz 2x v zime a dokonce i letos v lete na kontrole (to byl abstak) :) Zajimavy je, ze krome Cechu tam skoro nikdo nechodi...

Krome toho se da jeste v pohode odlovit i v zime GCRJZA - ty lazne jsou fakt moc zajimavy. ic jinyho kolem bohuzel moc neni (v lete je to lepsi, jsou otevreny okolni prusmyky)...
  • 0
PaBa

--
I always use ROT13 twice for extra security

#10 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2008 - 0:19

Koukam, ze i na lyze budu nosit vybavicku... ;):o:) JASNE!
  • 0

#11 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2008 - 6:33

Před 2 týdny jsem byl v Itálii v oblasti Folgarida - Marilleva - Madonna di Campiglio. Celkem úspěšně se nám povedlo odlovit GCGWGB, GCK3CX, GCMDX0, GCK3CQ.
  • 0
Broupal - ten, co tě na ... houpal

#12 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2008 - 11:45

Ahoj, tak hezké vlákno a ted se i hodí, neb jedu v dubnu na týden do Santa Cateriny, to je kousek za Bormiem na jarní lyžování. Ze budu i keškovat, je jasné. Pár jich tam už mám, tak odlovím i další. ;)
  • 0

#13 plsik

plsik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2008 - 7:14

Ahoj, neupřesnil jsi, do které části Dolomitů jedeš. Budeš-li v lyžařském areálu Belvedere nad Canazei (je součástí Sella Rondy) nenechej si ujít GC158K7. Je dostupná ze sjezdovky a jsou od ní nádherné výhledy. Přeju ti krásný pobyt.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama