Přejít na obsah


Fotka

HTC mýty o GPS čipu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
49 odpovědí na toto téma

#41 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 20:40

wow, to vypadá nadějně, konečně konkrétní postup a linky na to, co potřebuji stáhnout tak jdu experimentovat ....B)
  • 0

#42 FALCO_01

FALCO_01

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 20:43

Hmm pořád mám problémy že mi to shazuje operu na některých stránkách dokonce se mi v today seká pTravel Alarm takže jestli máš tuto kombinaci tak ten plug-in deaktivuj.
  • 0

#43 FALCO_01

FALCO_01

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 20:50

Další chyba: instalil jsem jasjamming Java Manager který je nutný pro běh programu Handy Geocaching a už se mi ty Javy mlátí mezi sebou, budu muset to rozchozet buď na jedné nebo na druhé. :(
  • 0

#44 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 20:52

:ohmm, link super, ale netuším, jak nainstalovat zmíněné aplikace Kam mám zkopírovat rozbalené složky? A jak spustím instalaci? čím? netuším...
  • 0

#45 FALCO_01

FALCO_01

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 21:01

Nic nerozbaluj soubory jak je stáhneš tak je skopíruj třeba na paměťovou kartu, pak spusť soubor Emertec Jbed 20070802.2.1.cab to je instalační soubor JAVA manageru potom zrestartuj, spusť "nový" program Esmertec Jbed a dej instalovat lokální soubory mělo by ti to najít všechny soubory .jar nebo .jad které máš v telefonu tam zvolíš Operu a mělo by to fičet!!
  • 0

#46 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 21:58

no, novou Javu Esmertec již mám nainstalovanou, dále jsem si zkopírovala staženou OPERU MINI do adresáře mobilku, ale není to Opera Mini 4.1.10781.jar ale Opera Mini 4.1.10781.zip, to co se mi stáhlo ? Když spustím instalaci z Javy, tak mi to nenajde žádné souborky na instalaci ....
  • 0

#47 FALCO_01

FALCO_01

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 6:04

no nevím co jsi kde stahoval ale na všech odkazech je všude .jar nebo na stránkách miniopery je jak .jar tak .jad, .zip tam je jenom pro BlackBerry. Mě to bohužel shazuje javu takže se vracím k e starší verzi CZ. A nebudeme tady zbytečně zahlcovat vlákno instalací opery, myslím že na to jsou jiné fóra. ;) ;) ;)
  • 0

#48 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 11:01

Nainstalujte si normální 9.5. Je snad zatím jenom beta, ale funguje bezva, dokáže zobrazit celou zmenšenou stránku (jo, je to mrňavý, ale je to hezký :P ), přihlašování na gc.com už taky funguje. Já tu mini na kaiserovi taky nerozchodil, ale tahle funguje v pohodě. Doporučují 4 z 5 majitelů TyTNa :D
  • 0

#49 trestidlo

trestidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2008 - 18:48

Obcas nejde MiniOpera spustit, kdyz je nastavena cestina. Tj. zkuste: Settings - System - Regional Settings => tu zapnout pr. English. Kdo je zvykly na cestinu, tak mu tohle moc nepomuze, ale za pokus to stoji. Po prepnuti na English mi MiniOpera funguje v obou instalacich Javy zde zminovanych.
  • 0

#50 Misha kulicka

Misha kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2008 - 21:05

Nejlepší je nastavit si na OM zástupce. Potom nejsou žádné problémy s českým regional settings, dá se jí přiřadit třeba tlačítko na rychlé spouštění...návod třeba zde: http://www.ce4you.cz...27877&dd=0&fi=0
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama