Přejít na obsah


Fotka

Jak být ÚSPĚŠNÝ ve FTF


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
47 odpovědí na toto téma

#41 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 16:13

jimmyjames napsal/a:
Vážně? Kolik asi tak lidí může mít zaplacené PM? Jakoupak to asi může dát ve výsledku sumu, hm?

Kde se tu prosímtě čílím, že nemám notifikace?! Kde žebrám o skriptík? Padla tu zmínka o skriptu, tak jsem se slušně zeptal, jestli by mi ho mohl poskytnout. Přitom jsem také nabídl, že to budu poskytovat i dalším lidem (zdarma).
Pro mne to není životně důležité... Nejsem lovec FTFek.


Základní problém se stahováním dat automatizovaným scriptem je v tom, že každý, kdo si vytváří účet na GC.COM odklikává souhlas s pravidly, která takovéto chování zakazují.

Takže pokud někteří hodlají zavádět další pravidla pro okolí, měli by nejdříve dodržovat ta pravidla, se kterými odklikli souhlas.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#42 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 16:27

No to samozřejmě podmínkou neni, já ho taky nemám, ale tys tu před chvílí nadával, jak se ti nelíbí, že kvůli notifikacím nových cachí, které by vyhovovaly "Terms of use" a nezatěžovaly zbytečně server, si musíš platit PM a že se ti zdá drahé a že je principiálně blbost, že je tak drahé (nebo tak jsem to "jde mi o princip" pochopil) a předtím se ti zas nelíbilo, že revieweři ve svém volném čase navíc nekontrolují listingy každé cache na pravopisné chyby a zajímavost.
Hele sorry neber to osobně, ale na to, že jsi se tu zjevil asi před měsícem, vyznívají některé tvé požadavky dost radikálně a útočně. Nediv se proto odezvám na ně.
  • 0

#43 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 17:14

jimmyjames napsal/a:



no tak skrysotlac by si samozrejme pouzivat nemel, vzdyt jsi to slibil :)
stiznost, ze notifikace nechodi na sms nechapu - mam zadanou schranku na t-zones a odtamtud jde sms. vetsina ostatnich to podle operatora dela podobne.
  • 0

#44 jimmyjames

jimmyjames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 17:39

alkes napsal/a:
...ale tys tu před chvílí nadával, jak se ti nelíbí, že kvůli notifikacím nových cachí, které by vyhovovaly "Terms of use" a nezatěžovaly zbytečně server, si musíš platit PM...

A kde jsem nadával na to, že za notifikace musím platit? Jinak podmínky "Terms of use" jsem tu ani jednou nezmínil... Já se jen zeptal, zda by mi mohl být poskytnut zmíněný skript. Na to mi "les-coccinelles" rejpavě odepsal, že si mám koupit PM. Tak jsem mu odpověděl, z jakých důvodů PM nechci. Avšak ani jednou jsem se nezmínil o tom, že bych chtěl notifikace od GC.com...

Co se týče diskuze za zvýšení kvality listingů, tak k tomu už se vyjadřovat nebudu. Já jsem jen vyjádřil svůj názor a ten dále obhajoval. Nikdy jsem nenapsal nic proti reviewrům, že bych nebyl spokojen s jejich prací! Jen jsem navrhoval, aby kontrolovali i toto.

Jaké požadavky? Já ti nikomu nic nenařizuju! Chtít po někom, aby psal správně česky, není žádné vnucování ani omezování svobody. Požádat někoho o poskytnutí skriptu, o kterém se zmiňoval, není žádný "radikální požadavek". Ostatná je pouze vyjádření mého názoru, o kterém tu pak diskutujem. Nikoho tu nežádám o to, aby bylo PM levnější apod. S tím bych šel jinam, ne sem.
  • 0

#45 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 17:42

Myslim, že se vzájemně míjíme myšlenkama, tak tu debatu asi bude lepší ukončit, nebo nechat někdy někam k pivu. :)
  • 0

#46 Dawit

Dawit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 17:51

jj moje diskuze se už dostala trošku jinam než jsem chtěl... takže poprosil bych o uzamčení a kdo chcete tohle téma řešit založte si pro to novou diskuzi...;) každopádně za věcný odpovědi k tématu děkuju B)
  • 0

#47 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 17:58

Měl bys mít možnost zamknout to sám, jakožto autor vlákna... úplně dole nalevo od tlačítka "new reply". Omlouvám se za přispění k off topicu.
  • 0

#48 jimmyjames

jimmyjames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 18:11

alkes napsal/a:
Myslim, že se vzájemně míjíme myšlenkama, tak tu debatu asi bude lepší ukončit, nebo nechat někdy někam k pivu. :)

Dobrá, souhlasím. Pozvánky na pivo přijímám (ale jen černé, světlé nerad :D ) a určitě nebudu chybět na žádném eventu, pokud mi v tom nezabrání vážné důvody :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama