Přejít na obsah


Fotka

Znamená "needs maintenance" i to že jsem cache nalezl?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Ondrej Strnad

Ondrej Strnad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 19:59

Dobrý večer! Chci si ověřit, zda jsem pochopil správně, jestli znamená "needs maintenance" i to že jsem cache nalezl. Nebo to mám udělat tak, že napíši po nalezení dva logy, první že jsem cache v pořádku nalezl a druhý třeba že došel logbook. Díky a omlouvám se za mé neustálé "nováčkovské" dotazy.
  • 0

#2 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 20:08

Musíš napsat dva logy, bez found logu se ti bod do statistiky nezapočítá. A je to i logické (Co kdybys chtěl needs maintenance log použít u dříve nalezené cache?)
  • 0

#3 Ondrej Strnad

Ondrej Strnad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 20:17

OK, díky.
  • 0

#4 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 20:49

alkes napsal/a:
Musíš napsat dva logy, bez found logu se ti bod do statistiky nezapočítá. A je to i logické (Co kdybys chtěl needs maintenance log použít u dříve nalezené cache?)


Ano je to tak, ale upozornil bych, že použítí Needs Maintenace v případě docházejícího logbooku by nebylo zrovna ideální. Tento log použij pouze v opravdu vyjímečných případech ...
  • 0

#5 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 21:41

Já nevim, tohle je možná záležitost interpretace a nikde jsem bohužel nenašel přesný oficiální popis needs maintenance logu...
Je fakt, že někteří autoři cachí jsou na něj vyloženě alergičtí, ale popravdě nechápu proč. Doplnění logbooku snad není údržba? Navíc si dovedu představit, že když se někdo ztrácí v záplavě logů a notů z x desítek cachí, tak mu tohle upozornění může celkem pomoct.
Zásadní je podle mně až log Needs archived, ten už by si člověk měl hodně dobře rozmyslet a logovat ho jen v případech, kdy nelze jinak. Narozdíl od needs maintenance chodí upozornění na něj i reviewerovi.
  • 0

#6 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2008 - 22:29

Bo.T.L. napsal/a:

alkes napsal/a:
Musíš napsat dva logy, bez found logu se ti bod do statistiky nezapočítá. A je to i logické (Co kdybys chtěl needs maintenance log použít u dříve nalezené cache?)


Ano je to tak, ale upozornil bych, že použítí Needs Maintenace v případě docházejícího logbooku by nebylo zrovna ideální. Tento log použij pouze v opravdu vyjímečných případech ...

V případě mikro - nano keše, když se zapíšu poslední zbyteček místa, tak Needs Maintenace beru jako opodstatněné, když stávající logbook vyplní místo schránky, a nějaké přídavky tam nevlezou.
  • 0

#7 WAV

WAV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2008 - 0:57

Tak tomu nerozumím, že někdo může být alergický na upozornění, že keš potřebuje údržbu. V takovém případě by asi potřeboval údržbu sám.
  • 0
Můj GCX profil: █ ZDE █

#8 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2008 - 1:05

WAV napsal/a:
Tak tomu nerozumím, že někdo může být alergický na upozornění, že keš potřebuje údržbu. V takovém případě by asi potřeboval údržbu sám.

S tím nezbývá než souhlasit :D
  • 0

#9 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2008 - 8:27

Kdykoliv cache něco, cokoliv potřebuje, Need Maintenace
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#10 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2008 - 9:01

Možná by ti ty pohnutky dokázal vysvětlit např. autor Procesorové cache 2 - od toho jsem dostal na můj needs maintenance log dost ošklivou a odrazující odpověď , včetně nějakých neadresných nadávek - ovšem bez vysvětlení, proč mu to vadí. :| Původně jsem mu chtěl krabičku opravit, ale asi se spíš na to vykašlu...

WAV napsal/a:
Tak tomu nerozumím, že někdo může být alergický na upozornění, že keš potřebuje údržbu. V takovém případě by asi potřeboval údržbu sám.


  • 0

#11 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2008 - 12:17

Mion napsal/a:
Možná by ti ty pohnutky dokázal vysvětlit např. autor Procesorové cache 2 - od toho jsem dostal na můj needs maintenance log dost ošklivou a odrazující odpověď , včetně nějakých neadresných nadávek - ovšem bez vysvětlení, proč mu to vadí. :| Původně jsem mu chtěl krabičku opravit, ale asi se spíš na to vykašlu...

WAV napsal/a:
Tak tomu nerozumím, že někdo může být alergický na upozornění, že keš potřebuje údržbu. V takovém případě by asi potřeboval údržbu sám.


Divím se, že ještě vůbec reagoval, když už tak dlouho nekešoval. :)

Holt jsme každý jiného charakteru a vnímání, ale v tomto případě bych se na repair asi taky vykašlal.
  • 0

#12 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2008 - 12:58

připomínám :) http://www.geocachin...ort=&rowstart=0
  • 0

#13 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2008 - 13:20

Tak mi to nedalo a dohledala jsem to taky. To je neuveritelny, jak nekdo dokaze na snahu pomoci reagovat. Taky vzdy pisu, ze je treba spatny obal kesky ci chybi listy Logbooku. Nevim, proc by to melo zakladateli CACHE vadit... Ach jo. Lide jsou ruzne...:|
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama