Přejít na obsah


Fotka

Prodam BT GPS - Fortuna Clip on


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2005 - 20:32

Pokud někdo má PDA s BT, tak pro něj mám na prodej zánovní GPS za symbolickou cenu dohodou. Koupil jsem nakonec Garmin 10 i s mapami, takže tenhle Vánoční dárek předám dál. Podrobnosti na http://www.gpsweb.cz/fortuna/ .

  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2005 - 23:33

Pokud někdo má PDA s BT, tak pro něj mám na prodej zánovní GPS za symbolickou cenu dohodou. Koupil jsem nakonec Garmin 10 i s mapami, takže tenhle Vánoční dárek předám dál. Podrobnosti na http://www.gpsweb.cz/fortuna/ .

Co je to symbolicka cena ? Ja bych mel docela zajem. Moje fortuna uz je druhy mesic v reklamaci a je mi bez ni smutno (bez PDA s GPS se mi uz spatne jezdi), tak proc neporidit treti GPS do rodiny za symbolickou cenu ? :o)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2005 - 11:03

Pokud někdo má PDA s BT, tak pro něj mám na prodej zánovní GPS za symbolickou cenu dohodou. Koupil jsem nakonec Garmin 10 i s mapami, takže tenhle Vánoční dárek předám dál. Podrobnosti na http://www.gpsweb.cz/fortuna/ .

Kolik si představuješ?
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2005 - 16:24

Co je to symbolicka cena ? Ja bych mel docela zajem. Moje fortuna uz je druhy mesic v reklamaci a je mi bez ni smutno (bez PDA s GPS se mi uz spatne jezdi), tak proc neporidit treti GPS do rodiny za symbolickou cenu ? :o)

No nová stojí 6, tak za 3,5? Byla 2x venku ... .
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2005 - 18:41

Moje fortuna uz je druhy mesic v reklamaci a je mi bez ni smutno

V CR? Pokud ano tak maj povinnost ti dat novou, pokud to do mesice neopravi nebo neprohlasi za tebou zpusobenou chybu... !
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2005 - 21:55

V CR? Pokud ano tak maj povinnost ti dat novou, pokud to do mesice neopravi nebo neprohlasi za tebou zpusobenou chybu... !

To nemusí platit vždy, pokud to koupíš jako firma, tak platí obchodní zákonník a může to být upraveno rozdílně od zákona na ochranu spotřebitele.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2005 - 15:18

To nemusí platit vždy, pokud to koupíš jako firma, tak platí obchodní zákonník a může to být upraveno rozdílně od zákona na ochranu spotřebitele.

Bylo to koupeno v Nemecku (primo u Evropskeho zastoupeni Fortuny), samozrejme na obchodni firmu. Dodavatel pokryva nejprve tamejsi reklamacni poptavky a teprve pak dojde na zahranicni odberatele (navic jsme brali jen 5 ks, tak pro ne nejsme zadny "zakaznik"), zajimaji je az odbery v desitkach kusu. Ale z tech 5ks se stejnym zpusobem rozbily dve zaroven. Proto jsem poridil Garmina GPSMAP60C a uz me ten cas reklamace tolik netrapi :) Ale autonavigace PDA+Fortuna versus GPSMAP60C se co do prehlednosti (ani rychlosti prekleslovani) neda srovnavat.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama