Přejít na obsah


Fotka

groundpeak spustil wherigo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
157 odpovědí na toto téma

#41 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2008 - 19:35

Tak to už se těším na cartridge. :):):)
  • 0

#42 chipoliny

chipoliny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2008 - 20:52

Těžko spekulovat, ale já si myslím, že system tvorby cartridge se dřív nebo později (spíš dřív ;) ) zjednoduší. Prostě bude muset:-) Každopádně vlákno a diskuzi o tvorbě cart. bych uvítal.
  • 0
www.chipoliny.blogspot.com
podívejte se na geoprojekt K pramenům
http://chipoliny.blo.../k-pramenm.html

#43 hrafnain

hrafnain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2008 - 21:02

Venca68 uz to tu vsechno rekl, co dodat. Jednoduche to nebylo pro me coby lamera, po vcerejsi instalaci builderu a prvnich dost silenych pokusech jsem dneska lehce modifikoval cartridge, ktera vznikne pouzitim toho wizarda (zmena souradnic, "preklad", grafika), aspon trosku clovek ziska predstavu, jak to funguje :) Pro dostatecne nadseneho a erudovaneho jednotlivce by to zase az takovy problem byt nemel, to spis ja jsem se tim prokousaval coby zacatecnik. Samozrejme tymova prace muze byt vyhodou, vic hlav vic vi a vymysli vic silenosti ;) 2 olivin > Nejakej manual asi tezko zplodim, ale nejvic stejne napovi uz vytvoreny .lua soubor - muzu sem zitra hodit ten nas pokus (ted pisu z inet kavarny)
  • 0

#44 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2008 - 21:08

hrafnain napsal/a:
Venca68 uz to tu vsechno rekl, co dodat. Jednoduche to nebylo pro me coby lamera, po vcerejsi instalaci builderu a prvnich dost silenych pokusech jsem dneska lehce modifikoval cartridge, ktera vznikne pouzitim toho wizarda (zmena souradnic, "preklad", grafika), aspon trosku clovek ziska predstavu, jak to funguje :)
Pro dostatecne nadseneho a erudovaneho jednotlivce by to zase az takovy problem byt nemel, to spis ja jsem se tim prokousaval coby zacatecnik. Samozrejme tymova prace muze byt vyhodou, vic hlav vic vi a vymysli vic silenosti ;)

2 olivin > Nejakej manual asi tezko zplodim, ale nejvic stejne napovi uz vytvoreny .lua soubor - muzu sem zitra hodit ten nas pokus (ted pisu z inet kavarny)

Za ten pokus bych byl vděčný. Klidně můžeš i na mail. Dík
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#45 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2008 - 10:09

Pro zájemce o pokusnou cartridge - link zde:
http://www.gc-plzen....=1190#post_1190
  • 0

#46 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2008 - 15:46

Lze si prohlídnout nějakou demo cartrige na PC? Vidím to jako výbornou odnož geocachingu.
  • 0

#47 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2008 - 17:53

Venca68 napsal/a:
Pro zájemce o pokusnou cartridge - link zde:
http://www.gc-plzen....=1190#post_1190

Díky moc...
Mimochodem, hezké stránky, plzeňáci...
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#48 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2008 - 18:02

Mimochodem, díky moc za pochvalu, Olivíne... :):):)
  • 0

#49 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2008 - 18:23

Venca68 napsal/a:
Mimochodem, díky moc za pochvalu, Olivíne... :):):)

Moc se nesměj, ušil sis na sebe bič, potřebuji totiž poradit. Asi máme různě nastavené jednotky, či co... Prostě mi to hlásí chybu. Zasílám obrázek hlášky, jestli můžeš poraditi... ;) Díkes
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#50 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2008 - 18:26

Obrázek se nezobrazí :( To je dneska den, jdu na squash a pokusím se později.

Tady je odkaz chyba_Wherigo.jpg
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#51 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2008 - 22:26

Plzeňáci na to přišli. Musíš nastavit Anglické národní prostředí. České desetiné čárky a další značky dělaj neplechu. Pak to funguje dobře. Dokonce si tam mužeš pustit staženou cartrige v PC a virtualně chodit s panáčkem po mapě. Je to pěkný. B)
  • 0

#52 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2008 - 22:45

Vancosi napsal/a:
Plzeňáci na to přišli. Musíš nastavit Anglické národní prostředí. České desetiné čárky a další značky dělaj neplechu. Pak to funguje dobře. Dokonce si tam mužeš pustit staženou cartrige v PC a virtualně chodit s panáčkem po mapě. Je to pěkný. B)

Tak už mě to chodí. V té Plzni mají chytré hlavy, že by to bylo tím pivem? ;) Nebo Hurvínkem? Každopádne si tam na jaře jedu zalovit...
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#53 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2008 - 15:51

Tak jsem si s buildem chvilku hrál. Musím říci, že to není příliš intuitivní záležitost. Udělat pěknou cartrige nebude vůbec jednoduché. Snad proto jich je momentálně tak málo. Možná to jsou dětské nemoci, které časem zmizí a wherIGo bude použitelnější. Možná časem někdo stvoří návod v Češtině :-)
  • 0

#54 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2008 - 20:18

Plzeňáci na to nepřišli sami, ale na fóru GroudSpeaku to nalezli po chvíli pátrání... Zjistil to nějaký Holanďan, taky tam chudáci použivají desetinné čárky... ;) Hernajs, jak to, že mi dnes vůbec nechodí upozorňování na nové příspěvky v tomto vláknu... :| Njn, hlavně, že to sem někdo napsal, když já už tak zaspal dobu. :) Díky. :)
  • 0

#55 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 17:18

na strankach se objevily druhe verze builderu a playeru. doufam, ze to bude podarenejsi, nez predchozi. :| prvni player jsem vubec nerozchodil.
  • 0

#56 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 19:14

Už jsem novou verzi nainstaloval a zatím proti předchozí verzi nevidím rozdíl. Je to pořád stejně složité :-)
  • 0

#57 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 19:59

Já mám teď úplně vybité PDA, takže musím zůstat na kabelu, ale už se mi automaticky nevypíná detekce GPS satelitů. Je tedy možné, že klient už venku chytí polohu a pojede. Zkusím zítra.
  • 0

#58 chipoliny

chipoliny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 20:49

Chtěl bych poprosit někoho fundovaného, zda by nezveřejnil stručný návod na tvoření cartridge. Lehce jsem se tomu věnoval, ale narazil jsem na problém s tvořením zón. Tajně doufám, že se čeští nadšení geocacheři do toho pustí, ale kupodivu ticho po pěšině. :(
  • 0
www.chipoliny.blogspot.com
podívejte se na geoprojekt K pramenům
http://chipoliny.blo.../k-pramenm.html

#59 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 22:37

chipoliny napsal/a:
Chtěl bych poprosit někoho fundovaného, zda by nezveřejnil stručný návod na tvoření cartridge. Lehce jsem se tomu věnoval, ale narazil jsem na problém s tvořením zón. Tajně doufám, že se čeští nadšení geocacheři do toho pustí, ale kupodivu ticho po pěšině. :(


Také bych uvítal návod na build. On totiž není žádný součástí instalace buildu ani v Angličtině. Na internetu jsem také nenašel nějaký ucelený návod.
Ono se zatím nenašlo příliš nadčenců ani na světě, ty cartige opravdu nepříbývaj nijak závratným tempem a většina z těch co přibyly, mě připadají jako pouhé pokusy.
  • 0

#60 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 23:20

Vznesl jsem dotaz na oficiálním foru, zda se přemýšlí o platformě WhereiGo pro mobilní aplikace v operačních systému Symbian nebo jako Java aplikace.
Jestli jsem to dobře přeložil, tak mě odpověděli, že zatím se na ničem takovém nepracuje.
Celý text odpovědi:

There's nothing "in the works" at the moment for either Symbian or Java though we have looked (and continue to look at) both OS'es. Since the Lua engine is not ported to Java we'd have to look hard at trying to find a way to implement it - whether via a wrapper or rewrite of the engine. We do want to make sure that our core technologies are rock solid before porting the code elsewhere.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama