Přejít na obsah


Fotka

Garmin Colorado


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1072 odpovědí na toto téma

#1 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2008 - 13:58

tak prvni ebay nabidka je na svete
http://cgi.ebay.com/...tem310013483093

cena je vzhledem k vubec prvni zverejnene nabidce velmi solidni, navic prodejce nabizi free shipping po statech - shipping po statech u podobnych zarizeni zacina nekde na $15USD, takze hola cena za gipinu je nekde na $460-470USD, coz je rozhodne zajimava cena.

ale myslim, ze behem mesice bude 300 k mani tak za $450USD
  • 0

#2 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2008 - 14:14

Přidávám svůj nález prodejce:
http://www.tigergps....olorado300.html Ještě předevčírem tam ale byla cena $449.90. Dnes už $499.90.
  • 0

#3 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2008 - 14:56

Pěkná GPS a už se na ní těším, ale ještě počkám, určitě budou vychytávat firmware.
  • 0
Galdra

#4 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2008 - 16:09

tak kto prvy presvedci geomanzelky, ze je to nieco, co je zivotnou nutnostou? Moj tip - Dorki :D
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#5 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2008 - 16:26

Saman napsal/a:
tak kto prvy presvedci geomanzelky, ze je to nieco, co je zivotnou nutnostou? Moj tip - Dorki :D


muj tip: ja - uz jsem to doma oznamil :D

michal je zalubeny do sve 60ky :). a krome toho preci jen to vypada, ze duvod prechodu z 60csx na colorado neni moc padny. kdezto z Legenda C bez karty, to uz je povinnost :D
  • 0

#6 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2008 - 16:55

Jen pro vetsi motivaci. Znamy dela v Picodasu a prvni tuzemske by se mely objevit v unoru. Soucasne mapy by v tom mely jit. GPS si sama podle vrstevnic vytvori 3D obraz i napr ze soucasne TOPO 1.2, aspon tak to rikal :D:D:D Ja vim jedno nesmim si ji pujcit. Minule jsem si pujcil na tyden 60CSx a kdyz jsem ji sel vratit uz jsem mel vlastni :D
  • 0

#7 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2008 - 18:41

Dain & Olik napsal/a:
michal je zalubeny do sve 60ky :). a krome toho preci jen to vypada, ze duvod prechodu z 60csx na colorado neni moc padny. kdezto z Legenda C bez karty, to uz je povinnost :D

Je,
do Colorada můžeš nahrát plnohodnotný listing z PQ, což je taky docela technologický skok a hlavně ti to ulehčuje mnoho práce - všechno jde do jednoho zařízení jak to známe z PDA...
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#8 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2008 - 19:12

hmm, vypadá to slibně, ještě štěstí že po ztrátě visty cx jsem vyčkával na letošek, a lovil s vypůjčenou 60csx(ještě štěstí že si ji otec pořídil :-)), ještě cena aby byla přijatelná a mám o čem uvažovat
  • 0

#9 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2008 - 19:15

Czecho Cowboy napsal/a:

Dain & Olik napsal/a:
michal je zalubeny do sve 60ky :). a krome toho preci jen to vypada, ze duvod prechodu z 60csx na colorado neni moc padny. kdezto z Legenda C bez karty, to uz je povinnost :D

Je,
do Colorada můžeš nahrát plnohodnotný listing z PQ, což je taky docela technologický skok a hlavně ti to ulehčuje mnoho práce - všechno jde do jednoho zařízení jak to známe z PDA...

nesu hlupy, to vim taky :) ale vzhledem k tomu, ze zas tak casto listing bezprostredne nepotrebujes - pokud ano na multinu, tak stejne potrebujes si psat a pocitat bud na papire (vytistenem listingu) nebo v pda - tak za mnou tipovanych 16000 kc ( pripadne neco pres deset ze statu) prestup z dokonale 60csx neni na programu dne ;)
  • 0

#10 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2008 - 19:23

Tak já jsem už doma taky připravoval Aničku, aby se šla podívat na novou GPS od Garminu, kterou určitě brzy budeme potřebovat :)
  • 0

#11 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2008 - 19:55

Pořád tajně doufám, že budou pořádné mapy k Magellanu a dovezu si Triton. A když ne, tak pořídím Colorado a opět budu čekat na mapy pro Magellan :( Protože, kdo lovil s Magellanem, těžko si zvykne na něco jiného...
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#12 pavel52

pavel52

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2008 - 7:34

Našel jsem něco málo informací o Garmin Colorado na serveru Navigovat.cz:
http://navigovat.mob....asp?ARI=113658
  • 0

#13 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2008 - 8:05

Na http://mobil.idnes.c...49_navigace_kor píšou o necelých 16.000 Kč. Jestli si to redaktor nevymyslel a je to ofi informace od dovozce, tak myslím není na co čekat a koupím rovnou do 500 USD. Kdyby někdo organizoval větší nákup ze států za účelem levnější dopravy, rád se přidám.
  • 0

#14 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2008 - 8:20

No s tou cenou v Čechách nevím... 60CSx stojí ve státech 300doláčů, což je nějakých 5300 Kč, tady se prodává EU verze za cca 14000, US verze, která má jenom přehraný firmware na český za 10000, čili zhruba x2-x2,5, pokud Colorado vypouští za 500 doláčů, tak mi to vychází, že EU verze bude těžko pod 20000. Toť moje prostá matematická úvaha. Ale obchodníci můžou mile překvapit a koneckonců si to, jak se tu píše, můžeme koupit sami za těch necelých 9 s USA, že? Já teda zatim PDAčko měnit nehodlám :-)
  • 0

#15 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2008 - 19:25

Bude stát do šestnácti tisíc, to je informace od distributora.
  • 0

#16 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2008 - 19:42

marekl napsal/a:
Bude stát do šestnácti tisíc, to je informace od distributora.


U.S. retail price 499 USD x 17,512 CZK/USD = 8738,50 Kč

Jestli bude v krajích českých stát Kč 15.999,-, tak to asi poletí každá gépéeska na Ruzyň v sólo sedačce v business class. Anebo, že by tam za ty peníze kromě evropské base mapy přidali i routovatelnou mapu světa? B)
  • 0

#17 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2008 - 20:08

To by mě zajímalo jestli cenu pro nás vymysleli u Garminu nebo si ji stanovuje český distributor. A taky jestli to bude podobně v celé Evropě. V každém případě by to chtělo aby někdo začal pořádně dovážet GPS Magellan a DeLorme. Konkurenci, kterou maj ve státech, i tu na ně!
  • 0

#18 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2008 - 20:26

Teda DanDro, kde bereš 17,512? Dnešní kurs střed dle ČNB je 17,633...Nebo ty máš k dispozici vždycky kurs na zítřek? To bych se přihlásil k tobě do maillistu :P a stanu se spekulantem s měnou B) To mysakf: cenu stanovují jednoduše - dokud se najdou lidi, co to koupí za trojnásobek, tak by byli hloupí, kdyby to za něj neprodávali... A s Magellanem to neni tak jednoduchý s podporou map, aspoň co zaznělo tady na fóru, Garminí mapy jsou zřejmě dál...
  • 0

#19 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2008 - 20:49

marekl napsal/a:
Bude stát do šestnácti tisíc, to je informace od distributora.


no tak to jsem to celkem trefil. ze bych to zkusil v tipsportu, jestli to pujde i v jinem oboru ;)

numira: on asi dandra nebere kurz pro nas, obycejne smrtelniky
  • 0

#20 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2008 - 20:51

Dandra: Tak si srovnej, kolik dřív stály GPSMap. U nás sedmáct tisíc, dovoz z USA včetně dopravy a s dokoupením Topo Czech jen kousek přes deset tisíc.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama