Přejít na obsah


Fotka

Garmin Colorado


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1072 odpovědí na toto téma

#1041 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2010 - 21:29

Chci se zeptat, kolikatku kartu sezere colorado 300 aniz by se to zpomalovalo atd? Pripadne jestli je lepsi mit SD kartu nebo micro SD s adapterem?
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#1042 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2010 - 7:37

polerok napsal/a:
Chci se zeptat, kolikatku kartu sezere colorado 300 aniz by se to zpomalovalo atd?

Pripadne jestli je lepsi mit SD kartu nebo micro SD s adapterem?

Ted tam mam Micro SD HC 8G Kingston v adapteru. O nejakem zpomaleni nevim. Spis to naopak zrychlilo, protoze hlavne ta karta ma rychlejsi cteni a zapis nez ta prastara co jsem tam mel predtim.
  • 0

#1043 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 18:28

Chci se zeptat, jak sparvne nahrat gpx do colorada? normalne rozbalim PQ, nahraju ho do slozky GPX - mimochodem na co je tam slozka current? - a objevi se nenalezeny zadne vysledky :( Diky za pomoc....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#1044 focus3ccd

focus3ccd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2010 - 12:21

current.gpx je aktualne zaznamenavany tracklog. Co sa tyka gpx do garminu, tak cez mapsource, tam si zadas aj nazov gpx ktore importujes do garmina.
  • 0

#1045 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2010 - 18:15

polerok napsal/a:
Chci se zeptat, jak sparvne nahrat gpx do colorada? normalne rozbalim PQ, nahraju ho do slozky GPX - mimochodem na co je tam slozka current? - a objevi se nenalezeny zadne vysledky :( Diky za pomoc....


Rozbaleny soubor gpx nakopirovat do slozky gpx a musi to tam byt, CO je pripojene k PC jako dalsi disk.Ale asi uz jsi to vyresil pred odpovedi.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#1046 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2010 - 18:32

1gato1 napsal/a:

polerok napsal/a:
Chci se zeptat, jak sparvne nahrat gpx do colorada? normalne rozbalim PQ, nahraju ho do slozky GPX - mimochodem na co je tam slozka current? - a objevi se nenalezeny zadne vysledky :( Diky za pomoc....


Rozbaleny soubor gpx nakopirovat do slozky gpx a musi to tam byt, CO je pripojene k PC jako dalsi disk.Ale asi uz jsi to vyresil pred odpovedi.


Tak tvoje metoda funguje jenom nekdy... 5x takhle nahraju a zobrazi se jenom tak cca 2x .... NEkde bude asi chybka :(
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#1047 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2010 - 18:36

polerok napsal/a:

1gato1 napsal/a:

polerok napsal/a:
Chci se zeptat, jak sparvne nahrat gpx do colorada? normalne rozbalim PQ, nahraju ho do slozky GPX - mimochodem na co je tam slozka current? - a objevi se nenalezeny zadne vysledky :( Diky za pomoc....


Rozbaleny soubor gpx nakopirovat do slozky gpx a musi to tam byt, CO je pripojene k PC jako dalsi disk.Ale asi uz jsi to vyresil pred odpovedi.


Tak tvoje metoda funguje jenom nekdy... 5x takhle nahraju a zobrazi se jenom tak cca 2x .... NEkde bude asi chybka :(


Zalezi asi take jaky tam mas FW. Zkus pred nakopirovanim novych gpx odstranit stare. Melo by to chodit.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#1048 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2010 - 18:46

FW ten nejnovejsi. Pred nakopirovanim jsem vsechno vyhodil, nahodil tam original GPX. NIC. Vyhodil a dal original GPX mysterek. OK. Vyhodil a dal znovu original GPX co tam byly predtim. NIC. Projel jsem to v GSAKu a exportnul. OK.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#1049 zdudu

zdudu

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 8:35

Urcite to je firmwarem. Do nahrani 3.4 GPS slapala jak hodinky, ale ted mam uplne stejnej problem a ani beta 3.42 nepomohla. GPS se zasekava pri startu na loading maps a obcas hlasi, ze zadne gpx tam nejsou.
  • 0

#1050 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 8:59

zdudu napsal/a:
Urcite to je firmwarem. Do nahrani 3.4 GPS slapala jak hodinky, ale ted mam uplne stejnej problem a ani beta 3.42 nepomohla. GPS se zasekava pri startu na loading maps a obcas hlasi, ze zadne gpx tam nejsou.


Ano, ten problem se seknutim se objevuje taky....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#1051 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 18:05

polerok napsal/a:

zdudu napsal/a:
Urcite to je firmwarem. Do nahrani 3.4 GPS slapala jak hodinky, ale ted mam uplne stejnej problem a ani beta 3.42 nepomohla. GPS se zasekava pri startu na loading maps a obcas hlasi, ze zadne gpx tam nejsou.


Ano, ten problem se seknutim se objevuje taky....


Take se mi to stavalo pri fw 3.4.mozna i o neco nizsim. Vratil jsem se na fw 3.0, ten makal dobre a od te doby vse OK, GPX,v aute i pesky.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#1052 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2010 - 15:18

Navod a link na stazeni bys prosim nemel?
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#1053 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2010 - 21:47

Ted jsem prisel z eventu konzert s HOP TROP, vynasnazim se poslat zitra.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#1054 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2010 - 21:49

1gato1 napsal/a:
Ted jsem prisel z eventu konzert s HOP TROP, vynasnazim se poslat zitra.


V poho, staci po vikendu, "za chvili" jedu na event do Vyskova :)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#1055 Tabi

Tabi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2010 - 10:24

polerok napsal/a:
Navod a link na stazeni bys prosim nemel?


Tady jsou všechny f/w pro Colorado. http://www.gawisp.com/perry/colorado/ Můžeš začít experimentovat ;)
  • 0
Garmin Colorado 300 / Samsung Xcover 271 / Xperia Active + kolo + batoh + ... vše co je potřeba

#1056 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2010 - 11:50

Link, jak psal Tabi, take jsem tam hledal. A navod: stahnout prislusny fw do PC, pripojit pres USB Colorado k PC, rozbalit stazeny soubor a spustit, dalsi ti to rekne samo. Hodne stesti, dej vedet.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#1057 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2010 - 18:33

polerok napsal/a:
FW ten nejnovejsi.
Pred nakopirovanim jsem vsechno vyhodil, nahodil tam original GPX. NIC. Vyhodil a dal original GPX mysterek. OK. Vyhodil a dal znovu original GPX co tam byly predtim. NIC. Projel jsem to v GSAKu a exportnul. OK.

Jen drobnou poznamku. VZDY po smazani GPX nebo POI, odpojim od pocitace, zapnu, necham nabehnout a vypnu a znovu pripojim k PC na nahravam nove (poi, gpx). Takto to eliminuje hodne "zamrznuti a chyb" ...
Jinak PRED nahranim vetsiho GPX, jeste v GPS smazu trasu, vsechny waypointy.

Mam odpozorovano, ze kdyz pri nahravani noveho GPX vetsiho nez 6M, ma v adresari current ten Current.gpx vetsi velikost nez cca 1300 (cili neco jsem nepromazal), tak ze se mi to nacitani taky "sekne" pri loading maps. Pokud mam promazano, tak ten samy soubor "projde" bez problemu.

Ten Current.gpx nikdy nemazu "rucne", nebot jsem vyzkousel, ze po jeho smazani a okamzitem nahrani vetsiho GPX, se mi GPS "zakousla" pri startu a uz nenajela. Musel jsem ji znova pripnout k PC a opdmazat ten GPX. Pak najela, vytvorila si "prazdny"= velikost 777 Current.gpx, a zase zacala fungovat. Asi si uz pri startu s novym GPX do nej neco uklada ci co, a kdyz ho nenajde tak se z toho "nevzpamatuje".
Zajimave je, ze pri "malych" GPX souborech (cca pod tech 5 az 6M) mi to nedela...
  • 0

#1058 Wyder

Wyder

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 13:53

Zdravim, mel bych na vas jeden dotaz. (predem rikam, ze jsem zacatecnik jak v gc, tak ohledne Colorada) Nedavno jsem koupil Colorado 300 (firmware 3.20). Pres web do nej cpu kesky. Nemam premium clenstvi na geocaching.com. V GPS se mi u kesek nezobrazuje popis ani hinty. Pise to tedy, ze hinty jsou "avaible only for premium members". Kamarad ma ovsem Oregona a tam mu to popis i hinty ukazuje (aniz by mel premium na gc.com). Proto se ptam, jestli delam neco blbe, nebo opravdu musim mit premium u gc.com, pripadne jestli to resi nejaky jiny firmware atp? Budu rad za radu, predem diky.
  • 0

#1059 takos

takos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 13:59

Já řešil stejný problém, jen mám Oregon 450. Také nemám premium členství a popisky a hinty se mi také nezobrazují v GPS, ale když jsem do svého Oregona stahul kešky od kolegy,který členství má (z jeho profilu GC) tak se mi hinty a popisky normálně zobrazují. Myslím,že opravu záleží na tom, jestli máš nebo nemáš zaplacené členství.
  • 0

#1060 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 14:39

GPS je jedno, jake ma kdo clenstvi, ale hinty a popis je pro stazeni do GPS vazan na PM. Na fw v tomhle pripade nezalezi.Kamarad co ma vse v pristroji, asi pouziva nejaky program ke stahovani kesi a pak sup s tim do pristroje.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama