Přejít na obsah


Fotka

Který přístroj na začátek?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
74 odpovědí na toto téma

#61 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 14:48

Shánění by neměl být takový problém - Legend včetně TOPO map se často objevuje tady na fóru ve "FRCu" a hojně je i předmětem aukcí na Aukru. Jenom ještě doporučuji dát pozor na to, aby byl v ceně i propojovací kabel (narazil jsem i na nabídku přístroje s mapou a bez kabelu - pokud to není v inzerátu uvedeno, je lepší se prodejce zeptat).
  • 0

#62 Amonici

Amonici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 15:40

PaWcz napsal/a:
Shánění by neměl být takový problém - Legend včetně TOPO map se často objevuje tady na fóru ve "FRCu" a hojně je i předmětem aukcí na Aukru. Jenom ještě doporučuji dát pozor na to, aby byl v ceně i propojovací kabel (narazil jsem i na nabídku přístroje s mapou a bez kabelu - pokud to není v inzerátu uvedeno, je lepší se prodejce zeptat).


Díky za upozornění, dám si na to pozor (Copak ten kabel nejde koupit zvlášť?)
  • 0

#63 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 15:43

Jo, ale většinou bývá neúměrně drahej.
  • 0

#64 CathalCZ

CathalCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 19:45

Zdravím, jsem v geocachingu úplný nováček a můj rozpočet na to je tak maximálně 2000Kč. Poohlížel jsem se spíše po gps modulech než po samostatné navigaci no a nakonec jsem přišel na toto > http://www.aaanaviga...andsfree-hpm-64
Mám mobil Sony Ericsson K550i (má javu i bluetooth) takže by to na něj šlo ale nevím jestli bude vhodný... např. jestli by si rozuměl s Handy Geocaching atd. Potom mě ještě zaujal ten Evolve GoTraxx ale nevím jestli by si s mým mobilem rozuměl a tak se před tím chci poradit,
předem díky
  • 0
Závislost na Geocachingu je nevyřešenou chybou v matrixu

#65 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 20:13

Musím říct, že to, na co tu odkazuješ, mě přijemně překvapilo :) Miluju, když mám vše v jednom přístroji a sluchátka s GPSkou, to je tedy něco (škoda, že v té době, kdy jsem si pořizoval modul já, to nebylo). Akorát to má tu vadu, že to bude neskutečně žrát baterky :o Já používám SE K750i spolu s nokiáckym modulem LD-3W a nemůžu si stěžovat. Navíc, teď už je i LD-4W a ta je ještě lepší - malinkatá, větší citlivost atd., nicméně i ta 3W bohatě stačí. No a s HG to podporuje, co víc si přát? :D
  • 0

#66 Wanda - CacheCat TEAM

Wanda - CacheCat TEAM

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 20:28

ad CathalCZ: Sony Ericsson K550i si s HandyGeocachingem rozumí. Ozkoušeno :)
  • 0

#67 CathalCZ

CathalCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 20:31

No já se spíše přikláním ke koupi těch sluchátek ale právě nevím jak by si právě ony s Handy Geocaching rozuměly a jestli by to bylo to pravé na tuhle hru....
  • 0
Závislost na Geocachingu je nevyřešenou chybou v matrixu

#68 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 21:23

Nejlépe zeptat se na podporu přímo Destila. Ale předem ti asi řeknu jeho odpověď:
Nemám to vyzkoušeno a ani nikdo z uživatelů to ještě nezkoušel. ;)
Mimochodem, seznam podporovaných modulů najdeš zde
  • 0

#69 CathalCZ

CathalCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 22:41

Mám z toho úplné dilema:) a co teda ten Evolve GoTraxx?? neposlal by mě s ním můj mobil do háje?
  • 0
Závislost na Geocachingu je nevyřešenou chybou v matrixu

#70 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2008 - 23:30

Já předpokládám, že ne. Podle mě mezi K550i a K750i není zas tak velký rozdíl a tady píšou, že K750ku s tímhle modulem testovali...
  • 0

#71 CathalCZ

CathalCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2008 - 10:22

Já se právě ptal jednoho prodavače přes ty navigace a on mi řekl že bez mobilu s operačním systémem to nepujde ale tady už jsem taky někde četl že to jde a když to bylo zkoušené i s K750i tak si to asi koupím...
  • 0
Závislost na Geocachingu je nevyřešenou chybou v matrixu

#72 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2008 - 10:34

CathalCZ napsal/a:
Já se právě ptal jednoho prodavače přes ty navigace a on mi řekl že bez mobilu s operačním systémem to nepujde


To je hovadina. On měl asi na mysli, že potřebuješ aplikaci, která s tím modulem bude komunikovat a zřejmě si nedokázal představit, že by to zvládla i javová aplikace :D Tam jde prostě o to, aby nedělalo problémy modrozubový spojení, o nic víc ;)
Víš co? Možná ale abys měl klidný spánek, podívej se na stránkách HG, co tam ve fóru lidi píšou - často tam bylo něco ve stylu: Vyzkoušeno na K750i s modulem LD-3W a HG na tom běhá bez problémů...
  • 0

#73 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2008 - 10:36

Pokud ten mobil zvládá bluetooth, a javové aplikace k němu mají přístup, tak by snad neměl být žádný problém. Rozhodně by nemělo záviset na operačním systému... javových prográmků, dokonce i mapových je spoustu. Já takhle provozuju iTraxx a W810i, ale pro jistotu se ještě mrkni po jiných fórech, jestli někdo nemá přímo tuto kombinaci.
  • 0

#74 CathalCZ

CathalCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2008 - 11:13

Takže v tom případě by to mělo běhat bez problémů. Javové aplikace přístup k bluetooth mají (fungoval mi java bluetooth chat) takže děkuji za pomoc a rady.Kdyby mě ještě něco napadlo tak sem napíšu;)
  • 0
Závislost na Geocachingu je nevyřešenou chybou v matrixu

#75 jeleniste

jeleniste

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2008 - 8:55

A jakej je teda minimální požadavek na telefen, aby to s ním fungovalo, jinými slovy, kdybych si kupoval i telefon, jakej nejlacinější by mi stačil, aby na něm běhal handy geocaching a šel spojit s modulem? Jinak telefon používam jen na telefonování, takže nesmysly jako je fotoaparát a tak neoceňuju.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama