Přejít na obsah


Fotka

Cache které baví


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 11:29

Broupal napsal/a:
Já osobně mám nejraději tradicionálky, nebo max. nějaké kratší až středně dlouhé multi, které mě zavedou někam na velmi zajímavé místo. Delší multi taky nevadí. Nejlépe když je to v přírodě, ale ani zajímavým místem v zástavbě nepohrdnu.
Co nemám rád, tak jsou mysterky, kde se musí něco složitě luštit.


Mysterka nemusí být zrovna o luštění. Může zde být jen drobný úkol, nějaký hlavolam uvnitř keše apod..
  • 0

#22 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 12:09

svoboda ve vyberu je fajn, ale zavislost je svinstvo:D


Po vyfiltrovani nenalezenych mi na zacatku seznamu naskacou desitky Brnenskych do 15km, ty si schovavam az bude nejhur (az budu lovit body po desitkach) a jedu radeji do Krasu nebo na Vysocinu. Mam tech mestskych mikrousu tak nejak plny zuby z Prahy, kde prebyvam pres tyden. No a zavisli jsme vsichni, to by jsme sem asi nepsali:)
  • 0

#23 Petrolejka

Petrolejka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 12:29

Nejvíc mě baví hledat keše v terénu a je jedno jestli tradiční,multiny nebo mysterky.Každá pěkná mysterka je pro mě výzva ji zkusit vyluštit ale musí se mi líbit na první pohled.:)
  • 0

#24 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 12:36

Tak nás taky baví kešu přírodní, na zajímavých místech, multi s příběhem. Občas i nějaká ta mysterka. Ale ty body tak rychle nenaskakují ;) Takže čas od času si uspořádáme nějaký ten multirychlosběr. B) Takže asi tak: od každého trochu!!! Ale úplně nejradši mám "cyklo-drive-in plenění". :D:D
  • 0

#25 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 14:34

Station2381 napsal/a:
Mysterka nemusí být zrovna o luštění. Může zde být jen drobný úkol, nějaký hlavolam uvnitř keše apod..

Jo, však jasný, s těmahle já problém nemám, ty mě taky baví. Ale mysterky, kde musím něco složitě a hooodně dlouho luštit, než se můžu vydat na nějaký (třeba pro mě) naprosto nezajímavý místo ... to není můj šálek kávy.
  • 0
Broupal - ten, co tě na ... houpal

#26 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 15:07

Mě baví všechny kešky, hlavně že je za ně bod :o U mysterek mě baví luštit souřadnice a pak už je fuk, kde je uložená. Klidně někde na dvoře pod haldou bordelu. Tam jde o to lousknout nějakou šifru nebo kod, krabička je už jenom důkaz, že se to povedlo :D. A když už končí někde v hezkým lese, tak je super, když je kolem ještě i pár tradicionálek, aby se tam člověk nemusel hnát jenom kvůli jednomu bodu, no né? ;)
  • 0

#27 Honzula

Honzula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 16:09

Tradiční 1/1 může odlovit každý, ale čím víc hvězdiček, tím je pro mě zajímavější. Proto se nevyhýbám ani mysterkám, ani obtížným multinám ale zatím lovím jenom za humny :D
  • 0

#28 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 16:36

Mám rád mysterky, kde je třeba zapojit mozek a i uložení je něčím zajímavé. Právě proto jsem dělal sérii Holmese GC150M8 GC15C5M GC16F7R Ale i tradiční si rád odlovím. Hlavně s rodinou, nebo geopřáteli. Bytostně nesnáším (a nedělám) kešky tipu: Vyhledej, spočítej a dosaď A + B... Naštěstí máme kešulek dost a každý si najde to svoje... :)
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#29 kradeze

kradeze

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 17:48

:@:@:@:@:@:@:@
  • 0

#30 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 21:50

Baví mne cache v přírodě, čím obtížnější hledání a terén tím lépe. Příliš snadný úlovek mne ani moc netěší. Mám rád dlouhé mysterky které jsou spíše dobrodružnou expedicí jako je GC12PD8, GC11EFJ nebo dokonce GCKJTC. Rád luštím mysterky kde je potřeba prolomit nějaké šifry nebo kódy (moje první byl Uhlířův poklad :D ), naopak nemám rád mysterky kde ze zadání není jasné (aspoň mne) z čeho proboha ty souřadnice vyhrabat.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#31 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2008 - 22:27

Určitě nějaké netradiční a fikané schránky či skrýše, zatím hodně velký dojem na mě udělali keše ze sousedního Slovenska, konkrétně PPPPP série z Popradu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka