Přejít na obsah


Fotka

Z jake strany otevirate banan?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
86 odpovědí na toto téma

#81 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2008 - 20:26

saiprs napsal/a:
.......Je to to stejne jako s vytlacovanim zubni pasty.Jak na to?Ja mackam od konce,moje zena tak jak zrovna tubu vezme do ruky:)Snazil jsem se ji taktne vysvetlit,ze je lepsi mackat od konce,ale pokazde z toho byla hadka:D.......


Ano, mohli bychom otevřít nové thema - ZUBNI PASTA a jeji vymackavani. Nicmene v době plastových tub trochu passe... (Ale i tak mě rozčiluje, když někdo mačká pastu uprostřed :@... Pak ji vždy položím na umyvadlo a rukojetí kartáčku tlačím k víčku)...:)

Voštůůůůrák mě dostal. Člověk se stále má co učit. Já "tomu" říkám napichovadlo. Inu prostý Pražák... :P
  • 0

#82 sundialer

sundialer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2008 - 0:44

Slabsi povahy musim varovat, neni to nic pro znalce vytribeneho vkusu.
http://tw.youtube.co...h?v=6Hh2SMbbesI
Ale ze se to drzi tematu mi snad neuprete.
  • 0
Nastavte si, prosim, ve svem profilu status bar, zajima me Vase "cislo". Diky za pochopeni.

#83 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2008 - 13:06

Za tu stopku, nebo jak se nadava tomu za co to visi na strome... Proc? Jednoduse paka je fajn nastroj a navic, kdo si banan oloupe dejme tomu do 3/4, pak sni a nakonec doloupe zbytek, tak se mu ani nic nerozpadne (neni-li nemehlo nebo handikepovany). Proti prirode? No, tak vetsi hovadinu jsem sice slysel, ale tahle taky stoji za to, proti prirode jsou napr. aktivisti bojujici vehementne proti Temelinu, pac bez jadra energeticke naroky lidstva ekologicky neuspokojime. Tedy at si loupe kdo chce, co chce a jak chce, hlavne kdyz se mu to libi. Peace...
  • 0
Není keš jako keš...

#84 DDX

DDX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2008 - 20:13

Vy banány loupete?? Já je do toho mixéru většinou strkám celý :D
  • 0
Mám nízké IQ, počítejte s tím při komunikaci se mnou.

#85 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 342 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2008 - 20:23

sundialer napsal/a:
Slabsi povahy musim varovat, neni to nic pro znalce vytribeneho vkusu.
http://tw.youtube.co...h?v=6Hh2SMbbesI
Ale ze se to drzi tematu mi snad neuprete.


:D Fakt super video...
  • 0

#86 Led1k

Led1k

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2008 - 15:39

Jedine od spicky. A podle toho jestli mam zrovna ostrihane nechty, tak nekdy ukusuju. Kdyz jsem to zkousel od stopky tak se mi parkrat kousek prave u stopky rozblemc. Pac se to sprclo a neprasklo ve svu jak melo... :-(
  • 0
Najdu tě krabičko, najdu tě za chvíly, dnes snad již brzičko, zas jsme se ztratili. :-(

#87 Gedzita

Gedzita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2008 - 21:43

Banány jedině od šťopky!!!! A koukám, že se tu ještě neřešila německá banánová pověra aneb Proč Němci svým dětem od banánu ukusují špičku: to máte tak. Plazí se jedovatej had po pralese a cejtí, že má v zubech moc jedu. Vidí banán a napadne ho, že je to dobrá cesta jak se přebytečnýho jedu zbavit, i kousne do špičky banánu a jedu upustí... A proto by malé děti neměly jíst špičky banánů. Fakt nekecám, týhle blbosti Němci věří, mám to ze spolehlivého tamního zdroje, jehož maminka to dělala též. S těma banánama je ale zábava, co?:D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama