Přejít na obsah


Fotka

stazeni Cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
19 odpovědí na toto téma

#1 Kony-6934

Kony-6934

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 16:53

Ahoj, jsem tu novy, dneska jsem s dcerou nasel prvni cahce u nas na Znojemnsku a tak jsem se chtel zeptat, jestli nekdo nema stazeny cache ze Znojmeska v LOC nebo nejakym jinacim formatu abych to mohl dat do nejakeho programu. reba BeeLineGPS nebo tak. Zkousel jsem to na geocaching.com ale tam to chce abych byl premium a zatim se mi nechce primo registrovat a platit, kdyz jsem koupil program beelineGPS. Dekuji moc za pomoc
  • 0

#2 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 17:04

Tedy ne, že bych se o to někdy zajímal (takže možná se mýlím), ale v listingu nahoře je několik způsobů stažení bodu - v .LOC tam je i pro neprémiové členy ;)
  • 0

#3 Kony-6934

Kony-6934

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 17:13

coze kde ???? nechapu... jsem trosku mimo :))
  • 0

#4 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 17:19

Jde stahovat i po vícero waypointech (do 20), pokud dáš na stránce Hide&Seek a cache hledání například okolo souřadnic, vyleze na tebe stránka podobná této
Tam zaškrtneš cache, které chceš stáhnout, a pak klikneš na Download waypoints.
  • 0

#5 Kony-6934

Kony-6934

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 17:21

no a potom me vyzkoci stranka ze se mam registrovat jako premium a nikde nemuzu najit o tom ze bych mohl stahnout LOC soubor
  • 0

#6 javla

javla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 17:23

Kony napsal/a:
coze kde ???? nechapu... jsem trosku mimo :))


Listing je popis kešky ;o) Tlačítko "Loc Waypoint File" by mělo fungovat i u Basic Memberů (přihlášený být samozřejmě musíš).

Pak můžeš ještě použít stahování po 20-ti souřadnicích v jednom .LOC souboru a to tak, že si necháš vyhledat kešky v okolí, zaškrtneš ve výpisu všechny (je tam na to i tlačítko "Check All" a pak pomocí "Download Waypoints" stáhneš všechny zaškrtnuté (bohužel u multicache bez jednotlivých souřadnic přes které musíš projít, doporučených souřadnic pro přístup, parkování, vyhlídek atd.).
  • 0
Jana a Vlasta (JaVla) (PDA FS Loox N560)

#7 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 17:23

Kony napsal/a:
no a potom me vyzkoci stranka ...

Po čem?

edit: Na mě po stisku uvedeného tlačítka vyskočí okénko, kam chci .loc soubor uložit... nejsem premium member.

edit2: Jojó, to bude jak píše Javla. Já to dělal tak dávno, že jsem už zapomněl. :) Sorry.
  • 0

#8 javla

javla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 17:24

Kony napsal/a:
no a potom me vyzkoci stranka ze se mam registrovat jako premium a nikde nemuzu najit o tom ze bych mohl stahnout LOC soubor



Možná sis to jen nesprávně přeložil - tohle bylo vždy volně k použití - jen poprve to chce potvrdit jakési ujednání a patrně to i dělá reklamu Premium Members účtu ;o)
  • 0
Jana a Vlasta (JaVla) (PDA FS Loox N560)

#9 Kony-6934

Kony-6934

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 17:26

Tak Tlačítko "Loc Waypoint File" tam vubec nemam, nemuzes mi prosimte stahnout toto http://www.geocachin...6.04883&dist=10 do LOC nebo neceho jinaciho a nekam uploadovat... diky, fakt uz nevim, cumim na ty stranky uz asi 30 minut a nikde nic
  • 0

#10 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 17:28

Tlačítko Download waypoints... úplně dole.
Pro jistotu...
Máš zaregistrovaný basic member účet na geocaching.com?
Jsi přihlášený?
  • 0

#11 Kony-6934

Kony-6934

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 17:31

ano, jsem registrovany prihlaseny. To tlacitko Download waypoints mam, ale kdyz na nej zmacknu, tak me to hned presmeruje na stranku kde to chce po me , abych si udelal premium ucet.. a vselijaky vysvetleni o tom na co je jaky format souboru atd
  • 0

#12 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 17:33

No a není na té stránce někde něco typu "I agree" a Ok, jak píše Javla o tři příspěvky výše?
  • 0

#13 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 17:34

Kony napsal/a:
no a potom me vyzkoci stranka ze se mam registrovat jako premium a nikde nemuzu najit o tom ze bych mohl stahnout LOC soubor


Je to jak psal někdo již předemnou. Na stránce My Accoun Details zvolíš buď v levém menu Hide & Seek a Cache, nebo v pravém menu v sekci Select Options Search for nearest caches ...
Objeví se ti něco podobného jako na přiloženém obrázku, kde vidíš i tlačítko na Download LOC souboru (pro Basic Member maximálně 20 cache najednou). Já jsem taky Basic Member.
  • 0

#14 Kony-6934

Kony-6934

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 17:36

kdyz zmacknu na to download tak me to presmeruje semka http://www.geocaching.com/waypoints/
  • 0

#15 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 17:38

Tak jo. Zkus kliknout na Step 1: Groundspeak License Agreement. Načte se ti další stránka, kde by mělo být povrzovací tlačítko a pak už by to mohlo snad fungovat. Nemůžu bohužel přesně ověřit, protože už mám potvrzeno z dřívějška.
  • 0

#16 Kony-6934

Kony-6934

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 17:43

tak jsem to udelal, ale co dal, potvrdil jsem nejakou AULU, ale pokazdy to dam tak je to samy :)) PS: Jooooo uz to jede... diky moc... :)))
  • 0

#17 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 17:47

Kony napsal/a:
kdyz zmacknu na to download tak me to presmeruje semka http://www.geocaching.com/waypoints/


A nemáš v tom výběru cache ke stažení LOC souboru náhodou nějakou cache, která je Premium Member only? Je u ní tuším taková černá ikonka. Na GC.COM jsem nenašel tvůj NICK (jediný kony se registroval v červnu 2006 a od té doby se nepřihlásil).
  • 0

#18 Kony-6934

Kony-6934

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 17:47

ale koukam ze ten soubor LOC obsahuje pouze jmeno a souradnice, myslel jsem ze to bude mit taky nejaky popis nebo tak.. ale to bych asi musel mit prave ten premium
  • 0

#19 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 17:50

Kony napsal/a:
ale koukam ze ten soubor LOC obsahuje pouze jmeno a souradnice, myslel jsem ze to bude mit taky nejaky popis nebo tak.. ale to bych asi musel mit prave ten premium


Ano. Pro BM obsahuje LOC soubor pouze tyto údaje.
  • 0

#20 Kony-6934

Kony-6934

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2008 - 17:55

aha, to je teda pekne blby :))))
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama