Přejít na obsah


Fotka

Jak být ÚSPĚŠNÝ ve FTF


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
47 odpovědí na toto téma

#1 Dawit

Dawit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2007 - 15:36

Někteří čtenáři si už všimli že si budu kupovat GPSku rasp. PDAčko a tak bych rád ještě vyešil jeden problém.. Je to věc která mě celkem láká a rád bych zkusil zabojovat o prvenství v nalezení nově založ.kešky Problém je v tom že nevim jakým způsobem toho docílit.. zaslechl jsem (přečetl v dizkuzy :) )že se dají posílat souřadnice na mobil... ale nevim ani jak a ani o dalších způsobech.. Můžete poradit?
  • 0

#2 saiprs

saiprs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2007 - 15:57

Nato je odbornik StanleyCZ,jak se tedy u nas objevi nova kes,ma FTF vetsinou on.Zkus kontaktovat primo jeho treba ti poradi;)
  • 0
Saiprs-Pod vlivem GPS

Fotogalerie

Trojice

Na brdecku


#3 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2007 - 19:38

Na lov FTF je prakticky nutnost Premium membership. A potom je dobry zrici se alkoholu, vubec nespat a mit stale plnou nadrz :D :D :D Ahoj Midlane ;) :P
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#4 Kocourvbotach

Kocourvbotach

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2007 - 19:41

Colonel74 napsal/a:
Na lov FTF je prakticky nutnost Premium membership. A potom je dobry zrici se alkoholu, vubec nespat a mit stale plnou nadrz :D :D :D Ahoj Midlane ;) :P


Zcela přesná definice :-D

A pro ty co nejsou PM - nastavit si do oblíbených mapu svého okolí z GC.com a často navštěvovat a refreshovat... třeab i pětkrát do minuty :-D
  • 0
www.filmovamista.cz/projekt/geocaching
série Filmová místa. Pomozte nám najít zajímavá místa natáčení

#5 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2007 - 20:03

A nesmite byt do 50km od prahy, tady ma totiz monopol PaBa. Soutezit proti nemu nema cenu. Viz. nove cache v okoli mych home coordinates.
  • 0

#6 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2007 - 21:07

Chceš FTF? GC17WB6 :D:D
  • 0
Kolo jede

#7 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2007 - 21:11

Vezmi GPSku a vyraz do Zitavy. Tam ceka nekolik cache na FTF uz vic nez mesic. :D:D
  • 0

#8 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2007 - 22:04

Trpělivost i FTF přináší neboli dočkej času jako kačer FTFka
  • 0
Sylvia999

#9 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2007 - 11:32

Colonel74 napsal/a:
Na lov FTF je prakticky nutnost Premium membership. A potom je dobry zrici se alkoholu, vubec nespat a mit stale plnou nadrz :D :D :D


Neco na tom bude, ale jak vyresit problem s alkoholem vi nejlip H+ (GC17H92)


seedcorp napsal/a:
A nesmite byt do 50km od prahy, tady ma totiz monopol PaBa. Soutezit proti nemu nema cenu. Viz. nove cache v okoli mych home coordinates.


Ano je to tezky souper, ale nekdy to vyjde. Ale to mate tezky, kdyz ma dost casu a v Praze mel pred 14-ti dny jen 3 nenalezene kese, tak chapu, ze se tesi na kazdou novou :)). Kdyz se k tomu prida rychla hlava i vuz, tak je z toho hnedle pres 150 FTF :)))
  • 0

#10 StanleyCZ

StanleyCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2007 - 22:13

Kdyz uz jsem byl jmenovan, tak skutecne pouzivam posilani sms na mobil. Mam PM a tam se da nastavit posilani emailu o novych keskach a to mam presmerovane na mobilni email. Tady u nas je to zatim celkem sranda takze FTF nebyva problem. Uz se me to povedlo i v Brne vyfouknout to tamnim FTFkarum a to pak z toho mam skutecnou radost ;-) Dal to radsi ani nebudu komentovat, protoze kazdej tu honbu za FTF bere trochu jinak...
  • 0

#11 Asek

Asek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2007 - 6:33

CykloDav napsal/a:
Chceš FTF? GC17WB6 :D:D

anebo GCQ8NK - je to sice trochu z ruky, ale už čeká přes dva roky...
  • 0

#12 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2007 - 11:45

Ja stejne myslim, ze nejlepsi jsou skupinovy odlovy - viz. nedavne FTF na Hradubicke (GC18053), tam byla spoluprace primo podminkou. A jinak co se tyce tech tri podminek - PMko je zaklad, ale ridic i vozidlo se obcas da sehnat, jen clovek musi vedet, kde hledat... :D
  • 0

#13 Dawit

Dawit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2007 - 16:53

Na lov FTF je prakticky nutnost Premium membership


Tohle jsem chtěl vědět...můžete mi o tom říct víc? co to je? kolik to stojí? kde to nastavim a tak?
  • 0

#14 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2007 - 17:29

Myslim, ze vetsinu Tvych otazek zodpovi zdejsi wikipedie, zacni tam. Mozna tam najdes i odpovedi na otazky, ktere Te zatim ani nenapadly.
  • 0

#15 Dawit

Dawit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2007 - 17:14

Jo ale je dobrý se spíše zeptat lidí z praxe než příruček ;)
  • 0

#16 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2007 - 17:51

Dawit napsal/a:
Jo ale je dobrý se spíše zeptat lidí z praxe než příruček ;)


no jenze tu wiki prave tvori lidi s praxi, kteri zde nechteji 274krat za rok odpovidat na stejnou otazku znovu a znovu ;) to neni zadna prirucka centralne vydavana groundspeakem :D
  • 0

#17 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2007 - 17:59

Příručky píšou lidi z praxí víc než dostačující, takže je lepší se ptát až po přečtení wiki. Jinak hrozí že by se ve fóru opakovaly furt stejné věci a ti pokročilejší by ho znuděni přestali číst a se složitějším problémem by pak už neměl kdo poradit.
  • 0

#18 Dawit

Dawit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2007 - 18:13

JJ tak díkes za upozornění..jdu pročíst Wiki ;)
  • 0

#19 Dawit

Dawit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2007 - 18:20

Ale tuhle diskuzy jsem stejně rozjel kvuli něčemu jinýmu a to ti Wiki nepoví ;)
  • 0

#20 R-A-von-B

R-A-von-B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2007 - 23:45

Kdysi jsem si udělal skriptík, který mi každou 1/2 hodinu (a v reviewerském primetimu každou 1/4 hodinu) kontroloval kešky v okolí mého domu a když našel novou, poslal mi smsku. Pořizovat si kvůli tomu PM bylo pod mou informatickou stavovskou čest. No a jinak ti doporučuji 1. Odstěhovat se z Prahy, ideálně do města s 10000-40000 obyvateli. 2. Naučit se ponocovat - po 22 večer už ftfková konkurence slábne. Žádné výmluvy typu "zítra vstávám v šest"! 3. Zaměřit se na keše s obtížností alespoň 4. Ty v Praze občas vydrží i do zítřejšího rána. 3. Pořídit si kolo, pak tě nemají šanci předběhnout ani geovejfukáři. Last but not least 4.: Pronést slavnostní přísahu, že svůj čas keškám věnovati budeš a žádný low priority event (škola, práce, sex, svatba, úmrtí atd.) ti v tom nezabrání. Doporučuji nepodceňovat, já to bohužel neodpřisáhl a tak už rok žádnou ftfku nemám.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama